Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
çok düşünceli vesıkıntıdasınız galiba, buluduğunuz ortamdan insanlardan dolayı, sıkılıyorsunuz, kendinizi ifadeedemiyorsunuz, geçmişte geride bıraktığınız şeyler önünüze geliyor ve bu durum sizi sıkıyor, bişeyleri unutmuşssunuz kalbiniz üzgün sanki,, göz yaşlarınız var aşk ile ilgili
siz bi ayrılık mı yaşadınız çünki ayakları bir, ama kafaları farklı taraflara bakan 2 insan var, hala kaos var bu insanlabişeylerbitmemiş ama kargaşaşeklinde size dönücek gibi
dost gördüğünüz insanlar size sıkıntı verebilir herkese derdinizi anlatmayın, eskiden parlayan dikkat ççeken hoş bi baynamışssınız halaöylesiniz ama eskisi gibi parlamıyosunuz, tmm sıkıntılısınızda kendi sıkıntınızın içinden çıkmak yerine sıkıntının içini tercih ediyosunuz, cenin pozizyonu derler ya ayaklarını karnına çekerek yatar öyle konuma geldiğinizde bile rahat edemiyceğiniz durumlar olucak, bir telefondan haber bekliyceksiniz, siz bişeyleri bitirmedikçe sıkıntınız geçmiycek gibi, kötü şeylersöylemek istemezdim, gerçekten hoş şeyler söylemek istiyorum ama aydınlık olsa da açık konuşmalar olmadıkça rahatlayamıycaksınız gibi gözüküyor, kalbinizde ne kadar temiz, sevginiz çok güzel, kullanılıyosunuz çevrenizdeki insanların gözü hep üzerinizde nazar değmiş resmen

umarım herşey gönlünüzce olur

Tatlım fal için teşekkürler barışmam varmı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım aslında kahve falıma bakmanı istiyorum ama şimdi kahve içsem uykum kaçar :KK1: yarın sabah eklerim artık kahveyi. yada pazar günü eklemiştim http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=491 buraya istersende buna bak sen bilirsin:KK16: . canım ben 26 lık açılımı pek yapmıyorum ama istersen bakarım.

canım ders açılışıyorum sen falını yükle, yatmadan bakayım ya da ne istiyosan kahve deste, tarot
benimki klasik işte sorularım biliyosun :KK70: onlaran bak deste bak bu sefer, 26 lık doğu batı açılımını yapabiliyomusun, ben ona bakıyorum destede herşeyi gösteriyo, hatta soru sorup 3-4 kart çekiyorum yine cwp veriyo

canım aslında kahve falıma bakmanı istiyorum ama şimdi kahve içsem uykum kaçar :KK1: yarın sabah eklerim artık kahveyi. yada pazar günü eklemiştim http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=491 buraya istersende buna bak sen bilirsin:KK16: . canım ben 26 lık açılımı pek yapmıyorum ama istersen bakarım.

canım yarın iç ekle, kahve günlük hatta anlık bile değişebilir, sabah baktığın fal akşama tutmayadabilir , taze olsun :KK70:

Tenim kumral kahverengi saçım 24 yasındayım adım esra :))

tatlım ders çalışıyorum yatmadan sana bakıp yazıcam, sende bana tarot bakıcaktın unutma yazmıştım özelden bilgilermi müsait olunca göz atarsın

canım 26lık açılımı yapamadım :KK30: katina da kendi bildiğim açılımı yaptım.
canım öncelikle serdarın bazı sıkıntıları var bu aralar neye elini atsa bir sorun yaşıyor sanırım.seninle ilgili güvensizliği var sana inanmıyor.falında açık kumral bir erkek var bununla aranızda birşeyler olabilir diye düşünüyorsun ama sanki bir çıkmazdasın. duygusal anlamda kafan karışık bunu çevrene yansıtıyorsun.yakın zamanda esmer bir bayanla görüşmen olacak.bu kadınla ilgili yaptığın bir hata yüzünden üzüleceksin ama aşacaksın.serdar değilde canım koyu kumral biri girebilir hayatına ama biraz zamanı var.2-3 ay gibi hissettim.

canım yarın iç ekle, kahve günlük hatta anlık bile değişebilir, sabah baktığın fal akşama tutmayadabilir , taze olsun :KK70:

$DSC05123.jpg $DSC05124.jpg $DSC05125.jpg $DSC05126.jpg $DSC05127.jpg $DSC05128.jpg $DSC05129.jpg $DSC05130.jpg

canım aydınlıkların var genel olarakbı sıkıntı görmedim amabirgrup insan bişeylerle uğraşmaya bişeyler yapmaya çalışıyosunuz sanki bi proje gibi, onunlailgi koşulurmaların bişeyler yetiştirmek için uğraşların olucakama bu grupta herkesle aynı fikirde değilsin, fikir ayrılıkları olucak sanki,
ormanlık bi yere bigezi gibi bişey yapabilirsin hatta bi kaç tane de insan var yanında yapıcaksınız heralde, ağaçlar çevresinde
bölebişeylerhayal ediyosun ama yarım yamalak ben bunu istediğin minitaya yoruyrum, çok fazla özellik yüklüyosun aradığın insana şöylede olsun bu özelliğide olsun die, bence sana biri gelicek hatta 7 li bi vakitte gelicek canım temmuz ayında falan olucak bence

fal içinde teşekür ederim, 26lık doğu batı açılımı geleceği gösteriyor, diğer senin baktığın 12 lik ilşki açılımı kısa olmasından ve sadece bulunduğumuz durumu söylemesinden anladığım kadarıyla, orda sadece 12. kart geleceği gösterir ama destede tek kart geleceği söylemez yanındaki kartlara göre yorumlandıkça çıkıyor bence, çünki açık kumral benim ex, onun genelde hayata karşı güvensizliği varda ben ona ne yaptımda güvenmiyor, inanmıyor 6 aydır görüşmüyoruz bile diğeride arkadaşım geçen görüştük buluşuruz die, pek güvenilir olmuyo bu açılım bebişim ondan diğerini istemiştim senden :KK70:
birde keşke ex imin adını burdan haykırmayaydın be rapisacım, kim okur bilinmez özelden olsaydı :KK34:
yine de saol yüreğine sağlık tatlım, umarım herşey gönlünce olur :KK70:

:KK17: pardon canım isim yazma konusunda boş bulundum. canım bu 26 lık açılımda kuzey istekler güney korkular, batı geçmiş, doğu gelecek bendeki kitapta var ama ben bunu yorumlayamadım

canım aydınlıkların var genel olarakbı sıkıntı görmedim amabirgrup insan bişeylerle uğraşmaya bişeyler yapmaya çalışıyosunuz sanki bi proje gibi, onunlailgi koşulurmaların bişeyler yetiştirmek için uğraşların olucakama bu grupta herkesle aynı fikirde değilsin, fikir ayrılıkları olucak sanki,
ormanlık bi yere bigezi gibi bişey yapabilirsin hatta bi kaç tane de insan var yanında yapıcaksınız heralde, ağaçlar çevresinde
bölebişeylerhayal ediyosun ama yarım yamalak ben bunu istediğin minitaya yoruyrum, çok fazla özellik yüklüyosun aradığın insana şöylede olsun bu özelliğide olsun die, bence sana biri gelicek hatta 7 li bi vakitte gelicek canım temmuz ayında falan olucak bence

fal içinde teşekür ederim, 26lık doğu batı açılımı geleceği gösteriyor, diğer senin baktığın 12 lik ilşki açılımı kısa olmasından ve sadece bulunduğumuz durumu söylemesinden anladığım kadarıyla, orda sadece 12. kart geleceği gösterir ama destede tek kart geleceği söylemez yanındaki kartlara göre yorumlandıkça çıkıyor bence, çünki açık kumral benim ex, onun genelde hayata karşı güvensizliği varda ben ona ne yaptımda güvenmiyor, inanmıyor 6 aydır görüşmüyoruz bile diğeride arkadaşım geçen görüştük buluşuruz die, pek güvenilir olmuyo bu açılım bebişim ondan diğerini istemiştim senden :KK70:
birde keşke ex imin adını burdan haykırmayaydın be rapisacım, kim okur bilinmez özelden olsaydı :KK34:
yine de saol yüreğine sağlık tatlım, umarım herşey gönlünce olur :KK70:

Daha once de dediğim gibi ozan bu genç yaşına rağmen harika bakıyor onun haricinde bu tür işlemlerin her türlüsünden anlıyor ve baya marifetli, artı kadınlara karşı çok nazik ve hep abla diye hitap etmesi saygısı onu vazgeçilmeZ kılıyor ki sadece el yAzından ve avuç içi görüntünden bu kadar şey bulması cidden çok iyi

canim ben kitaptaki sekilde degil de bati kismi 3 e 3 luk kismi gecmis en batisi son kisimlari su andaki duruma yakin, ortasi 3 e 3 luk su andaki sonuna dogru gelicek, dogudaki son kisimda gelicek
bunlar genelde 2 aylik bi donm gosterirmis
ya da daha sik bakiliyosa yakin zamnda cikicak sekilde en yakin gelecegi gosteriyor
tabi zamniin gec olucagini gosteren kartlar var mesela deve , zumrut ters
onlara gore zamn dahada ilerleyebiliyor iste

kartlar yana yana gelince yorum olusturuyo ilk basladigimda bende anliyamamistim, sonra baktim konusuyolar
ben ruhlarida katiyorum, bazilari agir diyo ama onlar sana yol gosteriyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bir konuda sIkInti yapmissin ama yavas yavas atlatmayada baslamissin
Bir kimseye arkani dönmüssün bu kisinin isminda Z harfi olabilir bu insandan bir telefon haberi veya birebir konusma yasiyacaksin
Sen su an baska bir erkekle görüsme duumun olmus veya olacak görünüyor
Sanki bu kisi cok varlikli ve yas itibariyle senden büyük olarak hissettim
Seninle barismak isteyen kisi gercekten ugrasicak fakat senin tutumun kesin olacak o kisiyle barismayi istemeyeceksin
Bir uzun yol grünmüs ama muaallakta kalmis gitmeyi istemis olmana ragmen gidememissin
Iki kismetin var cok güzel biri cok büyük digeri orta
Bunlar önce bir haber yoluyla sana ulasacak belli bir vadeden sonrada eline gecmeye baslayacak hayirlisi
Görebildiklerim bunlardi canim

kızzlarr falıma bakanın falına bakarım :KK70: :21::KK16::KK16::KK16::KK68:
kimseler yok mu? fallaşalım mı?

Canim falini zr buldum :))
öncelikle cok karmasik bir fal insan bakarken bile yoruluyor
SIkIntiLi bir dönem geciriyorsun
Cok gidip geldigin bazi yerler var Fakat kiskanc birini hissediyorum bir bayan olma ihtimali yüksek sosyal cevrenden birisi özellikle bu gidip geldigin ortamda
Seninle konusmak isteyen bir erkek olmus ama onu 2 kisi engellemis cok üstüne gitmisler vazgecmis
Sen uzun boylu bir kimse ile görüseceksin bu kisi sana ilgisi yogun fakat cok cesaretli degil
C harfi cok baskin bu kimsede
Birde cok sevinecegin bir haber alacaksin bu daha cok yaptigin is/okul durumlariyla alakali olumlu bir gelisme
Eteklerin zil calacak o derece bir sevinc yasanacak :)
Cok derin düsünceler icindesin ama bir yandanda hic birakmamissin umut etmeyi hemen yaninda bir bayrak belirmis bu basarina isaret..
BAzi yerler cok karmasik geldi cözemedik :KK52:
Yogun bir nazar var
Ve cok disari cikacagin bir zaman dilimi bu olaylar birden bire cok hizli ilerleyecek sen bile sasiracaksin

Canim falini zr buldum :))
öncelikle cok karmasik bir fal insan bakarken bile yoruluyor
SIkIntiLi bir dönem geciriyorsun
Cok gidip geldigin bazi yerler var Fakat kiskanc birini hissediyorum bir bayan olma ihtimali yüksek sosyal cevrenden birisi özellikle bu gidip geldigin ortamda
Seninle konusmak isteyen bir erkek olmus ama onu 2 kisi engellemis cok üstüne gitmisler vazgecmis
Sen uzun boylu bir kimse ile görüseceksin bu kisi sana ilgisi yogun fakat cok cesaretli degil
C harfi cok baskin bu kimsede
Birde cok sevinecegin bir haber alacaksin bu daha cok yaptigin is/okul durumlariyla alakali olumlu bir gelisme
Eteklerin zil calacak o derece bir sevinc yasanacak :)
Cok derin düsünceler icindesin ama bir yandanda hic birakmamissin umut etmeyi hemen yaninda bir bayrak belirmis bu basarina isaret..
BAzi yerler cok karmasik geldi cözemedik :KK52:
Yogun bir nazar var
Ve cok disari cikacagin bir zaman dilimi bu olaylar birden bire cok hizli ilerleyecek sen bile sasiracaksin

çok teşekür ederim canım;:KK54: ben unutmuştum bile bu falı, nasıl oldum iyileştin mi?

X