Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396543379.774602.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396543412.325341.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396543445.131836.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396543477.839335.jpg

Kızlaarr fallaşalımmı ? 😃😃

Ooo canım yüreğin çok kararmışşş. Sen bi tartışma mı yaşadın ? Çalışıyor musun iş ortamı çıkmış. Bi erkeğe çok kızgınsın. Hayatında bazı değişiklikler istiyorsun ama cesarette edemiyosun. Yakın zamanda yaza doğru sana ortam değişikliği çıkıyor.. Senin için gerçekten hayırlı olacak bu durum. Rahat bi nefes alacaksın sanki. Kalbine gömmeye çalıştığın koyu saçlı uzun boylu erkek çıkmış. Bu kişiden haber alabilirsin. Ama uzak durmanı öneririm seni çok üzmüş ve üzmeye devam edecek. Kısa bi yola gideceksin çok bunalmışsın hava değişikliğine ihtiyacın var.
Bu sıkıntın çok uzun sürmeyecek. Hayatına yeni biri girecek :) O da uzun boylu yapılı birisi. Sana çok iyi gelecek. Bu kişiyle kalabalık bi ortamda tanışacaksınız. Yalnız sana ara ara acayip bi bunalım geliyo nefes almak bile zor geliyor sanki. Bi kurşun falan mı döktürsen :26: Sınav gibi bişeye girmeyi düşünüyo musun ? Ona benzer bişey görüyorum ama açık çıkmış önün. Bi erkeğin rahatsızlığı çıkmış baban olabilir ama üzülecek bi durum yok atlatacak bu durumu. Yalnız erkek çok net çıkmış ya şaşırdım baya burnunu bile gördüm küçük çıkmış :))) Şuan üzerindeki negatiflik uzun sürmeyecek canım. Önemli gelişmeler var sabret :KK34:

Senin bakman önemli değil iyi olduğun bi gün bakarsın tatlım :KK16:

üfff canım inşallah dediğin gibi olur aynen öylebazen nefes alamayacakmış gibi oluyorum . iyiydim şimdi gene moralim çok bozuk niye hep böyle oluyor anlamıyorum.sağol canım yorumuna sağlık:KK19:

Ooo canım yüreğin çok kararmışşş. Sen bi tartışma mı yaşadın ? Çalışıyor musun iş ortamı çıkmış. Bi erkeğe çok kızgınsın. Hayatında bazı değişiklikler istiyorsun ama cesarette edemiyosun. Yakın zamanda yaza doğru sana ortam değişikliği çıkıyor.. Senin için gerçekten hayırlı olacak bu durum. Rahat bi nefes alacaksın sanki. Kalbine gömmeye çalıştığın koyu saçlı uzun boylu erkek çıkmış. Bu kişiden haber alabilirsin. Ama uzak durmanı öneririm seni çok üzmüş ve üzmeye devam edecek. Kısa bi yola gideceksin çok bunalmışsın hava değişikliğine ihtiyacın var.
Bu sıkıntın çok uzun sürmeyecek. Hayatına yeni biri girecek :) O da uzun boylu yapılı birisi. Sana çok iyi gelecek. Bu kişiyle kalabalık bi ortamda tanışacaksınız. Yalnız sana ara ara acayip bi bunalım geliyo nefes almak bile zor geliyor sanki. Bi kurşun falan mı döktürsen :26: Sınav gibi bişeye girmeyi düşünüyo musun ? Ona benzer bişey görüyorum ama açık çıkmış önün. Bi erkeğin rahatsızlığı çıkmış baban olabilir ama üzülecek bi durum yok atlatacak bu durumu. Yalnız erkek çok net çıkmış ya şaşırdım baya burnunu bile gördüm küçük çıkmış :))) Şuan üzerindeki negatiflik uzun sürmeyecek canım. Önemli gelişmeler var sabret :KK34:

üfff canım inşallah dediğin gibi olur aynen öylebazen nefes alamayacakmış gibi oluyorum . iyiydim şimdi gene moralim çok bozuk niye hep böyle oluyor anlamıyorum.sağol canım yorumuna sağlık:KK19:

Rica ederim kuzum :) Arada bana da olur . Hele bi ara daha da fenaydım son günlerde iyi gibiyim. Rahatla, derin bi nefes al şuan ne sorunun varsa inşallah hepsi düzelecek canım :KK16:

Gizzciğim çok ayrıntılı düşünen, kafanda çok planlar yapan birisin. Duygusalsın aslında ama bu özelliğini pek göstermek istemiyorsun. Yakın çevrende hasta veya bi rahatsızlığı olan birisi var mı ? Bu kişide iyileşme olacak seni sevindirecek. Geçmişte yaşadığın bi kırgınlık var. Koca bi bayrak çıkmış. Geleceğinle ilgili çok istediğin bişey olacak. Bazen kendini kapana kısılmış gibi yalnız hissediyorsun. Bi kızla ağız tartışması yaşayacaksın. Zaten uzun zamandır dolusun sanki, patlama olacak senin için. Falında esmer , uzun boylu zayıf bi erkek görüyorum. Çok uzak değil bu kişi sana. Etrafına iyi bak bi çift bakış görebilirsin :) Bu erkek senin bulunduğun yerli ama kısa bi yola iş için gidiyor olabilir. Toplu orta yaşlı bi erkekten ailenize gelen haberle oturup konuşma yapacaksınız. Miraslık bi işiniz mi var acaba ? 3 vakit vermiş fal hayatında önemli gelişmeler olacak.

Benden bu kadar canım :) Sen ne bakıyorsun ?

canım çok teşekür ederim yüreğine sağlık bende kartlara bakayım sana özelden yaz adını burcunu ten rengini sormak istediğin soruları falan deste mi tarot mu istersin?

canım çok teşekür ederim yüreğine sağlık bende kartlara bakayım sana özelden yaz adını burcunu ten rengini sormak istediğin soruları falan deste mi tarot mu istersin?

Deste olsun canım değişiklik :)) Özelden yazıyorum bilgilerimi :KK16:

şekerim çok kuruntulusun yine sen bu ne karamsarlık iç sıkıntısı böyle ya.
bir kızla baya ağır bir tartışman var.
bu kız senin tanıdığın biri ha etrafında dolanan biri adında t harfi olabilir.
adında da n harfi olan başka bir erkek var bunun ilgisi var bak sana esmere yakın biri farkında değilsin daha
nazar var üstünde bide çok takıyosun herşeyi sen içine atıyosun daraltıyosun kendini
aileden gelicek güzel bir haber var sana
hasta var mı sizde canım sanki hasta haberi var bide
dileğin olucak hemde çok temiz çıkmış

yüreğine sağlık cnm

Kızlaaaar bugünkü falıma kimse bakmayacak mııı :KK43:(

canım geçmişte aldatılma yada erkeklere güvenini sarsacak bir olay yaşamışsın.şimdi kendini duygusal anlamda boşlukta küskün hissediyorsun.yakın zamanda bu sıkıntılarından kurtulacaksın hayatında yeni bir başlangıç yapacaksın.bu yeni bir ilişkiye başlamak yada eğer bir ilişkin varsa ilişkinde yeni bir başlangıç yapabilirsin.hava grubu bir erkek var burada onunla ilgili bir başlangıç olabilir.sen bu erkeği geleceğinde görmek istiyorsun.bugünlerde yanlış bir başlangıç mı yaptım düşüncesine kapılmışsın enerjin düşmüş.bu işle yada aşkla ilgili olabilir.yakın zamanda parasal bir konuda yanlış bir karar verebilirsin.yani burada etik olmayan bir karar verebilirsin nedir bilmiyorum.ateş grubu bir erkekle görüşmen olacak ama bu sanırım işle ilgili parayla ilgili birşey.canım senin işinle ilgili yükselmek isterken bunu hakettiğini düşünürken sana verilecek statünün başkasına verilmesi gibi bir durumun mu oldu.yada yükselmek için hoş olmayan davranışlar mı sergiliyorsun.bilmiyorum falında öyle çıkmış.hayatında fikirlerini davranışlarını değiştirmene sebep olacak bir bitiş yaşayabilirsin.baştan bu seni üzebilir ama her btiş bir başlangıç demektir.
bunlar çıktı canım üzgünüm pek güzel şeyler yazamadım

canım fal için teşekkür ederim şu iş bi an önce gelse artık:))
sen çok sıkıntılı çıkmışsın yine şekerim..çok fazla dedikodu var hakkında kulağına da geliyo bunlar içten içe üzüyo seni.
adında t e olan ( bu erkek arkadaşın mıydı unuttum) seni gericek bitartışmanız var ama merak etme kötü değil sonu
bu aralar ağlamaklı gibisin galiba bebeğim küçük küçük ggöz yaşların var.
bir yere gitmek issticeksin sen ama olmıcak biraz hayali zaten.
kısa boylu hafif kilolu bir bayan geliyo uzaktan size.
kalabalık bir ortama giriceksin ama hiç eğlenmiyosun orda da.
kendini çok bunaltımışsın sen ondan oluyo bunlar.
uzaktan hep izleyen biri var seniikötü biri değil ama gözü üstünde resmen hep:)

canım yine kendini niye bu kadar darladın ya?
sen seninle aynı boylarda biriyle tartışıcaksın senden çok az uzundur erkek biri sinir oluyosun ona içten içe zaten.
bir yola gidiceksin tatil gibi böyle baya rahatlicaksın
şekerim eskis evgilinle ilgili haber alabilirsin ama bence salla yani gereksiz bir erkek.
adında s olan başka bir erkekle tanışıcaksın bide sen uzun boylu iri biri
hamile biri var ailede
bir haber çok içine oturucak senin eskis evgilinle ilgili habere yordum bunu ama..
bu kadar görebildim canım ruh halim benimde gel gitlide
bebeğim ben akrep burcu beyaz tenli ela gözlü kızıl saçlıyım.
yeni biriyle tanıştım oda beyaz tenli açık kahve gözlü kahverengi saçlı başak ama arkadaşız galiba da ilk başlarda ilgili gibiydi bi ona bakar mısın?
bide ingilizce sınavına giricem bu pazar yükseltebilicek miyim puanımı

üfff napıyoki bu gerizekalı içime oturacak bıktım bu şeylerden ya :2:
sağol canım yorumuna sağlık bakıyorum şimdi falına:KK19:

canım yine kendini niye bu kadar darladın ya?
sen seninle aynı boylarda biriyle tartışıcaksın senden çok az uzundur erkek biri sinir oluyosun ona içten içe zaten.
bir yola gidiceksin tatil gibi böyle baya rahatlicaksın
şekerim eskis evgilinle ilgili haber alabilirsin ama bence salla yani gereksiz bir erkek.
adında s olan başka bir erkekle tanışıcaksın bide sen uzun boylu iri biri
hamile biri var ailede
bir haber çok içine oturucak senin eskis evgilinle ilgili habere yordum bunu ama..
bu kadar görebildim canım ruh halim benimde gel gitlide
bebeğim ben akrep burcu beyaz tenli ela gözlü kızıl saçlıyım.
yeni biriyle tanıştım oda beyaz tenli açık kahve gözlü kahverengi saçlı başak ama arkadaşız galiba da ilk başlarda ilgili gibiydi bi ona bakar mısın?
bide ingilizce sınavına giricem bu pazar yükseltebilicek miyim puanımı

katina falın: canım bu arkadaşınla uyumlu olduğunuzu anlaştığınızı düşünüyorsunuz.fakat bence sizin aranızda birşey olmayacak.canım senin üzüntünün altında esmer bir erkek yatıyor.başarılı olman senin çabalarınla olaak canım.emek ve çok çalışmayla eğer kendini bırakır düzensiz bir yaşamı seçersen mutsuz olursun.geçmişte kalmış bir çocuk sahibi olma isteğin varmış galiba.bu belki eski sevgilinle ilgili bir aile kurma isteği de olabilir.en çok istediğin şey sağlam temelleri olan bir ilişki bu da başta söylediğim esmer kişiyle bilinçaltında hep bu var.yakın zamanda birinin sana yalan söylediğini farkedeceksin bu bir erkek açık kumral bir erkek.bir dostunun aslında senin iyiliğini düşünmediğini anlayacaksın.bu işte o yalan söyleyen erkek.bir yolculuğa çıkabilirsin ve sonrasında karşına çıkan sorunların seni güçlendirmek için olduğunu anlayacaksın.

tarot falın: açıyorum yine şom ağzımı :KK1: bu başak burcu çocuk çıktı ilk kartında.benimkide başaktı bunlar böyle ya salla gitsin.canım bu insan senin istediğin gibi biri değil. hani eski sevgilini sana unutturacak biri değil. sen bununla duygusal boşluğundan kurtulamazsın bunu anlayacaksın yakında.fakat sonrasında rahatlayacaksın bu 3-4 ay içinde kendinle gurur duyacaksın başarılarılarınla.aşk hayatında şimdilik umduğunu bulamasanda işle ilgili güzel gelişmeler olacak.bugünlerde işle ilgili birşeyler ters gitmiş galiba.yakın zamanda birinin ihantini farkedeceksin.fakat sen bunların hepisini aşacaksın.sabırlı olacaksın.rakiplerini yeneceksin.bence sınavında başarılı olacaksın. canım etrafında biraz elin kolun bağlı sanki yapmak istediklerini yapamayan biri gibi görülmüşsün.hisleri kuvvetli birisin ilerde yanılmadığını anlayacaksın.mutlu bir evliliğin olacak ama daha çok zamanı var.

yuppi bekliyoruuum:KK76:

katina falın: canım bu arkadaşınla uyumlu olduğunuzu anlaştığınızı düşünüyorsunuz.fakat bence sizin aranızda birşey olmayacak.canım senin üzüntünün altında esmer bir erkek yatıyor.başarılı olman senin çabalarınla olaak canım.emek ve çok çalışmayla eğer kendini bırakır düzensiz bir yaşamı seçersen mutsuz olursun.geçmişte kalmış bir çocuk sahibi olma isteğin varmış galiba.bu belki eski sevgilinle ilgili bir aile kurma isteği de olabilir.en çok istediğin şey sağlam temelleri olan bir ilişki bu da başta söylediğim esmer kişiyle bilinçaltında hep bu var.yakın zamanda birinin sana yalan söylediğini farkedeceksin bu bir erkek açık kumral bir erkek.bir dostunun aslında senin iyiliğini düşünmediğini anlayacaksın.bu işte o yalan söyleyen erkek.bir yolculuğa çıkabilirsin ve sonrasında karşına çıkan sorunların seni güçlendirmek için olduğunu anlayacaksın.

tarot falın: açıyorum yine şom ağzımı :KK1: bu başak burcu çocuk çıktı ilk kartında.benimkide başaktı bunlar böyle ya salla gitsin.canım bu insan senin istediğin gibi biri değil. hani eski sevgilini sana unutturacak biri değil. sen bununla duygusal boşluğundan kurtulamazsın bunu anlayacaksın yakında.fakat sonrasında rahatlayacaksın bu 3-4 ay içinde kendinle gurur duyacaksın başarılarılarınla.aşk hayatında şimdilik umduğunu bulamasanda işle ilgili güzel gelişmeler olacak.bugünlerde işle ilgili birşeyler ters gitmiş galiba.yakın zamanda birinin ihantini farkedeceksin.fakat sen bunların hepisini aşacaksın.sabırlı olacaksın.rakiplerini yeneceksin.bence sınavında başarılı olacaksın. canım etrafında biraz elin kolun bağlı sanki yapmak istediklerini yapamayan biri gibi görülmüşsün.hisleri kuvvetli birisin ilerde yanılmadığını anlayacaksın.mutlu bir evliliğin olacak ama daha çok zamanı var.

eheheh sağol bebişiim aman aşk hayatı rezil zaten iş bulsam bari sınavıda versem yeter:))

X