Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

sıkıntıların bir köşeye toplanmış. çok fazla yolun var. bazı yollara tek başına çıkıyorsun. bazı yollarda sana eşlik edenler var. 3 kişiyle birlikte karşılıklı konuşuyorsun. bir yere gidiyorsunuz. küçük küçük havalanmış kalplerin var.
tabağında S harfi çıkmış. hane dışında balığın kısmetin var. balık paralı kısmet demek. bir de iri yapılı bir adam var. bu S harfiyle ilgili sanırım.

Merhaba, falınız çok enteresan çıkmış. Sanki aklınızda baxı düşünceleriniz var bunlar sizi sıkıyor ama siz her şeye rağmen olumlu yaklaştıkça içinizden bir ses başka şeyler söylüyor ikilemde kalıyorsunuz. Sanki hayatınuzdaki kişiyle ilgili şüpheleriniz var çokta yersiz sayılmaz içinizdeki sese bazı zamanlarda kulak vermelisiniz. Sanki ikili oynuyor size bazı konularda yalan söylüyor gibi. Siz zaten bunu biliyorsunuz birkaç bir şeyini yskalamışsınız aklınız karışmış. Kalbinizi ikiye ayırmışsınız. Bu kişiyle aranıza biraz mesafe giriyor. Bir soğukluk giriyor. 3 vakit sonra karşılıklı grlip konuşmalarınız olacak ara ara sesler yükselebilir. Bir müddet ara verebilirsiniz ilişkinize. İki tane yolunuz var çok uzun bir yol değil. Biraz kafanızı dinlemeye ihtiyacınız var bu kısa yollar size iyi gelecek. Zamanla enerjiniz yüksrlecek. İyi akşamlar.

canım çok teşekür ederim emeğine sağlık ama tutarlı olmuyo bende fallarınız, bi ilşkim yok bekarım , yollarım var ama sıkıntılı arazilere gidiyoruz bu yağmurlu havada yarın yine var uyuycam erken kalkmak gerek,
bu aralar hiç vaktim yok gibi, sözüm olsun yine, bi ara denk gelirsem yorumlarım

Canım kusura bakma ancak müsait olabildim :)
Hayatında sıkıntılı bi dönemi geride bırakıyorsun. Kafasına en ufak şeyi bile takıp saatlerce üzerinde düşünebilen birisin bu seni çok yoruyor. Geçmişinde bıraktığın koyu renk saçlı kumral tenli bi erkek çıkmış. Bu kişi sana hatalar yapmış şuanda pişmanlık var içinde. Bi adım atıp atmama arası kararsız ama emin ol atmaması senin için daha hayırlı. Arkadaş aracılığıyla birisiyle tanıştırılabilirsin. Bu kişi uzun boylu sanki takım elbise giyen memur gibi işi olabilir. Aydınlık birisi. Senin hala içinde bitmemiş bi hesaplaşma var bunu halletmen gerek, rahatlamalısın. O vakit yolların açılıyor. Geleceğin çok aydınlık gerçekten. Ailede bu kişi ablan ya da kardeş kadar yakın gördüğün birisi ile ilgili bi duruma canın sıkılabilir. Bu kişi bi üzgüntü yaşayacak ve yanında olacaksın. Sıkıntını atlatmana çok az zaman kalmış. İş başvurusu yaptın mı ? Bi haber geliyo sana biraz düşüneceksin ve bi karar alacaksın. Falında akrep çıkmış zamanında sana kötülük yapmaya çalışanlar olmuş ama Allah yardım etmiş sana zarar verememişler. Bi yola gidiyosun iyi gelecek seni rahatlatacak bi yol. Yakın zamanda vermen gereken bazı kararlar var o kararları çok mantıklı düşünüp vermelisin :KK31:
Bu kadar canım :KK16::KK16:

çok sevindim canım ya merak ettim neler çıkacak bekliyorum falımı http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=499 buraya yüklemiştim. ben katina ve tarot bakıyorum beklerken bende senin falına bakayım saç ten göz rengini yazman gerek

Canım bana da katina bakarsın saç rengim kızıl ten rengim kumral gibi açık buğday diyeyim , göz rengim kahverengi. Sevgilimin saçları siyah , gözleri kahve, ten rengi onunda buğday gibi. Benden 2 ton daha koyu teni :) İlişkimizin geleceği ile ilgili baktırmak istiyorum :KK54:

Falimaa bakann kizlarr hepinizeee cokk tsk ederim dillerinize saglikkk kirmayip baktinizzzz cokkk sagolun:KK16::KK54:

canım çok teşekür ederim emeğine sağlık ama tutarlı olmuyo bende fallarınız, bi ilşkim yok bekarım , yollarım var ama sıkıntılı arazilere gidiyoruz bu yağmurlu havada yarın yine var uyuycam erken kalkmak gerek,
bu aralar hiç vaktim yok gibi, sözüm olsun yine, bi ara denk gelirsem yorumlarım

Tamam teşekkürler

$Fotoðraf0508.jpg $Fotoðraf0509.jpg $Fotoðraf0510.jpg $Fotoðraf0513.jpg $Fotoðraf0511.jpg

Falıma bakanın falına bakarım kızlar :)

Son düzenleme:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396125875.182682.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396125910.804075.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396125935.069031.jpg

Falimaa bakaninnnn falinaaa bakarimmmmmm :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Falimaa bakaninnnn falinaaa bakarimmmmmm :)

Çok bunalmışsın çok daralmışsın etrafındaki her şeyi yıkıp parçalamk istemişsin ama bu durum geçmek üzere. Feraha çıkmaya başlamışsın. En azından için daha rahat görünüyor.
Beklediğin bir şey var haber falan değil de daha somut bişey bu, tam ne olduğunu yorumlayamadım. Acele ediyorsun aslında bu şey için ancak daha gelmeyecek sana beklediğin. Sabretmen gerekiyor, beklediğinden daha büyüğü daha iyisi olacak. Bu süreç senin için biaz zor geçebilir ama umudunu kaybetme.
Biraz silik çıkmış çok emin olamadım harf için ama “f” harfine benziyor. Bir bayanın aklından geçen kişide var bu harf. İki vakit görünüyor bu düşünce için.
Canım yükünü taşıdığın biri çıkmış. İki ayrı yük üstelik. Ve kendini bu durumdan dolayı ötü hissetmeye başlamışsın çünkü haksızlık olduğunu düşünüyorsun bu durumun.
Sevda ismi yazıyor sanırım bu da çok küçük çıkmış “s” harfi ile başlıyor toplam 5 harfli biri. Bu kişiye de bir aydınlık görünüyor iki vakte kadar.
Büyük bir haber geliyor sana iyi mi kötü mü bilemedim ama
Tabağında iki güzel aydınlığın çıkmış hanende. Ama genel olarak sıkıntılı bir dönemde gibisin. Beklediğin/özlediğin biri var ve bu durum seni çok üzüyor gibi görünüyor.
yorumum bu kadar, uzun zamandır kahve falı yorumlamamıştım köreldim biraz ama umarım beğenirsin yorumumu
benim falımda hemen üstte yorumlarsan sevinirim :)

Çok bunalmışsın çok daralmışsın etrafındaki her şeyi yıkıp parçalamk istemişsin ama bu durum geçmek üzere. Feraha çıkmaya başlamışsın. En azından için daha rahat görünüyor.
Beklediğin bir şey var haber falan değil de daha somut bişey bu, tam ne olduğunu yorumlayamadım. Acele ediyorsun aslında bu şey için ancak daha gelmeyecek sana beklediğin. Sabretmen gerekiyor, beklediğinden daha büyüğü daha iyisi olacak. Bu süreç senin için biaz zor geçebilir ama umudunu kaybetme.
Biraz silik çıkmış çok emin olamadım harf için ama “f” harfine benziyor. Bir bayanın aklından geçen kiÅŸide var bu harf. Ä°ki vakit görünüyor bu düşünce için.
Canım yükünü taşıdığın biri çıkmış. İki ayrı yük üstelik. Ve kendini bu durumdan dolayı ötü hissetmeye başlamışsın çünkü haksızlık olduğunu düşünüyorsun bu durumun.
Sevda ismi yazıyor sanırım bu da çok küçük çıkmış “s” harfi ile baÅŸlıyor toplam 5 harfli biri. Bu kiÅŸiye de bir aydınlık görünüyor iki vakte kadar.
Büyük bir haber geliyor sana iyi mi kötü mü bilemedim ama
Tabağında iki güzel aydınlığın çıkmış hanende. Ama genel olarak sıkıntılı bir dönemde gibisin. Beklediğin/özlediğin biri var ve bu durum seni çok üzüyor gibi görünüyor.
yorumum bu kadar, uzun zamandır kahve falı yorumlamamıştım köreldim biraz ama umarım beğenirsin yorumumu
benim falımda hemen üstte yorumlarsan sevinirim :)

Hic okunmuyor yaziklarin:KK43:

X