Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canııım sıkma içini bu kadar ya çok kötüsün vallahi haa.
sen bu eski sevgilinle karşılaşıcaksın hatta konuşucaksın ama merak etme telaşlandığın gibi olmicak sen bırakıcaksın bunu hani üzülsen de gidiceksin.biliyosun erkekler durup durup eskiye sarar eski konular açılabilir konuşmanızda gibi.
bir düşmanın var fakat bi arkadaşın onu engelliyo bebişim.
bunalıcaksın bir süre daha böyle haberler gelicek yakın zamanda sana sanki bu haberlerin altında eziliceksin öyle hissediceksin yani ama geçici bir süreç bu.
canım tekrar fincanında çıkmış bu eskisiyle ilgili siz tekrar başlama konusunda konuşabilirsiniz kalp var arada hala ama sen üzülerekte olsa istemiceksin gidicek o mantığını kullanıcaksın.
ayrıca bu eski sevgilinin arkasında başka bi kız çıkmış.etekli ince ortanın üstü boyu gibi.
dikkat et bu senle yakınlaşmak isticek sen kendini tutar mısın bilmem ama.
sen saçları hafif önü kabarık olur ya öyle biriyle yakınlaşıcaksın sonradan eğer eskisi böyle tipte değilse esmere dönük biri gibi çıkmış canım
saçlarının önü kabarık, ex imin 6 aydır ne gördüm ne de konuştum sosyal medya saolsun iyi tabip ediyoduk, kapanmalar olmasaydı... amabu çocuk kumral yeşil gözlü falan, belki deniz kenarında yaşamasından dolayı, bronzlaşmış olabilir bilemedim, aman geliceği yok onun keşke gelse, yeni biridir işh
yüreğine sağlık canım, :KK54::KK54:

sağol canım yorumuna sağlık. inşallah çıkar dediklerin

Canim bir konuda sIkInti yapmissin ama yavas yavas atlatmayada baslamissin
Bir kimseye arkani dönmüssün bu kisinin isminda Z harfi olabilir bu insandan bir telefon haberi veya birebir konusma yasiyacaksin
Sen su an baska bir erkekle görüsme duumun olmus veya olacak görünüyor
Sanki bu kisi cok varlikli ve yas itibariyle senden büyük olarak hissettim
Seninle barismak isteyen kisi gercekten ugrasicak fakat senin tutumun kesin olacak o kisiyle barismayi istemeyeceksin
Bir uzun yol grünmüs ama muaallakta kalmis gitmeyi istemis olmana ragmen gidememissin
Iki kismetin var cok güzel biri cok büyük digeri orta
Bunlar önce bir haber yoluyla sana ulasacak belli bir vadeden sonrada eline gecmeye baslayacak hayirlisi
Görebildiklerim bunlardi canim

kızlarrrr fallaşalım mı :26:

$DSC05132.jpg $DSC05133.jpg $DSC05134.jpg $DSC05135.jpg $DSC05136.jpg $DSC05137.jpg $DSC05138.jpg $DSC05139.jpg $DSC05140.jpg $DSC05132.jpg $DSC05132.jpg

Kızlaaar merhabaa :KK3: Bende fallaşmak istiyorummm kahve falından anlıyorum yani baktıklarım baya anladığımı düşünüyor :KK17:
Benim bugünkü falımmm
$1966807_636415656406021_1533040967_n.jpg $1969210_636416299739290_1174565513_n.jpg $1975226_636414689739451_1334519122_n.jpg $10151892_636414916406095_1934223525_n.jpg $10154150_636415416406045_537342302_n.jpg $10151893_636415859739334_1176992538_n.jpg $1962612_636416113072642_2032145032_n.jpg

.Falında bir kaplan mı desem leopar mı desem öyle güçlü bir hayvan çıkmış sen de bu hayvanın boynuna sarılmışsın. Birisi sana çok güzel bir destekte bulunacak veya sana bir tartışmada veya mahkeme gibi bir olayda arka çıkacak.Senin başından bir ayrılık geçmiş sen bu ayrılığı hazmedemiyorsun hala kafan takılı bu erkete senin.Sana kocaman bir balık var eline toplu bir para geçecek bu parayı iyi yerlerde değerlendireceksin..Kulübe çıktı.Hanede romantik bir durum yaşanacak.Elmalar çıktı.Altı vadeye kadar verimli başarılı bir döneme gireceksin.Birisi seni çok üzüyor veya üzecek. Bu çok sevdiğin biri. Sevgilin veya çok yakın bir arkadaşın. Yakında patlayacaksın ve sizin aranız bozulacak. Kendini çok ezdirme bu kişiye karşı.Bıldırcın figürü çıktı sen biri güven bunalımı yaşayacaksın kendi kendini yıpratacaksın.

Eki Görüntüle 1041760
kızlar falıım bakana bakarım mucuuk:KK16:[/QUOTE]

Iyii gecelerr kizlarr irca etsem biriniz kahve. Falima bakar misiniz lutfen cok merak ediyorumEki Görüntüle 1041145
Eki Görüntüle 1041147
Eki Görüntüle 1041149
Eki Görüntüle 1041150
Eki Görüntüle 1041151 Merhaba, çok sıkıntılı bir dönemdesiniz. Yaşadığınız iki üç olumsuzluk üstüste gelmiş. Buda sizi bunaltmış. Sevdiğiniz kişiyle aranızda bayağı mesafe var. Bu mesafeyide daha çok katşıntaraf yaratmış. Çekinceleri var gibi. Ama sizi seviyor. İlk etapta telefonla görüşmeleriniz olacak sonrasında karşılıklı geleceksiniz. Sizinle tüm çekincelerini anlatacak. Bu süreç biraz zaman alabilir 6 vakit sonra yavaş yavaş rayına girecek herşey. Yüzünüz gülüyor mutlusunuz. Ayrıca haneden bir kişi sizin yapmak istediğiniz bir şeye karşı çıkıyor. İkba etmeye çalışıyorsunuz ama yinede siz istediğinizi yapacaksınız. İki parçada elinize bir miktar para geçiyor bu para sizi biraz rahatlatıyor. Telefonla alacağınız habere seviniyorsunuz. İyi
Günler..

Ggünler

canım sıkıntıların iyice dibe oturmuş. esmer kumral arası birinden bir adamdan sana haber geliyor. sende çok şaşırıyorsun. üst üste çıkan insanlar var. sanki birlik olmuşlar birşeyle mücadele ediyor gibiler. bir horozun var. uzaklara doğru gidiyor. senden birine haber gidiyor galiba. başı dumanlı biri var. kendisine herşeyi dert ediyor. aslında takmasa kafasına herşey yoluna girecek. önündeki güzellikleri görecek . karşısına daha güzel fırsatlar çıkacak ama bu kişi geçmişine çok takılmışa benziyor.
tabağında da çok güzel tombul bir balığın var. balığın aklı boşalmış sanki. ne yapacağını bilemiyor gibi bir hali var. hanen temiz çıkmış. ferah gözüküyorsun. :)
bana da katina bakar mısın. ben kumralım , ela gözlüyüm, koyu kestane saçlarım var. o ise beyaz tenli koyu kestane saçları var.

Iyii gecelerr kizlarr irca etsem biriniz kahve. Falima bakar misiniz lutfen cok merak ediyorumEki Görüntüle 1041145
Eki Görüntüle 1041147
Eki Görüntüle 1041149
Eki Görüntüle 1041150
Eki Görüntüle 1041151 Merhaba, çok sıkıntılı bir dönemdesiniz. Yaşadığınız iki üç olumsuzluk üstüste gelmiş. Buda sizi bunaltmış. Sevdiğiniz kişiyle aranızda bayağı mesafe var. Bu mesafeyide daha çok katşıntaraf yaratmış. Çekinceleri var gibi. Ama sizi seviyor. İlk etapta telefonla görüşmeleriniz olacak sonrasında karşılıklı geleceksiniz. Sizinle tüm çekincelerini anlatacak. Bu süreç biraz zaman alabilir 6 vakit sonra yavaş yavaş rayına girecek herşey. Yüzünüz gülüyor mutlusunuz. Ayrıca haneden bir kişi sizin yapmak istediğiniz bir şeye karşı çıkıyor. İkba etmeye çalışıyorsunuz ama yinede siz istediğinizi yapacaksınız. İki parçada elinize bir miktar para geçiyor bu para sizi biraz rahatlatıyor. Telefonla alacağınız habere seviniyorsunuz. İyi
Günler..

Ggünler
teşekkür ederim canım mesajını şimdi gördüm. sevgilim yok ama iş arıyorum bide:)
fincanlarını ters koymuşsun gördüğüm kadarıyla birine yardım eli uzatıyosun ama yardım ettiğin kişi iyi biri değil sonradan fark ediceksin bunu ince biri bu yardım eli uzatacağın.
n yada l harfi çıkmış tam göremiyorum ters olduğu için geçmişinden biri bu kişiyle ilgili haberler alıp biraz iç sıkıntısı yaşaman var zaten için sıkılıyo gibi de çıkmış.
saçları kabarık arkaya doğru kabarık ama senden uzun ve iri bir erkekle konuşma yapıcaksın 2li bir vakitte 2 ay gibi bence.
kafanda çok yol çıkmış birde.

Kızlaaar merhabaa :KK3: Bende fallaşmak istiyorummm kahve falından anlıyorum yani baktıklarım baya anladığımı düşünüyor :KK17:
Benim bugünkü falımmm
Eki Görüntüle 1041707 Eki Görüntüle 1041709 Eki Görüntüle 1041712 Eki Görüntüle 1041715 Eki Görüntüle 1041718 Eki Görüntüle 1041721 Eki Görüntüle 1041723
merhba canıım
nazara çabuk gelen ve şu anda da üzerinde nazar olan birisin zaten.
iç sıkıntıların var ama çokta değil aslında senin kuruntularından bu sıkıntılar daha çok.
etrafında sıkıntılı çıkmış.
t harfli biri var bu kiiyi tanıyosun ama ilk baş harfi yani t değil galiba adında bu t.bu kişi dedikoducu ve seni üzücek bi kaç şeyler yayıcak ortalığa.
birinin peşinden gidiceksin kaybetmek istemediğin biri bu ama sana arkasını dönmüş döndürmüşsün yani senden biraz uzun normal yapıda biri.
hasta haberi gelicek sanki.
bide aileden bir erkeğin işleri iyi gitmiyo daha da kötüleşicek esmere yakın biri buda.
3 kişi bi tartışma yaşayabilirsin ama aslıdan olay 2 kişinin tartışması(biri sensin) diğer 3ncü kişi senin tartıştığın kişinin yanında çıkmış.adında e var bu tartışacağın kişininde.
kendini bence okutup üfletmelisin başım ağrıdı bakarken falına bide bir ayrılık yaşadın mı bilmiyorum olmadıysa da böyle bişey oabilir canım.
benim falında bir aşşada bakarsan sevinirim

merhba canıım
nazara çabuk gelen ve şu anda da üzerinde nazar olan birisin zaten.
iç sıkıntıların var ama çokta değil aslında senin kuruntularından bu sıkıntılar daha çok.
etrafında sıkıntılı çıkmış.
t harfli biri var bu kiiyi tanıyosun ama ilk baş harfi yani t değil galiba adında bu t.bu kişi dedikoducu ve seni üzücek bi kaç şeyler yayıcak ortalığa.
birinin peşinden gidiceksin kaybetmek istemediğin biri bu ama sana arkasını dönmüş döndürmüşsün yani senden biraz uzun normal yapıda biri.
hasta haberi gelicek sanki.
bide aileden bir erkeğin işleri iyi gitmiyo daha da kötüleşicek esmere yakın biri buda.
3 kişi bi tartışma yaşayabilirsin ama aslıdan olay 2 kişinin tartışması(biri sensin) diğer 3ncü kişi senin tartıştığın kişinin yanında çıkmış.adında e var bu tartışacağın kişininde.
kendini bence okutup üfletmelisin başım ağrıdı bakarken falına bide bir ayrılık yaşadın mı bilmiyorum olmadıysa da böyle bişey oabilir canım.
benim falında bir aşşada bakarsan sevinirim

Çok teşekkr ederim canım :) Evet acayip sıkıntılıyım :KK43:
Falında bi ferahlık var. Sen kendini üzüyorsun ama hiç bi şey üzdüğün gibi olmayacak. Gerçekleştirmek istediğin bişey görüyorum kalabalık bi yer iş hayatı olabilir mi ? Sanki masa başında oturuyorsun olarak gördüm seni. Geçmişinde üzücü şeyler atlatmış, güçlü birisin. Çevrende 2 erkek görüyorum ben. Birisi sana daha yakın sende ona yakınsın. Diğerinden belkide haberin yoktur ama sana ilgisi olan bi çocuk bu. Alacağın bi haberde karşılıklı bi görüşme çıkmış bu görüşmede kafandaki bazı sorular cevap bulacak. Sen ne istediğini bilen birisin karşındaki de öyle olsun istiyorsun. Çok çabuk güvenemiyosun insanlara. Yalnız esmer siyah saçlı bi kız var arkadaşın sanırım bu kıza karşı dikkatli ol sırrını verme. Yüzüne gülüp arkandan iş çeviren biri bu. Ailende rahatsız olan bi erkek gördüm ama endişe duyulacak bişey çıkmayacak. Miras durumunuz var mı ? Sanki arsa gibi bi yerden paylaşım çıkmış. Bi miktar para geçecek elinize. Bi çok şeyi içinde yaşıyosun, sürekli düşünüyosun kendine dert etme bu kadar herşey olacağına varıyor canım :)

Eki Görüntüle 1041147
Eki Görüntüle 1041149
Eki Görüntüle 1041150
Eki Görüntüle 1041151 .bir kalp var iki kişi arasında git gel yaşayan, kararsız bir insan. ve sen bu kalbe sırtını dönüp yoluna devam ediyorsun. bir düşünce istek veya hedef var hayatında seni zorluyor fakat mücadeleye devam. ve bir başarı simgesi, alınan sonuç senin için çok kıymetli..fincanın görüntüsüne baktığımda her şey mükemmel görünüyor, pek çok fırtına atlatılmış ama arkasından muhteşem bir gökkuşağı... yoldan gelecek temiz haberleriniz var, ve hatta yine bu yollarla alakalı sevinç göz yaşları deriz biz fincanda öyle sevineceksiniz ki göz yaşı dökmesenizde sevinçten ve mutluluktan gözleriniz yaşaracak. aydınlık ve mutlu, beklentilerinizin karşılanacağı dileklerinizin gerçek olacağı bir gelecek vaad ediyor size falınız.3 vade içerisinde sevineceğin haberler alacaksın canım.bir hediye alacaksın ki bu uzun zamandır istediğin bir şey.fincanı kapatırken kalbinden geçen şey dileğin olmuş kocaman bir at şaha kalkmış yani muradın dileğini, kalbinden geçen her ne ise onu yaşayacaksın.senin için yeni başlangıçlar zamanı. Heyecan verici birisiyle karşılaştınız, ya da bu karşılaşma çok yakın. Bu kez kendini hemen kaptırmak istemiyorsun ama olaylar kendi akışında gelişiyor.2 tane dileğin var ve her ikiside ayağına kadar yuvarlanıp geliyor. Eki Görüntüle 104

kızlar falıma bakanın falına bakıcağım, şimdiden teşekürler, çok sıkıntılıyım bu ara ondan sürekli fal fal fallll gönderiyorum...:KK5::KK5::KK5:

Merhaba, falınız çok enteresan çıkmış. Sanki aklınızda baxı düşünceleriniz var bunlar sizi sıkıyor ama siz her şeye rağmen olumlu yaklaştıkça içinizden bir ses başka şeyler söylüyor ikilemde kalıyorsunuz. Sanki hayatınuzdaki kişiyle ilgili şüpheleriniz var çokta yersiz sayılmaz içinizdeki sese bazı zamanlarda kulak vermelisiniz. Sanki ikili oynuyor size bazı konularda yalan söylüyor gibi. Siz zaten bunu biliyorsunuz birkaç bir şeyini yskalamışsınız aklınız karışmış. Kalbinizi ikiye ayırmışsınız. Bu kişiyle aranıza biraz mesafe giriyor. Bir soğukluk giriyor. 3 vakit sonra karşılıklı grlip konuşmalarınız olacak ara ara sesler yükselebilir. Bir müddet ara verebilirsiniz ilişkinize. İki tane yolunuz var çok uzun bir yol değil. Biraz kafanızı dinlemeye ihtiyacınız var bu kısa yollar size iyi gelecek. Zamanla enerjiniz yüksrlecek. İyi akşamlar.

X