Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

kız senin falların beni mahvedio ne zaman senin falına baksam baş ağrısından ytamıorumm :KK5::KK5:

nie bu kadar sıkıosun kendini su testisi su yolunda kırılır boşver yeter kendini sıkıp üzdüğün artık toparlanman lazım diyor falın :KK34:

bir an evvel kendine gelll !!! sende sadece bagımlılık var ona karsı yanlız kalmak korkusu var sende aslında sende biliosun ona duydugunun aşk olmadıgınıı :KK31::KK31:

fakat yanlız kalcam diyeee vazgecemiosun ondan da aklının bir köşesinde aama daha iyisi çıksa hemen gideceksin ona cnmm :KK16::KK16:

ve karsına çok ykındaa çok daha iyi biri çıkacak cnm şöle sölim nisan sonu mayıs bası gibi senin baharın olcak :KK16::KK16:sorası çorap söküğü gibi gelişecek cnm aileler tanışacak :KK16::KK16:

son olarak arttık bu kadar sıkma kendini cnmm :KK34:

kız senin falların beni mahvedio ne zaman senin falına baksam baş ağrısından ytamıorumm :KK5::KK5:

nie bu kadar sıkıosun kendini su testisi su yolunda kırılır boşver yeter kendini sıkıp üzdüğün artık toparlanman lazım diyor falın :KK34:

bir an evvel kendine gelll !!! sende sadece bagımlılık var ona karsı yanlız kalmak korkusu var sende aslında sende biliosun ona duydugunun aşk olmadıgınıı :KK31::KK31:

fakat yanlız kalcam diyeee vazgecemiosun ondan da aklının bir köşesinde aama daha iyisi çıksa hemen gideceksin ona cnmm :KK16::KK16:

ve karsına çok ykındaa çok daha iyi biri çıkacak cnm şöle sölim nisan sonu mayıs bası gibi senin baharın olcak :KK16::KK16:sorası çorap söküğü gibi gelişecek cnm aileler tanışacak :KK16::KK16:

son olarak arttık bu kadar sıkma kendini cnmm :KK34:
oof evette bilmiyoruuum ya:KK43:
salak bi arasa etse rahatlıcam da tık yok ondada..başka kızla falanda görmedim ama ööf.
canım çok küçük eklemişsin resimleri ama sıkıntılı çıkmış falın.
bir yere gidiceksin sen ama tek değil 3 4 kişi istemeyerek gidilen bi yer yalnız bu.
senden daha zayıf hemen hemen aynı boylarda biriyle bir sıkıntı yaşayabilirsin.
a harfli biri aileye zarar vermeye karıştırmaya çalışıcak canım.
maddi manevi biraz sıkıntı var zaten sanki ailede.
bu kadar görebildim canım

FALIMA bakanın FALINA bakarım kızlar :KK3::KK3:

canım resimler pek iyi değil, amagörebildiğim kadarıyla içini sıkın bi olay olmuş galiba son zamanlarda bi kalabalığın içersinde, ne aradığını ne istediğini bilmeyen insanlarla uğraşıyorsun, büyünlük göremiyorum, çünki herkes farklı telden çalıyo benim bildiğim doğru der gibi, onun dışında bi sıkıntın gözükmüyor aydınlık var sadece hane de birz sinirlerinin oynadığı durumlar olmuş ufak tefek, çünki bi iş çözülürker düz yoldan değil de engebeli en çok virajlı olan yol seçilmiş, bu da insanlar arasında anlaşmazlıklara neden olmuş yorgunluk var tavus kuşuda var kanatarını açmışssın yüreğin ferah , dileğin de emek sarfediceğin durumlar var etinle tırnağınla çalışman gerek canım :KK70: onunda yolu aydınlık ; umarım herşeygönlünce olur

bende yarın yüklerim fotoları sizde bana bakarmısınız ?

canım resimler pek iyi değil, amagörebildiğim kadarıyla içini sıkın bi olay olmuş galiba son zamanlarda bi kalabalığın içersinde, ne aradığını ne istediğini bilmeyen insanlarla uğraşıyorsun, büyünlük göremiyorum, çünki herkes farklı telden çalıyo benim bildiğim doğru der gibi, onun dışında bi sıkıntın gözükmüyor aydınlık var sadece hane de birz sinirlerinin oynadığı durumlar olmuş ufak tefek, çünki bi iş çözülürker düz yoldan değil de engebeli en çok virajlı olan yol seçilmiş, bu da insanlar arasında anlaşmazlıklara neden olmuş yorgunluk var tavus kuşuda var kanatarını açmışssın yüreğin ferah , dileğin de emek sarfediceğin durumlar var etinle tırnağınla çalışman gerek canım :KK70: onunda yolu aydınlık ; umarım herşeygönlünce olur

bende yarın yüklerim fotoları sizde bana bakarmısınız ?

gündüz çalışıorum ama akşama mutlaka bkarım cnmm :KK16:

agzına sağlık :KK16::KK16:

kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

Eklentiler

• $SAM_2358.JPG
    $SAM_2358.JPG
    108 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_2355.JPG
    $SAM_2355.JPG
    109,1 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_2353.JPG
    $SAM_2353.JPG
    106,3 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_2351.JPG
    $SAM_2351.JPG
    113,3 KB · Görüntüleme: 55
  • $SAM_2347.JPG
    $SAM_2347.JPG
    109,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2360.JPG
    $SAM_2360.JPG
    92,7 KB · Görüntüleme: 31
  • $SAM_2362.JPG
    $SAM_2362.JPG
    56,5 KB · Görüntüleme: 41
  • $SAM_2364.JPG
    $SAM_2364.JPG
    83,8 KB · Görüntüleme: 46
kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

canım dileğin için arkadan bakıyosun sanki ama olacak merak etme.
2 kişi sen ve arkadaşın bu bir iş için çabalıyosunuz ama sen bir adım öndesin ondan.
bir tartışman var.resmen böyle biri nefreti biriktirmiş sana yürüyo.
çok güzel bi haberin var daha yolda ama bunu şapkalı birinden duyucaksın sen.
ailede sıkıntı var hasta biri olabilir yakında canım.
3 4 kii bir kutlama yapıcaksınız sanki yakında.
artık yavaş yavaş atıcaksın sıkıntılarını merak etme

falıma bakanın falına bakarm

Eklentiler

• $2014-01-23 21.16.12.jpg
    $2014-01-23 21.16.12.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 38
  • $2014-01-23 21.16.24.jpg
    $2014-01-23 21.16.24.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-01-23 21.16.38.jpg
    $2014-01-23 21.16.38.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-01-23 21.19.33.jpg
    $2014-01-23 21.19.33.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-01-23 21.19.46.jpg
    $2014-01-23 21.19.46.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 30
  • $2014-01-23 21.15.14.jpg
    $2014-01-23 21.15.14.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-01-23 21.15.41.jpg
    $2014-01-23 21.15.41.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $2014-01-23 21.15.51.jpg
    $2014-01-23 21.15.51.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-01-23 21.16.03.jpg
    $2014-01-23 21.16.03.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 45
falıma bakanın falına bakarm

canııııııııım senin sıkıntıların bitmek üzere ama ne karamsarsın sen böyle yaa:)
biraz içini karartma kız.
dedikodular almış başını gidiyo dikkat et canını sıkıcaklar.her denilene inanma yine söylüyorum:) çünkü burda inanıp depresyona giriceksin gibi duruyo.
canım sürekli bi git gel var sanki.git gelden kastım birileriyle görüşme yerinde duramama hep biriyle bi konuşma gezme içindesin.
sana kağnı hızıyla gelen bi haber var.bu geçmişten bir haber ama dediğim gibi çok yavaş geliyo.
bu haberi bir erkekten duyucaksın bu arada.
dileğin bir erkekle mi ilgili? olucak ama merak etme.
ailede biraz sıkıntı var karanlık çıkmış.
L harfli birine ailede dikkat et.
canım senin iişkin var mı bilmiyorum ama bir erkek olucak hayatında ilişkin varsada düzelme var.arkanızdan bakan insanlar çıkmış

ben şimdi içsem buralarda mısın bakar mısın?

canııııııııım senin sıkıntıların bitmek üzere ama ne karamsarsın sen böyle yaa:)
biraz içini karartma kız.
dedikodular almış başını gidiyo dikkat et canını sıkıcaklar.her denilene inanma yine söylüyorum:) çünkü burda inanıp depresyona giriceksin gibi duruyo.
canım sürekli bi git gel var sanki.git gelden kastım birileriyle görüşme yerinde duramama hep biriyle bi konuşma gezme içindesin.
sana kağnı hızıyla gelen bi haber var.bu geçmişten bir haber ama dediğim gibi çok yavaş geliyo.
bu haberi bir erkekten duyucaksın bu arada.
dileğin bir erkekle mi ilgili? olucak ama merak etme.
ailede biraz sıkıntı var karanlık çıkmış.
L harfli birine ailede dikkat et.
canım senin iişkin var mı bilmiyorum ama bir erkek olucak hayatında ilişkin varsada düzelme var.arkanızdan bakan insanlar çıkmış

ben şimdi içsem buralarda mısın bakar mısın?
saol canım sonra bakayım :KK70:

canım kusura bakma sana söz verdim ama ben işe başladım bu yüzden giremedim buraya ancak şimdi bakabildim falına.

birisinin kıskançlığı yüzünden üzüntülü günler geçiriyorsun.bu kişide muhtemelen açık kumral beyaz tenli bir erkek bu kişi senin arkandan dolaplar çevirmeye çalışıyor.açık kumral yada sarışın bir bayan var sakin biri bu kişi falında neden çıktı bilmiyorum ama senin için riskli biri.geçmişte sıkıntılı günlerin olmuş.yakında demin söylediğim kumral erkekle bir görüşmen olabilir.kızıl yada açık kumral saçlı bir kadın var bu düzen sağlamaya çalışan çalışkan biri.başarısını çalışmasına borçlu.canım sen çalışıyormusun.eğer çalışıyorsan sanırım işinde çok yoruluyorsun çok çabalıyorsun.bu kızıl saçlı bayanda sanırsam iş arkadaşın.bu sıkıntılarını atlatacaksın.genel itibariyle hayatında olumlu gelişmeler olacak.siyah yada kahverengi gözlü koyukumral bir erkek bu erkekle bir ilişkin başlayabilir canım
canım bunlar çıktı

tamam canım koyu kahve saç....soluk buğday beniz.....kahverengi göz....

görüşürüz...

canım falına ancak şimdi bakabildim.
canım bu esmer olan eskisimiydi yoksa ötekimiydi hatırlamıyorum ama bu adamın tarafında 2 tane bayan çıktı biri sarışın diğeri kızıl yada açık kumral. bu esmer çocuk akıllı uyanık biri.fakat sarışın kadınla ilgili bir kıskançlık olayı geçmiş sanırım aralarında.seninle ilgili niyeti ciddi sanırım.burada diğer kızıl yada açıkkumral olan bayan sizin aranızı yapmaya çalışan biri olabilir.fakat sen tam tersi bu bayanın kötü niyetli biri olduğunu düşüneceksin.bunların arasında birşey var diye.
bunlar çıktı canım

canım için kararmiş. Bir adam sanki sırtını dönmüş birine. 2 kişi de Tek vücut olmuşlar Yalnız bu kişilerin kafaları başka yöne bakıyor. Demek ki farklı şeyler düşünüyorlar. Başka bir adam da kadının birine çok ısrarlı davranıyor. Peşinden koşup ikna etmeye çalışıyor sanki. Üst üste çıkmış kişiler var. Birisinin arkasından konuşuyorlar. Dikkatli ol derin. Tabakta da kocaman bir adam var. 2 çift göz çıkmış. Bence bi nazar duası oku derim. Canım benim içinde katina bakar misin. Ben kumralım. Koyu kestane rengi saçlarım var. Gözlerim ela. O ise esmer siyah saçlı. Kahve rengi gözlü. Katina bakarsan sevinirim :)

oldukça iyi miktarda para gözüküyor hanenizde ve yeni bir iş fırsatı doğabilir. canım bence seni o koruyan kişi sevgilin bayağı bir şahiplenmiş seni barışırsınız büyük ihtimalle. sıkma canını. temiz kağıdın var bide haber, olabilir bir işle sınavla ilgili olabilir. yakında.

Canimm..cok sIkmIssin kendini..yüregin kapanmis.
T ve F harflerini cok belirgin gördüm sanki bir su fiskiyesinin yaninda sen bir insanla konu$ma yapacaksin.bu kisinin boyu nerdeyse 10 cm uzun senden.Bu erkek bir yere gitmek istemis sende izin vermemissin gibi bir durum hissettim.Canim sen bu mevzulara arkani döneceksin ve kendi islerine bakmaya basliyacaksin ama hayatinda nankör birisi var kedi cikti.Senin kismetindede gözü var.gözü olanin gözü ciksin..Canim 2 yola gidiceksin ilk gittigin yol cok kismetli . birinci yoldan bir hediye alabilirsin
Mide sorunun var mi canim? mideyi isaret eden bir sekil gördüm ya sende yada hane icinde bir büyügünde böyle bir sIkIntiya isaret edilmis.Ins öyle bisiy yoktur.E,L,D harflerinden haberler alacaksin canim.Cok güzel bir kismetin var 6 cikmis 6 hafta mi 6 gün mü ins eline gececek.Herseyin hayirlisi:KK54::KK16::KK16::KK16:

işe başladım canım işte kendimi göstermem gerek daha yeniyimde.neyse seninkini yorumlayamadım yorumlayım.

canım sen bu çocukla ilgili akıllıca hareket etmişsin onun aşağı yukarı niyetini anlamışsın.bu çocuğun sıkıntıları var bunlardan kurtulmaya çalışıyor.fakat açık kumral bir adam var bu arkadaşı olabilirmi nedir anlayamadım.senin iyi bir dost olduğunu düşünüyor.sense olgunlaşmışsın onunla ilgili öğrendiğin şeyler sayesinde artık bazı taşları yerine oturtmuşsun.bu çocukta kendini beğenmişlik var sanırsam.sen bu sıkıntılarını aşabilecek güçtesin fakat bazen ne olduğunu anlamadığın bir duygu karmaşası içinde buluyorsun kendini.bu çocuğa karşı sabırlı ve tutarlı davranıyorsun.aranızda bazı sorunlar olsada netice itibariyle aranız düzelecek

oldukça iyi miktarda para gözüküyor hanenizde ve yeni bir iş fırsatı doğabilir. canım bence seni o koruyan kişi sevgilin bayağı bir şahiplenmiş seni barışırsınız büyük ihtimalle. sıkma canını. temiz kağıdın var bide haber, olabilir bir işle sınavla ilgili olabilir. yakında.

sağol canım yorumuna sağlık.sana fal bakmamı istermisin:KK19:

Canimm..cok sIkmIssin kendini..yüregin kapanmis.
T ve F harflerini cok belirgin gördüm sanki bir su fiskiyesinin yaninda sen bir insanla konu$ma yapacaksin.bu kisinin boyu nerdeyse 10 cm uzun senden.Bu erkek bir yere gitmek istemis sende izin vermemissin gibi bir durum hissettim.Canim sen bu mevzulara arkani döneceksin ve kendi islerine bakmaya basliyacaksin ama hayatinda nankör birisi var kedi cikti.Senin kismetindede gözü var.gözü olanin gözü ciksin..Canim 2 yola gidiceksin ilk gittigin yol cok kismetli . birinci yoldan bir hediye alabilirsin
Mide sorunun var mi canim? mideyi isaret eden bir sekil gördüm ya sende yada hane icinde bir büyügünde böyle bir sIkIntiya isaret edilmis.Ins öyle bisiy yoktur.E,L,D harflerinden haberler alacaksin canim.Cok güzel bir kismetin var 6 cikmis 6 hafta mi 6 gün mü ins eline gececek.Herseyin hayirlisi:KK54::KK16::KK16::KK16:

X