Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Thalix cnm sinirimden bi kahve içeyimde kapatayım dedim bi baktım sen karşıma çıktın vallahi.Kendimi çok mutsuz üzgün yorgun bitkin çaresiz hepsini hissediyorum.Canım sıkılıyo iş yok kilo veremiyorum daha neler.Fincanımın resmini telden göndereyim bakalım bakmak istersen bak bakmazsanda canın sağolsun cnm benim.

Bakarim canim niye bakmayayim sen resimlerini buraya at :) Hayirdir noldu böyle kimler üzdü seni :KK43:
Kilo verme isi stress olmadan olucak canim benim biliyosun ne zaman kafan rahat olur o zaman istedigin gibi odaklanirisn bende bi biraktimm hala basliycam :))) nese ins bu hafta tekrar basliyabilirim

Bakarim canim niye bakmayayim sen resimlerini buraya at :) Hayirdir noldu böyle kimler üzdü seni :KK43:
Kilo verme isi stress olmadan olucak canim benim biliyosun ne zaman kafan rahat olur o zaman istedigin gibi odaklanirisn bende bi biraktimm hala basliycam :))) nese ins bu hafta tekrar basliyabilirim

Cnm hayat yordu beni. Telden ayarlamaya çalışıyorum ama resim ekle yok beceremedim resmi buraya yüklemeyi. Sağol cnm benim.

Bende kendi falimi koyayim bakanlarin ellerinden gözlerinden öper
Bende tabi bakarim
$20140404_170913.jpg $20140404_170919.jpg $20140404_170925.jpg $20140404_170938.jpg $20140404_171036.jpg

bu sorduğun çocuk senden bilerek uzaklaşmaya çalışmış sanırım.bu yüzdende mutsuz üzüntülü günler geçiriyor.aynı zamanda senin iyi bir dost olduğunu da düşünüyor.bu çocuğun sana söylemekten çekindiği söylemek istemediği bir şeyi var.isterse seni kazanabileceğini düşünüyor.senin tarafında ise esmer bir adam var bu kişiyle bir ilişkiye başlayabilirsin.bugünlerde hayatında güzel gelişmeler olacak kendini şanslı hissedeceksin.bu sorduğun çocukla tartışma geçebilir aranızda.yeniden aşık olabilirsin canım.
canım sende benim falıma bakarmısın:26:

Canim bana katina bakar misin. Dün sana mesaj atmıştim

Canim icin sIkIntili cikmis
Ama artik atiyousn insallah atacaksin
Düsündüsün bazi olaylar var seni hüzünlendiren mutsuz eden hep olaylari kurguluyosun aklinda
2 haber alicaksin bu konularla alakali
Bir süre gectikten sonrada kumral biri seninle konusmak isteyecek ama sen istermisin bilmem
Y harfi cikmis ve Aklinda soru isaretleri kalmis bu insala alakali cok düsünüyorsunnn
Bu erkek sanirim varlikli biri ama sogukk huysuz gibi
bu insanla alakali olumsuz bir haber alip üzebilirsin kendini yapma bunu kendine :KK50: Bu insanda yalancilik düzenbazlik hersey var uzak durmalisin :KK50:
Kedi cikmis kocaman seni kiskanan cekemeyen bir kadin var cok dikkat et bu kadina orta yaslarda biri olabilir
Eline gecicek paralar var vadesi doldu dolacak ins eline gececek bir an önce olur ....
Görebildigim hersey bu kadadi cok az cikmis sekiller ...

canım koyu kumral bir erkek var bu kişiyle ilgili bir üzüntü yaşıyorsun.aniden üzücü bir olay yaşamışsın ama sen güçlü birisin bununda üstesinden geleceğini biliyorsun.geçmişte ilişkinde yada ilişkilerinde kıskanç biri olduğun içinde problem yaşamışsın ama artık geçmişte kalmış.hayatta karşına çıkan problemlerin seni güçlendirmek için olduğunu düşünüyorsun.yakın zamanda açık kumral yada sarışın bir erkekle görüşmen olabilir.içinde bir çocuk sahibi olma isteği mi var canım.çevrende sarışın bir kadın var bu kadın içten pazarlıklı biri ona dikkat etmelisin. bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorsan bu gerçekleşmeyebilir.yaşadıklarından ders alarak hareket ettiğin için ilerde yaşamında büyük hatalar yapmayacaksın canım bunlar çıktı:KK19:

Canim icin sIkIntili cikmis
Ama artik atiyousn insallah atacaksin
Düsündüsün bazi olaylar var seni hüzünlendiren mutsuz eden hep olaylari kurguluyosun aklinda
2 haber alicaksin bu konularla alakali
Bir süre gectikten sonrada kumral biri seninle konusmak isteyecek ama sen istermisin bilmem
Y harfi cikmis ve Aklinda soru isaretleri kalmis bu insala alakali cok düsünüyorsunnn
Bu erkek sanirim varlikli biri ama sogukk huysuz gibi
bu insanla alakali olumsuz bir haber alip üzebilirsin kendini yapma bunu kendine :KK50: Bu insanda yalancilik düzenbazlik hersey var uzak durmalisin :KK50:
Kedi cikmis kocaman seni kiskanan cekemeyen bir kadin var cok dikkat et bu kadina orta yaslarda biri olabilir
Eline gecicek paralar var vadesi doldu dolacak ins eline gececek bir an önce olur ....
Görebildigim hersey bu kadadi cok az cikmis sekiller ...

canım geçmişte aldatılma yada erkeklere güvenini sarsacak bir olay yaşamışsın.şimdi kendini duygusal anlamda boşlukta küskün hissediyorsun.yakın zamanda bu sıkıntılarından kurtulacaksın hayatında yeni bir başlangıç yapacaksın.bu yeni bir ilişkiye başlamak yada eğer bir ilişkin varsa ilişkinde yeni bir başlangıç yapabilirsin.hava grubu bir erkek var burada onunla ilgili bir başlangıç olabilir.sen bu erkeği geleceğinde görmek istiyorsun.bugünlerde yanlış bir başlangıç mı yaptım düşüncesine kapılmışsın enerjin düşmüş.bu işle yada aşkla ilgili olabilir.yakın zamanda parasal bir konuda yanlış bir karar verebilirsin.yani burada etik olmayan bir karar verebilirsin nedir bilmiyorum.ateş grubu bir erkekle görüşmen olacak ama bu sanırım işle ilgili parayla ilgili birşey.canım senin işinle ilgili yükselmek isterken bunu hakettiğini düşünürken sana verilecek statünün başkasına verilmesi gibi bir durumun mu oldu.yada yükselmek için hoş olmayan davranışlar mı sergiliyorsun.bilmiyorum falında öyle çıkmış.hayatında fikirlerini davranışlarını değiştirmene sebep olacak bir bitiş yaşayabilirsin.baştan bu seni üzebilir ama her btiş bir başlangıç demektir.
bunlar çıktı canım üzgünüm pek güzel şeyler yazamadım

Zaten falımın iyi çıkması mucize olurdu son günlerde :)) Çok teşekkür ederim tatlım :KK16:

canım koyu kumral bir erkek var bu kişiyle ilgili bir üzüntü yaşıyorsun.aniden üzücü bir olay yaşamışsın ama sen güçlü birisin bununda üstesinden geleceğini biliyorsun.geçmişte ilişkinde yada ilişkilerinde kıskanç biri olduğun içinde problem yaşamışsın ama artık geçmişte kalmış.hayatta karşına çıkan problemlerin seni güçlendirmek için olduğunu düşünüyorsun.yakın zamanda açık kumral yada sarışın bir erkekle görüşmen olabilir.içinde bir çocuk sahibi olma isteği mi var canım.çevrende sarışın bir kadın var bu kadın içten pazarlıklı biri ona dikkat etmelisin. bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorsan bu gerçekleşmeyebilir.yaşadıklarından ders alarak hareket ettiğin için ilerde yaşamında büyük hatalar yapmayacaksın canım bunlar çıktı:KK19:

Tesekkürler canimmmmmm :KK19:
Iliskim olmadi ki dogru dürüst kiskanclik yapayim :KK9:
Bu kumral kisi kim kim kimmmm hep cikiyo btün fallarimda :KK37:

valla canım benim fallarda da çıkıyo beyaz atlı prensim bi türlü gelemedi atı mı tekliyo acaba anlamadım ki :44:

Tesekkürler canimmmmmm :KK19:
Iliskim olmadi ki dogru dürüst kiskanclik yapayim :KK9:
Bu kumral kisi kim kim kimmmm hep cikiyo btün fallarimda :KK37:

Canım eve geldim arkadaşım geldi oturduk ondan anca yazabildim :)
Kafanda ufak tefek soru işaretleri var. Arada umursamıyosun ama bazen çok düşünüyosun. Nişanlınla karşılıklı bi sorununuzu çözeceksiniz bu seni mutlu edecek ve hediyen var küçük bi kutu alacaksın :) Nişanlınla bi yola gitme planınız var mı ? iKİ kişi gideceksiniz sanki ..ufak çaplı kıskançlık krizi yaşayabilirsiniz ama atlatılacak. Yüzü tamamen sana dönük onda soru işareti yok ama sende olduğunun farkında :) Adağın var mı ? Çok istediğin bişey olacak ve sanki altında adak var. Çok çok aydınlık saylangozun çıkmış saylangoz yuvadır, evdir. Sizin evliliğiniz düşündüğünüzden daha erken olacak sanki. Bazı gelişmeler olacak tarih biraz daha erkene çekilecek. Yalnız hakkında dedikodu yapan bi erkek var asılsız laflar söylüyor kulağına gelebilir. Bu canını sıkacak ama zarar veremeyecek yani. Çalışmayı düşünüyo musun ? Güzel bi yerde kısmetin var işle ilgili .
Bu kadar canım :KK16:

Canım eve geldim arkadaşım geldi oturduk ondan anca yazabildim :)
Kafanda ufak tefek soru işaretleri var. Arada umursamıyosun ama bazen çok düşünüyosun. Nişanlınla karşılıklı bi sorununuzu çözeceksiniz bu seni mutlu edecek ve hediyen var küçük bi kutu alacaksın :) Nişanlınla bi yola gitme planınız var mı ? iKİ kişi gideceksiniz sanki ..ufak çaplı kıskançlık krizi yaşayabilirsiniz ama atlatılacak. Yüzü tamamen sana dönük onda soru işareti yok ama sende olduğunun farkında :) Adağın var mı ? Çok istediğin bişey olacak ve sanki altında adak var. Çok çok aydınlık saylangozun çıkmış saylangoz yuvadır, evdir. Sizin evliliğiniz düşündüğünüzden daha erken olacak sanki. Bazı gelişmeler olacak tarih biraz daha erkene çekilecek. Yalnız hakkında dedikodu yapan bi erkek var asılsız laflar söylüyor kulağına gelebilir. Bu canını sıkacak ama zarar veremeyecek yani. Çalışmayı düşünüyo musun ? Güzel bi yerde kısmetin var işle ilgili .
Bu kadar canım :KK16:

Ya sana inanamıyorum temiz kalplim benim. :) Nişanlım çalıştığı şirketin insan kaynakları departmanına torpille sokmaya çalışıyor beni, öyle bi düşüncemiz var. (Şayet üniversitede istediğim bölüme giremezsem):KK9: Kıskançlık hep var zaten. Hediyeyi de bilemiyorum hala kırgınım biraz. Evlenme olayı da, her an bi sürpriz olabilir tabi. :) Dedikodumu yapanın dili düğümlensin inşallah :KK9: Yol konusunda da nişanlımı yurt dışına göndermek istediler 1 aylığına ama izin vermedim, beni de götürmez zaten sanırım :p :KK70: Yorumuna sağlık şekerpare hanım :)

Ya sana inanamıyorum temiz kalplim benim. :) Nişanlım çalıştığı şirketin insan kaynakları departmanına torpille sokmaya çalışıyor beni, öyle bi düşüncemiz var. (Şayet üniversitede istediğim bölüme giremezsem):KK9: Kıskançlık hep var zaten. Hediyeyi de bilemiyorum hala kırgınım biraz. Evlenme olayı da, her an bi sürpriz olabilir tabi. :) Dedikodumu yapanın dili düğümlensin inşallah :KK9: Yol konusunda da nişanlımı yurt dışına göndermek istediler 1 aylığına ama izin vermedim, beni de götürmez zaten sanırım :p :KK70: Yorumuna sağlık şekerpare hanım :)

Rica ederim canım benim :) Sende çok temiz kalpli iyi bi kızsın gerçekten hayatında mutluluğu hakeden birisin :KK16:

Rica ederim canım benim :) Sende çok temiz kalpli iyi bi kızsın gerçekten hayatında mutluluğu hakeden birisin :KK16:

Şekerciğim çok teşekkür ederim, inan düşüncelerimiz karşılıklı.. Umarım günün dününden iyi olur, sen de çok mutlu olursun inşallah :)

Şekerciğim çok teşekkür ederim, inan düşüncelerimiz karşılıklı.. Umarım günün dününden iyi olur, sen de çok mutlu olursun inşallah :)

İnşallah yaa hepimiz daha daha mutlu olalımm teşekkür ederim Duygucuğum :)) İhtiyacın olduğunda yine bakarım :KK54:

canım fal için teşekkür ederim şu iş bi an önce gelse artık:))
sen çok sıkıntılı çıkmışsın yine şekerim..çok fazla dedikodu var hakkında kulağına da geliyo bunlar içten içe üzüyo seni.
adında t e olan ( bu erkek arkadaşın mıydı unuttum) seni gericek bitartışmanız var ama merak etme kötü değil sonu
bu aralar ağlamaklı gibisin galiba bebeğim küçük küçük ggöz yaşların var.
bir yere gitmek issticeksin sen ama olmıcak biraz hayali zaten.
kısa boylu hafif kilolu bir bayan geliyo uzaktan size.
kalabalık bir ortama giriceksin ama hiç eğlenmiyosun orda da.
kendini çok bunaltımışsın sen ondan oluyo bunlar.
uzaktan hep izleyen biri var seniikötü biri değil ama gözü üstünde resmen hep:)

Canım ya falımı yorumlamışsın bugün telden görmüştüm sonra aklımdan çıkmış , yogun bi gündü kusuruma bakma :KK17:
Aynen dediğin gibiyim dedikodular hiç bitmiyo valla :) Çok teşekkür ederim :KK16:

X