Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
mide sorunum varmı bilmiyorumda bugün bunu soran2.kişisin canım :KK37:

Canimm..cok sIkmIssin kendini..yüregin kapanmis.
T ve F harflerini cok belirgin gördüm sanki bir su fiskiyesinin yaninda sen bir insanla konu$ma yapacaksin.bu kisinin boyu nerdeyse 10 cm uzun senden.Bu erkek bir yere gitmek istemis sende izin vermemissin gibi bir durum hissettim.Canim sen bu mevzulara arkani döneceksin ve kendi islerine bakmaya basliyacaksin ama hayatinda nankör birisi var kedi cikti.Senin kismetindede gözü var.gözü olanin gözü ciksin..Canim 2 yola gidiceksin ilk gittigin yol cok kismetli . birinci yoldan bir hediye alabilirsin
Mide sorunun var mi canim? mideyi isaret eden bir sekil gördüm ya sende yada hane icinde bir büyügünde böyle bir sIkIntiya isaret edilmis.Ins öyle bisiy yoktur.E,L,D harflerinden haberler alacaksin canim.Cok güzel bir kismetin var 6 cikmis 6 hafta mi 6 gün mü ins eline gececek.Herseyin hayirlisi:KK54::KK16::KK16::KK16:

canım içini çok karartmışsın. falında şapkalı bir adam var. bu kişi ya çok başarılı yada gerçektende şapka takan birisi. bu kişi birşeyleri olumsuz düşünüyor. başında dert var sanırım. karşılıklı ikili konuşmaların var. kısa kısa yolların var. yollarının birinde elinde büyük bir bavulla yola giden biri var. başka bir yolun sonunda ise seni esmer kısmetli biri bekliyor olacak. bu kişi birden karşına çıkacak ve aniden gelişecek olaylar. tabağnda da yine kocaman bir balık var. kısmetli birisin görünüşe göre :KK34:
canım benim için katina bakabilir misin. ben kumralım ela gözlüyüm, o ise esmer ve kahve rengi gözlü.

falıma bakanın falına bakcam kızlar :KK16::KK16:

Culi falında ferahlık var
Var olan bu ferahlık bi an önce hayatınada gelse
İkiye bölünmüş bir sen var.Hayatının iki parça hali seni yoruyor.İkisini birleştirip bir yapamıyorsun.İki zıt kutup arasındasın.
Bir tarafı aydınlık bir tarafı karanlık ? soğru kararı vermezsen karanlık bir duruma geçebilirsin.Kararlarını dikkatli vermelisin

Deniz yolculuğu ya da dediz kenarına gitmek sana bu aralar iyi gelecek çık gez hava al enerjini topla varsa bu aralar denizle olan planın gerçekleştir sana çok iyi gelecek.

Cenaze canım.Cenaze haberi alabilirsin bu günlerde :KK31:

canım sağol yorumuna sağlık. bugün sana katina baktım bu bakmamı istediğin farklı biri için mi canım. istersen tarot bakayım sende bana tarot bakarmısın

canım içini çok karartmışsın. falında şapkalı bir adam var. bu kişi ya çok başarılı yada gerçektende şapka takan birisi. bu kişi birşeyleri olumsuz düşünüyor. başında dert var sanırım. karşılıklı ikili konuşmaların var. kısa kısa yolların var. yollarının birinde elinde büyük bir bavulla yola giden biri var. başka bir yolun sonunda ise seni esmer kısmetli biri bekliyor olacak. bu kişi birden karşına çıkacak ve aniden gelişecek olaylar. tabağnda da yine kocaman bir balık var. kısmetli birisin görünüşe göre :KK34:
canım benim için katina bakabilir misin. ben kumralım ela gözlüyüm, o ise esmer ve kahve rengi gözlü.

redmars , rapisa bnm falımada bakarmısınız kızlr bende size bakarım :KK16:

canım sağol yorumuna sağlık. bugün sana katina baktım bu bakmamı istediğin farklı biri için mi canım. istersen tarot bakayım sende bana tarot bakarmısın

aynı kişi için tekrar katina bakar mısın? ben sana tarot yorumlarım. sen yaz kartlarını :KK34:

canım ben kahve falı bakmayı bilmiyorum.tarot yada katina bakıyorum.ilişkin varsa ikinizinyoksa sadece senin saç ten göz rengini yazarmısın.tarot baktırmak istiyorsan burcunu yazman gerek

redmars , rapisa bnm falımada bakarmısınız kızlr bende size bakarım :KK16:

canım ben kahve falı bakmayı bilmiyorum.tarot yada katina bakıyorum.ilişkin varsa ikinizinyoksa sadece senin saç ten göz rengini yazarmısın.tarot baktırmak istiyorsan burcunu yazman gerek

ilişkim var cnmmm

ben k.kahve gözlüyüm esmerim siyah saçlıyım
o ela gözlü bal köpüğü gibi , esmer , kahverengi saçlı

yorumlarım canım.
1 değnek 10lusu ters
2 ölüm düz
3 ay düz
4 tılsım kraliçesi ters
5 kılıç kraliçesi ters
6 şeytan ters
7 kılıç 10lusu ters
8 değnek kralı düz
9 tılsım 9lusu ters
10 tılsım ası ters

aynı kişi için tekrar katina bakar mısın? ben sana tarot yorumlarım. sen yaz kartlarını :KK34:

canım burada sizin aranıza girenmi diyim bu işe bir şekilde engel olanmı nenin nesidir bilmiyorum açık kumral saçlı bir erkek var.esmer çocuk seninle ilgili fikir değiştirmiş.kontrolünü kaybetmiş sana güvenip güvenmeyeceğini bilemiyor ama bir taraftanda sana karşı bir sevgisi var.sizin aranızmı bozuldu bu hangisiydi unuttum canım.ani bir şekilde başka biri yüzünden ayrılmışsınız yada aranızda sorun olmuş.sanırsam o sana geri dönmek arayı düzeltmek istemiş.bir taraftanda seni unutmaya çalışıyor.sense kararsız kalmışsın kıskandığın bir durum olmuş sanırım soğukkanlılığını koruyamamışsın.bu yüzden üzüntülü günler geçirmişsin fakat geçmiş yada yakında hepsi geçecek.bir iş yada okulla ilgili olabilir yani bu neyse senin ilerlemeni sağlayacak bir gelişme olacak hayatında.fakat bu adamla ilgili mutsuzluk olacak yine.

yorumlarım canım.
1 değnek 10lusu ters
2 ölüm düz
3 ay düz
4 tılsım kraliçesi ters
5 kılıç kraliçesi ters
6 şeytan ters
7 kılıç 10lusu ters
8 değnek kralı düz
9 tılsım 9lusu ters
10 tılsım ası ters

hayatında birşeyin bittiğini artık yok olduğunu düşünüyorsun. bu nedenle artık üzerindeki yükleri atmışsın. bu durum senin için iyi bir şey. yalnızz dikkatli ol biraz hayallere kapılmış görünüyorsun. gerçeklere dönmende fayda var. hava grubu bir adamla anlaşmazlık olmuş. ve ruh halin hiç iyi değilmiş. ateş grubu başka bir adam çıkacak karşına yada çıkmışta olabilir. onunla ilgili olumlu düşünüyorsun. gelecek kartın parasal yönden önüne bir şans çıkacağını ve dikkatli olmazsan bu şansı kaçırabileceğini söylüyor.

canım burada sizin aranıza girenmi diyim bu işe bir şekilde engel olanmı nenin nesidir bilmiyorum açık kumral saçlı bir erkek var.esmer çocuk seninle ilgili fikir değiştirmiş.kontrolünü kaybetmiş sana güvenip güvenmeyeceğini bilemiyor ama bir taraftanda sana karşı bir sevgisi var.sizin aranızmı bozuldu bu hangisiydi unuttum canım.ani bir şekilde başka biri yüzünden ayrılmışsınız yada aranızda sorun olmuş.sanırsam o sana geri dönmek arayı düzeltmek istemiş.bir taraftanda seni unutmaya çalışıyor.sense kararsız kalmışsın kıskandığın bir durum olmuş sanırım soğukkanlılığını koruyamamışsın.bu yüzden üzüntülü günler geçirmişsin fakat geçmiş yada yakında hepsi geçecek.bir iş yada okulla ilgili olabilir yani bu neyse senin ilerlemeni sağlayacak bir gelişme olacak hayatında.fakat bu adamla ilgili mutsuzluk olacak yine.

ben onunla yeni tanıştım. pek güvenmiyorum. çok fazla konuşmuşluğum yok. bana karşı bir düşüncesi var mı merak ediyorum. :)

canım senin çocuklarla ilgili bir sorunun varmı.yoksada belki erkek arkadaşın öyle düşünüyordur.erkek arkadaşının karşısına sarışın yada açık kumral orta yaşlı bir bayan çıkmış sanırım bu kişi sizin aranızı açabilecek biriymiş fakat erkek arkadaşın bu durumu farkedip ondan uzaklaşmış.senin görüştüğün koyukumral saçlı biri varmı canım.kıskanç birisin sanırım.tam anlayamadım ama aranızda bir kıskançlık olmuş sanırım senmi onu kıskanmışsın omu seni bu adamdan kıskanmış anlayamadım.sen ilişkinde sabırlı ve tutarlısın.hiç ihtimal vermesende ummadığın biriyle ani bir ayrılık yaşayabilirsin canım bu erkek arkadaşınmı olur bilmiyorum.fakat şanslı birisin kısa zamanda toparlayacaksın herşeyi.kendini toparlayacaksın burada hayatına açık kumral biri girebilir yada böyle biri sana destek olabilir.

ilişkim var cnmmm

ben k.kahve gözlüyüm esmerim siyah saçlıyım
o ela gözlü bal köpüğü gibi , esmer , kahverengi saçlı

canım senin çocuklarla ilgili bir sorunun varmı.yoksada belki erkek arkadaşın öyle düşünüyordur.erkek arkadaşının karşısına sarışın yada açık kumral orta yaşlı bir bayan çıkmış sanırım bu kişi sizin aranızı açabilecek biriymiş fakat erkek arkadaşın bu durumu farkedip ondan uzaklaşmış.senin görüştüğün koyukumral saçlı biri varmı canım.kıskanç birisin sanırım.tam anlayamadım ama aranızda bir kıskançlık olmuş sanırım senmi onu kıskanmışsın omu seni bu adamdan kıskanmış anlayamadım.sen ilişkinde sabırlı ve tutarlısın.hiç ihtimal vermesende ummadığın biriyle ani bir ayrılık yaşayabilirsin canım bu erkek arkadaşınmı olur bilmiyorum.fakat şanslı birisin kısa zamanda toparlayacaksın herşeyi.kendini toparlayacaksın burada hayatına açık kumral biri girebilir yada böyle biri sana destek olabilir.

sağol cnm ağzına sağlık :KK16::KK16:

saol canım sonra bakayım :KK70:

niye canım sonuçta bi neden söylesen böyle şöyle oldu sonra bakayım anlarım ama bakana bakarım diyosan sonra bakayım diye yazman saçma yani.sonuçta hepimizin ihtiyacı var ki fal ekleyip bakıyoruz.
bekliyorum ki bakıldı mı banada ben baktım şimdi bakarlar diyorum bu mesajı görünce de sinirlendim yani..

canm öncelikle okulla alakalı bir basarın görünmüş yani o konuda yapmayı isteiğin yada onun için cabaladgn bir şey basarılı bir şekilde sonuclanacak. bu da geleceğini olumlu anlamda etkileyecek ve planladgn şeyi neticelendirdiğinde kısa sürede sana bir kapı acılmasını sağlayacak. kısa süre içinde çok güzl yolların var canm. çevrende canını sıkan insanlar var ama kafana takma kuzum bunları. bekledğin bir habern var ama daha vakti var bunun gelmesi için. hayal kırıklıklarının ve üzüntülerini atmaya başlamışsn artık. yalnız çevrende sana karsı iyi niyetli olmayan insanlar var fincanın bir kaç yernde de sürekli bunlar cıkmış. dkkti olmanda fayda var. mutlu bir habern var. ama bu haber seninle değil çevrendeki iki insanın haberi sanırım bunlar ya kavgalılardı barısacaklar ya da ilişkiilerini resmiyete dökecekler ve sen onlar adına sevineceksn gbi birşey. biriyle uzun bir konusman var o kişinin ilişkisiyle alakalı ona akıl vereceksn adında E harfi var bu kişinin .

X