Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
$IMG_20140118_152342.jpg $IMG_20140118_152359.jpg $IMG_20140118_152415.jpg $IMG_20140118_152432.jpg $IMG_20140118_152449.jpg $IMG_20140118_152558.jpg

falıma bakanın falına bakarım

canım içini çok karartmışsın. 2 kalp var karşılıklı ve birbirlerine doğru koşar gibiler. sanki arada ufak bir engel var gibi. aşılamayacak bir engel değil. fiziksel bir şey sanki.beli bükülmüş biri var burda. sanki bel ağrısı çekiyor gibi durmuş. büyük bir N ya da Z harfi çıkmış. bu harfin başındaki kişinin başı dumanlı duruyor. birşeyleri dert ediyor kendine. tabağında da bir erkek silueti var sanki. bu adamın başında bir ağırlık yük var. aslında kısmetli biri ama çok dertli sanki.

yakın bi zamanda bi eşyanı kaybedebilirsin..biri var bu kız olabilir içinde g ve e harfleri var sanırsam bi olayın içine dalıcak gibi görünüyor..çalışıyorsan işinde okuyorsan okulunda çok minik bi sorun çıkabilir..hep sana boş vaatlerde bulunuyor ve senin canını sıkıyor bu durum ama korkma bütün sıkıntılarından tez vakitte kurtulacaksın..sanki kalbin ikiye bölünmüş gibi ama bu aşk meşk olayımı yoksa başka şeylermi anlayamamdım :KK1: bu arada ailende f ,y veya v harfinde birine devlet kapısında bi iş görünüyor canım.. benden bu kadar :KK16:

falıma bakanın falına bakarım ( kızlar müsait olduğunuzda göz atın lütfenn)

Eklentiler

• $2014-01-18 17.01.08.jpg
    $2014-01-18 17.01.08.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 51
  • $2014-01-18 16.56.01.jpg
    $2014-01-18 16.56.01.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 64
  • $2014-01-18 16.54.47.jpg
    $2014-01-18 16.54.47.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-01-18 16.54.07.jpg
    $2014-01-18 16.54.07.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $2014-01-18 16.50.20.jpg
    $2014-01-18 16.50.20.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 53
  • $2014-01-18 17.01.37.jpg
    $2014-01-18 17.01.37.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 37
yakın bi zamanda bi eşyanı kaybedebilirsin..biri var bu kız olabilir içinde g ve e harfleri var sanırsam bi olayın içine dalıcak gibi görünüyor..çalışıyorsan işinde okuyorsan okulunda çok minik bi sorun çıkabilir..hep sana boş vaatlerde bulunuyor ve senin canını sıkıyor bu durum ama korkma bütün sıkıntılarından tez vakitte kurtulacaksın..sanki kalbin ikiye bölünmüş gibi ama bu aşk meşk olayımı yoksa başka şeylermi anlayamamdım :KK1: bu arada ailende f ,y veya v harfinde birine devlet kapısında bi iş görünüyor canım.. benden bu kadar :KK16:

teşekkür ederim canım :)
ben sana ne falı bakayım ?

kızlar yeni falım :KK66:

çok düşünceli karışık bir döneme gireceksin. boynunu bükmüş biri var buda zayıf oturmuş üzgün. iki kişi karşı karşıya gelip konuşma yapacak. temizde A harfi çıkmış. bir de kaplumbağa var evle ilgili bir gelişme olabilir ya da ev almayı değiştirmeyi düşünüyorsanız o olabilir. bir yol yapmak istiyorsun ama kesin değil daha düşünyorsun bu yolda da yine iki kişi karşılaşabilir. biri önünde eğilecek senin sanki . hanenizde biri güzel işler başaracak hatta başka bir kişiye yardım edebilir. biraz sıkıntılarınız var sanki bir süre daha böyle gidebilir.

çok büyük nazar var sende. bir erkek yola çıkmış senle konuşmaya geliyor, düşünceli. bir haberin var senin ama biraz zamanı var. etrafında bir dostun var ona güvenebilirsin. yolların kapanmış hep planlar aksamış son anda. dertlerin var niyetlenmişsin iyi olmaya ancak biraz zamanı var sonra sıkıntıların azalabilir. bebek gördüm ben burda ya bebek gelecek yakında ya da yeni güzel bir dönem demek. karmaşık bir dönemdesin. hanede kocaman bir balık var güzel bir kısmet ya da para geeçbilir elinize. hanede de bebek gördüm :) . hem fincanda hem tabakta çıkmış. güzel bir kalp çıkmış bir de.

2 şeyi birden düşünüyorsun, hatta bir tanesi için el açmış dua ediyorsun canım karanlıkta kalmış istediğin, çok güzel biyükselme yaşamışssın yakın zaman içersinde, resmen birinin seni havaya kaldırdığını görebiliyorum göklere yükseltmiş, ama bir kaç kişide bakıyor sana
2 ayrı grup görüyorum , karman çorman işler var ve olmaya da devam edicekler, bu 2 gruptan biri diğer gruptan bi kişiyi almaya çalışıyor olabilirler kendi taraflarına sende olabilirsin bu kendileri kişi sayısı olarak azlar ama daha güçlü bi grup, sonuçlanmamış şeyler olucak bunlarla ilgili
çok nazarın var herkesin gözü üzerinde
hanenin de kocaman bi balık çıkmış kısmet herşeyiyle kapsıyor seni, bu grup dediğim yer çalıştığınız yerdeki insanlar galiba, hırslı ve bencil insanlardan oluşuyor
barmak bastığınız bi iş olucak
birde evlimisiniz ya da sevgiliniz var mı bilmiyorum ama bi hazırlık içersindesiniz kutlama amaçlı gelinlik çıkmış çünki evlilik hazırlığına giriceksiniz ya da öle birine yardım da edicek olabilirsiniz

falıma bakanın falına bakarım ( kızlar müsait olduğunuzda göz atın lütfenn)

sıkıntılarını atıcaksın az zamanı kalmış. bir tane de balığın var. bir yerden yardım alacaksın ya da birinden destek alacaksın. bir şeyler için çabalıyorsun aşama aşama ilerleyeceksin ama. göz var sende. ben kısmetli güzel bir döneme geçiş gördüm. ansızın bir haber alacaksın şaşıracaksın. iki kişi gelecek size uğur ve kısmet getirecekler. dileğin de kabul olacak. kafanda çözülmemiş problem var çok büyütüyorsun. yakın zamanda çözülebilir.

yusyuvarlak bi sıkıntınızı atıyorsunuz hatta atmışssınız kırıntıları kalmış sadece
çok aydınlık bi fal olmuş, derdin tasan gitmiş ve ilerde yapmak istediklerin tıkırında işlliycek
biriyle bi küskünlük kırgınlık yaşamışssınız galiba ama sizden daha büyük olgunca bi bayan sizi barıştırıcak hatta sizle konuşmaları var küs olduğunuz kişiye doğru yönelmeniz için
birliikte olduğunuz bir erkek var heralde sizden daha irice siz yanında zayıf kalıyosunuz fiziksel olarak , onunla daişley yolunda gidiyor, sizin ufak tefek sorunlarınız oluyor galiba
karınca gibi çalışıyorsunuz emeklerinizin karşılığını alıcaksınız
çok güzel bi faldı fincanda hane de biraz karışıklık var ama çokkötü bi karışıklık diyemem gözler var hanenizde yaptığınız dediğiniz olay oluyor, sizi koruyan biri var büyükçe çıkmış esmer biri , haneden 3 kişi ile konuşma görüyorum ben önü aydınlık hoş bir sohbet olucak sizin haneden küs olduğunuz biriyle barışmanız olucak sanırsam

jadoloz tarot kartı çek. onları daha iyi yorumlarım. :KK34:

çektm canım

değnek ası ters
ay
para ası
değnek sekizlisi ters
imparatoriçe ters
kupa dörtlüsü
kupa altılısı ters
değnek dörtlüsü ters
imparator ters
kılıç dokuzlusu

Ne fallarına bakıyorsun tatlım?

iskambil, tarot, katina, melek destesi
daha çok iskambil baktırıyorlar :)

benide unutmayın kahve tarot iskanbil katina bakabilirim

canım kahveye yoğunlaşamıyorum istersen diğer fallardan bakabilirim

çok büyük nazar var sende. bir erkek yola çıkmış senle konuşmaya geliyor, düşünceli. bir haberin var senin ama biraz zamanı var. etrafında bir dostun var ona güvenebilirsin. yolların kapanmış hep planlar aksamış son anda. dertlerin var niyetlenmişsin iyi olmaya ancak biraz zamanı var sonra sıkıntıların azalabilir. bebek gördüm ben burda ya bebek gelecek yakında ya da yeni güzel bir dönem demek. karmaşık bir dönemdesin. hanede kocaman bir balık var güzel bir kısmet ya da para geeçbilir elinize. hanede de bebek gördüm :) . hem fincanda hem tabakta çıkmış. güzel bir kalp çıkmış bir de.

teşekkür ederim canım :)
ben ne bakayım :) iskambil, tarot, katina, melek destesi

2 şeyi birden düşünüyorsun, hatta bir tanesi için el açmış dua ediyorsun canım karanlıkta kalmış istediğin, çok güzel biyükselme yaşamışssın yakın zaman içersinde, resmen birinin seni havaya kaldırdığını görebiliyorum göklere yükseltmiş, ama bir kaç kişide bakıyor sana
2 ayrı grup görüyorum , karman çorman işler var ve olmaya da devam edicekler, bu 2 gruptan biri diğer gruptan bi kişiyi almaya çalışıyor olabilirler kendi taraflarına sende olabilirsin bu kendileri kişi sayısı olarak azlar ama daha güçlü bi grup, sonuçlanmamış şeyler olucak bunlarla ilgili
çok nazarın var herkesin gözü üzerinde
hanenin de kocaman bi balık çıkmış kısmet herşeyiyle kapsıyor seni, bu grup dediğim yer çalıştığınız yerdeki insanlar galiba, hırslı ve bencil insanlardan oluşuyor
barmak bastığınız bi iş olucak
birde evlimisiniz ya da sevgiliniz var mı bilmiyorum ama bi hazırlık içersindesiniz kutlama amaçlı gelinlik çıkmış çünki evlilik hazırlığına giriceksiniz ya da öle birine yardım da edicek olabilirsiniz

canım teşekkür ederim :)
gelinlik bakıcam 2 hafta sonraaa :KK16:

ben sana ne bakayım canım; iskambil, tarot, katina, melek destesi :)

çektm canım

değnek ası ters
ay
para ası
değnek sekizlisi ters
imparatoriçe ters
kupa dörtlüsü
kupa altılısı ters
değnek dörtlüsü ters
imparator ters
kılıç dokuzlusu

iskambil, tarot, katina, melek destesi
daha çok iskambil baktırıyorlar :)

canım kahveye yoğunlaşamıyorum istersen diğer fallardan bakabilirim

Katinayı istiyorum canım aşk var mı bana yakında ama çok yakında merak ediyorum burcum boğa gözlerim kahverengi saçlarım koyu kestane adım dilara başka bişi lazım mıydı :)

X