Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım, hem deste hem de kahve falına göre yorum yapıcam sana bonus olarak, unutmuştum dediğim gibi, sen düşünüp baktığın için çok teşekür ederim
bu aralar biraz sıkıntıdayım,
canım yüreğine oturan bi sıkıntıyı atıyosun, tam olarak atmış değilsin ama aydınlıkların var
aşk ile ilgili bi konuda bi sıkıntın var , kalbin kapkara çıkmış çünki
boynunun bükük kaldığı zamanlar olucak, çok düşüncelisin bu son zamanlarda, bu düşüncelerinle dik duruyosun amam boynun eğri, çevren birazseni kötü etkiliyor olarak görüyorum, elin kolun bağlı kalıyo bazı konularda yine bunun gibi bi durum yaşayabilirsin, zem zam gibi z-m harfleri olan bi insanı karanlıklara atıcaksın, 2kere peş peşe yolların var cnm, kumral bi beylebişeyler olsun istiyosun heraldeaşk dilemişssin
deste de adını bilmediğimden nick ine göre çektim kartları bakalım nasıl çıkıcak;
dengesizlik var tatlım sende bi çok sıkıntılısın bi çok iyi, birinin san akarşı sinsiliğini yılanlığını yakalıycaksın amasabrediceksin ve herşey senin istediğin gibi düzelicek, mutluluk sana da kgelicek
sevdiğin kişiden ayrısın, önleri çok sevmişssiniz birbirinizi , aşk tutuku çok fazlatmış sizdeama etrafınız karamsarlıklarlakavgalarla kötülüklerlekaoslarla yani destenin en kötü kartları valide abanoz, yakutun etrafını sarmış bi durumda, ama yavaş yavaş daha az yaralaralarak kurtulucaksın bu durumdan hatta ben bu kumralçocukla yeniden birlikte olucağını ve hatta olduğunu söyleyebilirim, yalnız diline dikkat et paşamız, bunaltılmaya gelebiliyor, dilin seni güçlüyken güçsüz duruma sokabilir, harcamalarına dikkat et canım parasalbi sorun olabilir, ama düzelicek, birde sen artık evlenilcek konumda olduğunu düşünüceksin, evde ufak telef tartışmalar vefikir ayrılıkları olabilir üzebilir seni
yol burda da çıkmış senin yolun var cnm, herşeygüzelgörünüyor veyine bu kumral bey seni kıskanabilir , hep onu alttan alıp pohpohlamanı istiyor gibi

umarım herşey gönlünce olur, eğer birazdan kahvemi yüklersemufak bi gözatsan çok şey istemiş gibi olmam umarım,

Tesekkür ederim canim agzina saglik gercek ismimde T ile basliyor
Alla alla yine kumral biri cikmis? kim acaba
hayatimda kimse olmadigi icin bilemiyorum kim oldugunu . genel olarak kapamistim ztn fali

Yüklersen tabi bakarim canim

hayatimda kimse olmadigi icin bilemiyorum kim oldugunu . genel olarak kapamistim ztn fali

thalix senın şu antalyalı falcı noldu cıkan varmı soyledıklerınden?

kızlar falıma bakanın falına bakıcağım, şimdiden teşekürler, çok sıkıntılıyım bu ara ondan sürekli fal fal fallll gönderiyorum...

Eklentiler

• $2014-03-27 14.41.01.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 57
  • $2014-03-27 14.42.51.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 54
  • $2014-03-27 14.42.39.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 52
  • $2014-03-27 14.42.29.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 61
  • $2014-03-27 14.41.20.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 53
  • $2014-03-27 14.41.11.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 47
  • $2014-03-27 14.43.03.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 56
  • $2014-03-27 14.43.12.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 53
  • $2014-03-27 14.43.24.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 59
  • $2014-03-27 14.43.34.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 58
  • $2014-03-27 14.46.47.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $2014-03-27 14.45.48.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 56
  • $2014-03-27 14.45.40.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 61

canım hep bu yollardan sonra çıkıyo, yola gidip geldikten sonrabak etrafına açık tenli biri, gözleri renkli bile olabilir

tolin can ben birgüle gittim dün, bakalım dedikleri çıkıcak mı? fena değildi ama biraz ağzımı aradı gibi geldi bana kurnaz bi hatun

öff evet birgül eskiden daha iyiydi şimdilerde o halınden eser kalmamış pek ama belkı sana cıkar

işh canım övdü kendini benim falım çıkar die bakalım nasıl olucak

Gizzzzzz online baktirdin mi ne oldu

Ben Taynat a gittigimde Meryem'e baktirmistim, sira var diye arkadasim Birgul e baktirip begenmisti.:2:

Katina bakan Nuran da fena degil bence.

Adam gibi bir tek Mustafa var bence, abuk subuk konusmuyor, falci agzi yapmiyor, mantikli ve akilli bir insan. Ankara'ya geldigimde tekrar giderim belki ona.

dün mustafa abiye de gittim, saraylı hanımıda deniycem canım, yakaladığımda , rezzan ablaya baktırdım dayanamayıp
bakalım yaşayıp görücez birgül tutar lı mı?

kızlar falıma bakanın falına bakıcağım, şimdiden teşekürler, çok sıkıntılıyım bu ara ondan sürekli fal fal fallll gönderiyorum...

Yanliz kalmissin
Kendi kendine düsünüp duruyorsun ama yapma..
Atin sahlanmis bir dilegin her ne ise gerceklesecek canim
Birini vazgecirmeye calistinmi hic ? gitme demissin sanki ama herseye ragmen gitmis uzun boylu birisi bu
Karsi tarafta pisman sende ayni durumdasin karmasik duygular icindesin
Araya giren 3. biri var gibi göz önünde degil ama varligi ... bir sekilde etki etmis
Senin pesinde olan biri var belkide ayni kisi emin olamadim ama esmer diyebilirim nerdeyse ayni boyda cikmissiniz hep arkanda gölgen gibi.
Bu durumun baska konularinada yansitmis olabilirsin ama bu seni biraz mtu^suz etmis herseyi bir kenara atmanda fayda var.Cünkü hersey tekrar degisecek görünüyor
Benden simdilik bu kadar canim herseyin hayirlisi umarim senin icin güzel olur

Benimde falıma bakarmısınız lütfen 😃😃😃😃

Kizlaaaar merhaba ) Ben Leyla yeni geldim qrupa ) Azeriyim biz de yok kahve fali o yuzden cok merak ediyorum ve ilk ictiyim kahve bir seyler atsaniza bir cumle bile olsa yeter 💋😄🙏

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Çok teşekkürler peki sevdiğim kişi bana mesaj atacakmı ?

Vallahi hatirlamiyorum cunku bana degil arkadasima bakti, ben Meryem e gitmistim.

Sorarim arkadasima

tamam canım, çok teşekür ederim senden haber bekliyorum, benim için dört dörtlük değildi , yani bi mustafa abinin bide neslihan ablanın yerini tutamadı bence.. meryeme de eskiden giderdim, 2-3hatta 4 ayda bir falan ama sonra beğenmemeye başladım, en son ekimde falan gitmiştim ona

canım ex manitamla durumu özetlemişssin valla, gitme dedim gitti yüreğine sağlık tatlım

canııım sıkma içini bu kadar ya çok kötüsün vallahi haa.
sen bu eski sevgilinle karşılaşıcaksın hatta konuşucaksın ama merak etme telaşlandığın gibi olmicak sen bırakıcaksın bunu hani üzülsen de gidiceksin.biliyosun erkekler durup durup eskiye sarar eski konular açılabilir konuşmanızda gibi.
bir düşmanın var fakat bi arkadaşın onu engelliyo bebişim.
bunalıcaksın bir süre daha böyle haberler gelicek yakın zamanda sana sanki bu haberlerin altında eziliceksin öyle hissediceksin yani ama geçici bir süreç bu.
canım tekrar fincanında çıkmış bu eskisiyle ilgili siz tekrar başlama konusunda konuşabilirsiniz kalp var arada hala ama sen üzülerekte olsa istemiceksin gidicek o mantığını kullanıcaksın.
ayrıca bu eski sevgilinin arkasında başka bi kız çıkmış.etekli ince ortanın üstü boyu gibi.
dikkat et bu senle yakınlaşmak isticek sen kendini tutar mısın bilmem ama.
sen saçları hafif önü kabarık olur ya öyle biriyle yakınlaşıcaksın sonradan eğer eskisi böyle tipte değilse esmere dönük biri gibi çıkmış canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…