Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canm öncelikle okulla alakalı bir basarın görünmüş yani o konuda yapmayı isteiğin yada onun için cabaladgn bir şey basarılı bir şekilde sonuclanacak. bu da geleceğini olumlu anlamda etkileyecek ve planladgn şeyi neticelendirdiğinde kısa sürede sana bir kapı acılmasını sağlayacak. kısa süre içinde çok güzl yolların var canm. çevrende canını sıkan insanlar var ama kafana takma kuzum bunları. bekledğin bir habern var ama daha vakti var bunun gelmesi için. hayal kırıklıklarının ve üzüntülerini atmaya başlamışsn artık. yalnız çevrende sana karsı iyi niyetli olmayan insanlar var fincanın bir kaç yernde de sürekli bunlar cıkmış. dkkti olmanda fayda var. mutlu bir habern var. ama bu haber seninle değil çevrendeki iki insanın haberi sanırım bunlar ya kavgalılardı barısacaklar ya da ilişkiilerini resmiyete dökecekler ve sen onlar adına sevineceksn gbi birşey. biriyle uzun bir konusman var o kişinin ilişkisiyle alakalı ona akıl vereceksn adında E harfi var bu kişinin .

sağol bebeğim ağzına sağlık.
ah bi iş bulamadım şu ankarada:KK53:
ööf ben sevgili falan bulsaydım millete sevinmekten bıktım hahahah

Kızzlar bir bakın ..

Bir krem adı kauf la başlıyor ama bulamıyorum marka adı buu bilen bir el atsın :KK52::KK52:

$IMG_3367.jpg $IMG_3365.jpg $IMG_3366.jpg $IMG_3369.jpg $IMG_3368.jpg $IMG_3364.jpg $IMG_3363.jpg
haydi kızlar falıma bakın bende size bakayım:)

Canim sen cooook düsüncelere dalmi$sin yine icini karartmi$sin ama buraya göre geli$meler cok olumlu :)

Müjdemi isterim:KK16:
Sen bu cocukla sarma$ dola$ cikmi$sin
Kavu$acaksin bu cocuga canimmm
Snin onu birakicagini düsünerek pesinden ko$maya ba$liycak.Ve ummadigin bir anda sarilacak !
Sana birde kocaman hediye almi$ :)
Birlikte bir yemege cikabilirsiniz.

Sevinc gözyasi yapicaksin.
Tabaktada ayni haldesiniz sarma$ dola$ aa kiz buldun cocugu birakmiyosun bu ne aaa:KK52:
Göz var üzerinde dikkat et canim
i$ ile ilgili 3 cikmi$ 3 vade sonra bi haber alacaksin
Birde T harfli birinden haber alabilirsin
O kadar güzel bir fal ki insallah gercekle$ir:KK34:

Canim sen cooook düsüncelere dalmi$sin yine icini karartmi$sin ama buraya göre geli$meler cok olumlu :)

Müjdemi isterim:KK16:
Sen bu cocukla sarma$ dola$ cikmi$sin
Kavu$acaksin bu cocuga canimmm
Snin onu birakicagini düsünerek pesinden ko$maya ba$liycak.Ve ummadigin bir anda sarilacak !
Sana birde kocaman hediye almi$ :)
Birlikte bir yemege cikabilirsiniz.

Sevinc gözyasi yapicaksin.
Tabaktada ayni haldesiniz sarma$ dola$ aa kiz buldun cocugu birakmiyosun bu ne aaa:KK52:
Göz var üzerinde dikkat et canim
i$ ile ilgili 3 cikmi$ 3 vade sonra bi haber alacaksin
Birde T harfli birinden haber alabilirsin
O kadar güzel bir fal ki insallah gercekle$ir:KK34:

yaa canımsın varyaa:)
gelse bi bu çocuk salaklıktan ölecek ah bi gelseee bırakmıcam:))
ay yakında mı kız kavuşmamız:KK53:

Canim zamani kulpa yakinsa görüyoruz kulp gözükmemi$ 1 ay var mi acaba kulptan sonra gibi sende ?

hmm bilemedim ki bebeem.zaten 2 hafta yokum gidince olsa bari bişeyler ama niyeyse ben umudumu kaybetmeye başladım çok fazla..
canım üzülen iki kişi var biri sensin sanki diğeri bir erkek sen üzüyosun gibi ama arkanı dönüp gidiyosun da gitmekte istemiyosun ama mantıken dooğrusu bu diye böyle yapıyosun.
sana laf yetiştiren biri var sürekli ama.bununla yüzleşmen olacak.
sıkıntılarını atmaya başlamışsın.
2 büyük haberin var çok farklı haber bunlar ama biri işle ilgili sanki
canım bu işi istiyosan çabalaman gerekecek daha yolun ortasında çıkmışsın.
haberde yakında geliyor merak etme:)
sen erkekleri üzmeye başlamışsın kız sürekli:)))
kalbini çalacak birini görmedim ama bu arkanı döndüğün çocuk sana meyilli bi çocuk

hmm bilemedim ki bebeem.zaten 2 hafta yokum gidince olsa bari bişeyler ama niyeyse ben umudumu kaybetmeye başladım çok fazla..
canım üzülen iki kişi var biri sensin sanki diğeri bir erkek sen üzüyosun gibi ama arkanı dönüp gidiyosun da gitmekte istemiyosun ama mantıken dooğrusu bu diye böyle yapıyosun.
sana laf yetiştiren biri var sürekli ama.bununla yüzleşmen olacak.
sıkıntılarını atmaya başlamışsın.
2 büyük haberin var çok farklı haber bunlar ama biri işle ilgili sanki
canım bu işi istiyosan çabalaman gerekecek daha yolun ortasında çıkmışsın.
haberde yakında geliyor merak etme:)
sen erkekleri üzmeye başlamışsın kız sürekli:)))
kalbini çalacak birini görmedim ama bu arkanı döndüğün çocuk sana meyilli bi çocuk

üzülme canim ya bilmiyorum hayirlisi neyse o olsun ama bu cocuk salakta olsa sana ilgisi var ..bence bi dönü$ yapacak burcu neydi bak hava grubu (ikizleri,terazi,kova) burclar mutlaka böyledir.Akillari kalir dönerler

Ay ay sen nasil bildin bunlari aaaaa $oklardayim bana meyilli bi cocuk vardi ama olcak bi$i degildi ki cocuk 22 yasinda ve tip olarakta beni cekmiyordu $aka gibi bi tipi var, sempatik evet ama i$i vs olmazdi cocugu kesin olarak sildim telefnumdan filan 2 gün sonra aradi beni sen beni niye siliyosun diye... bide görü$ürüz diyoo :KK53:
i$ ile ilgili bilmiyorum Allah bilir biriyle görü$ücem ama kesin bi$i söylemek zor
$imdiye dek hep ben üzüldüm erkekler üzülsün birazda :KK76:

üzülme canim ya bilmiyorum hayirlisi neyse o olsun ama bu cocuk salakta olsa sana ilgisi var ..bence bi dönü$ yapacak burcu neydi bak hava grubu (ikizleri,terazi,kova) burclar mutlaka böyledir.Akillari kalir dönerler

Ay ay sen nasil bildin bunlari aaaaa $oklardayim bana meyilli bi cocuk vardi ama olcak bi$i degildi ki cocuk 22 yasinda ve tip olarakta beni cekmiyordu $aka gibi bi tipi var, sempatik evet ama i$i vs olmazdi cocugu kesin olarak sildim telefnumdan filan 2 gün sonra aradi beni sen beni niye siliyosun diye... bide görü$ürüz diyoo :KK53:
i$ ile ilgili bilmiyorum Allah bilir biriyle görü$ücem ama kesin bi$i söylemek zor
$imdiye dek hep ben üzüldüm erkekler üzülsün birazda :KK76:

bizimki koç ama hiç koç gibi de değil yükseleninide bilmiyorum hiç:)
aay bencede hep erkekler mi üzücek bizi dimii kız:)
senin katina deneyimlerin nasıl gidiyo müsait olduğunda baksana bana tarih falan çıkar:KK1:

bizimki koç ama hiç koç gibi de değil yükseleninide bilmiyorum hiç:)
aay bencede hep erkekler mi üzücek bizi dimii kız:)
senin katina deneyimlerin nasıl gidiyo müsait olduğunda baksana bana tarih falan çıkar:KK1:

Tüh Koc burcu acayip zor
Bakayim simdi canim özelden yazarim
Fena degil galiba 2 arkada$im tutturdugumu iddia ediyolar ama ben emin degilim pek

Son düzenleme:
fallaşalım canım. canım ben kahvede içtim ama daha soğumadı birazdan yükliycem kahve falıma da bakarmısın:26: katina için bilgilerini yazarmısın.
balık burcuyum
1 dünya ters
2kupa kraliçesi düz
3kule ters
4 kupa 10lusu düz
5 kılıç 5lisi ters
6 tılsım kraliçesidüz
7 tılsım ası düz
8 eğnek 6lısı ters
9 kupa 3lüsü düz
10 değnek 2lisi düz

canım fallaşalım mı ? ben sana tarot bakayım sende bana katina bakarsın ? kartları çek ya bekliyorum

X