Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
yusyuvarlak bi sıkıntınızı atıyorsunuz hatta atmışssınız kırıntıları kalmış sadece
çok aydınlık bi fal olmuş, derdin tasan gitmiş ve ilerde yapmak istediklerin tıkırında işlliycek
biriyle bi küskünlük kırgınlık yaşamışssınız galiba ama sizden daha büyük olgunca bi bayan sizi barıştırıcak hatta sizle konuşmaları var küs olduğunuz kişiye doğru yönelmeniz için
birliikte olduğunuz bir erkek var heralde sizden daha irice siz yanında zayıf kalıyosunuz fiziksel olarak , onunla daişley yolunda gidiyor, sizin ufak tefek sorunlarınız oluyor galiba
karınca gibi çalışıyorsunuz emeklerinizin karşılığını alıcaksınız
çok güzel bi faldı fincanda hane de biraz karışıklık var ama çokkötü bi karışıklık diyemem gözler var hanenizde yaptığınız dediğiniz olay oluyor, sizi koruyan biri var büyükçe çıkmış esmer biri , haneden 3 kişi ile konuşma görüyorum ben önü aydınlık hoş bir sohbet olucak sizin haneden küs olduğunuz biriyle barışmanız olucak sanırsam

teşekkür ederim :)

Katinayı istiyorum canım aşk var mı bana yakında ama çok yakında merak ediyorum burcum boğa gözlerim kahverengi saçlarım koyu kestane adım dilara başka bişi lazım mıydı :)

canım sana aşk var zamanını bilemiyorum. hani aşık olursun ama utangaç bir sevgi beslersin içinde onu görünce hatta onu düşününce için kıpır kıpır olur kalbin hızlanır yanakların pembe pembe olur ya. işte öyle bir aşk bekliyor seni. gönülden yana pek şansın olmamış bu zmana kadar ancak şansının değişme vakti gelmiş. bu zamandan sonra senin için güzel günler geliyor. gerçek ve dürüst bir aşka sahip olacaksın canım

canım sana aşk var zamanını bilemiyorum. hani aşık olursun ama utangaç bir sevgi beslersin içinde onu görünce hatta onu düşününce için kıpır kıpır olur kalbin hızlanır yanakların pembe pembe olur ya. işte öyle bir aşk bekliyor seni. gönülden yana pek şansın olmamış bu zmana kadar ancak şansının değişme vakti gelmiş. bu zamandan sonra senin için güzel günler geliyor. gerçek ve dürüst bir aşka sahip olacaksın canım

Ayy çok saol canım çok haklısın hiç bu işlerde şansım olmadı ama inşallah bundan sonra olacak :KK16:

tatlım çok sevindim :KK70: hayırlı olsun :KK70:

katina istiyorum canım
özelden bilgileri gönderiyorum

canım üzerinizde bir uğursuzluk söz konusu zaten. nazara çok geliyorsun bunun etkisi de var hayatındaki genel olumsuzlukların üzerinde. aksilikler pek peşini bırakmıyor. bu kişiyle hiç beklemediğin bir anda karşılaşacaksın canım. ve karşılaştığında aslında ondan artık hoş da hoşlanmadığını fark edeceksin. itici yanlarını göreceksin, belki de hoşlanmayacağın bir şekilde görüp nefret edecceksin. yeni bir ilişki görünmüyor canım şu sıralar

rica ederim :) bilemedim ki melek destesi olmasın. şöyle aşk hayatımla ilgili bir şey bakarsan çok sevinirim canım :)

tamam katina açayım sana da o zaman :)
canım etrafında çok dikkat çeken birisin. bu yüzden seni çekemeyen kıskanan kişiler de hayli çevrelemiş etrafını. bu kişilere dikkat etmelisin.
hoşlandığın biri varsa bu kişiye ulaşmak için çeşitli yollar deneyeceksin, bekleyerek bir yere varamayacaksın çünkü. bir şekilde dikkat çekmelisin.
esmer bir erkek çıktı canım falında. eski bir aşkın yeniden gündeme gelmesi olabileceği gibi yeni bir aşk da olabilir. gülüşünden etkileneceğin biri bu kişi :) çok başarılı ve dürüst biri. ancak ilişki adına biraz karmaşık görünüyor. tutkulu bir aşk olmasına rağmen iniş çıkışlar çok fazla.
büyük bir sevinç seni bekliyor. destenin en güzel kartı çıktı sana iyi şans kartı. sorunların dertlerin üzüntülerin hepsi olumlu yönde değişecek. her şey düzelmeyecek belki ama güzel olacak sonuçları

Jadaloz cum , icinden gelirse bana da bakmak ister misin, bugun cok kotuyum.

Kahve falimi koysam bakan olurmu:-)

karşılıklı fal bakılıyor arkadaşlar. yanlış anlaşılmasın söylediklerim ama hepimizin bir mutsuzluğu var zaten, bu yüzden burdayız. bu yüzden fal baktırıyoruz bi nebze rahatlayalım diye. bu yüzden karşılık bekliyoruz kusura bakmayın.

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

canım üzerinizde bir uğursuzluk söz konusu zaten. nazara çok geliyorsun bunun etkisi de var hayatındaki genel olumsuzlukların üzerinde. aksilikler pek peşini bırakmıyor. bu kişiyle hiç beklemediğin bir anda karşılaşacaksın canım. ve karşılaştığında aslında ondan artık hoş da hoşlanmadığını fark edeceksin. itici yanlarını göreceksin, belki de hoşlanmayacağın bir şekilde görüp nefret edecceksin. yeni bir ilişki görünmüyor canım şu sıralar

teşekürler canım :KK70:

çektm canım

değnek ası ters
ay
para ası
değnek sekizlisi ters
imparatoriçe ters
kupa dörtlüsü
kupa altılısı ters
değnek dörtlüsü ters
imparator ters
kılıç dokuzlusu

iskambil, tarot, katina, melek destesi
daha çok iskambil baktırıyorlar :)

canım kahveye yoğunlaşamıyorum istersen diğer fallardan bakabilirim
canım Hayatında güzel gelişmeler olacak. Yalnız biraz gecikmeye uğrayabilirsn. Bazı konularda kendini kandırıyor olabilirsin. Şu anda eline maddi yönden büyük bir Fırsat çıkacak. Fırsatla ilgili gecikmeli haber alacaksın . Şu anda ilişkin ters gidiyor. Şu anda kendini yorgun bıkkın hissediyor olabilirsin. Bu nedenle kendini geri çekip bekleme dinlenme döneminde olacaksın. Nişanlınla aranın bozulmasından korkuyorsun. Son çektiğin kart psikolojinin pek iyi olmadığını birşeyle ilgili şişmanlığın olmuş ya da olacak. canım benim içinde katina bakar misin. Ben kumsalım. Koyu kestane saçlarım ve ela gözlüym. O ise siyah saçlı kahve rengi gözlü.

canım Hayatında güzel gelişmeler olacak. Yalnız biraz gecikmeye uğrayabilirsn. Bazı konularda kendini kandırıyor olabilirsin. Şu anda eline maddi yönden büyük bir Fırsat çıkacak. Fırsatla ilgili gecikmeli haber alacaksın . Şu anda ilişkin ters gidiyor. Şu anda kendini yorgun bıkkın hissediyor olabilirsin. Bu nedenle kendini geri çekip bekleme dinlenme döneminde olacaksın. Nişanlınla aranın bozulmasından korkuyorsun. Son çektiğin kart psikolojinin pek iyi olmadığını birşeyle ilgili şişmanlığın olmuş ya da olacak. canım benim içinde katina bakar misin. Ben kumsalım. Koyu kestane saçlarım ve ela gözlüym. O ise siyah saçlı kahve rengi gözlü.

valla bu tarot daha iyi okuyor içini :)
inşallah maddi fırsat çıkar gecikmeli de olsa kabulüm :KK70:
bakıyorum canım :)

canım çevrende yalan söyleyen iki yüzlü insanlar var. sen de farkındasın bunların hatta bu yüzden bir sürü sıkıntı çekiyorsun ancak ders almıyorsun aynı hataya tekrar tekrar düşüyorsun.
canım aşk adına daha önceden yaşadığın kötü olayları üzüntüleri unutuyorsun. tek ihtiyacın olan şey zamanmış bunu biraz geç görmüşsün ama etkili görmşsün. karşına çıkan yeni bir fırsat her şeye sünger çekmeni sağlayacak.
bu kişiye karşı yoğun duygular besliyorsun. sabretmen gerekiyor canım birbirinize uyum sağladığınızı göreceksiniz ve sizi büyük bir sorumluluk bekliyor olacak. evlilik sorumluluğudur umarım :)

X