Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canm çevrende seni çekemeyen biri var ve sen bu kişiyle kimi zaman karsı akrsıya geldiğin için zaten kim oldugunu biliyor ya da hissediyorsn. ya da bilmiyorsan da en azından dikkat edersen fark edeceksn canm. çok sinsi biri çünkü bu, daha dgrusu kendini kurnaz sanıyor. bugnlerde alacağın bir habere gözyasın görünüyor. kendin için çok güzl bir isteğin var olmasına az br zaman kalmış. yıldızın düşük bu yuzden de çok sık nazara geliyorsun özellikle de etrafndaki renkli gözlü birinin sana nazarı çok daha fazla değiyor. kısa bir süre sonrada bir yolculuğa çıkacaksn canm bu kdr görebildim.

ben beyaz tenliyim o da esmer. ne zaman müsait olursan o zaman bakrsn kuzum

teşekkür ederim canım benim :KK16:

canım sen açık tenli bir erkeği özlüyorsun sanki. birbirinize karşı soğukluk olmuş aranızda uzaklaşma gördüm ben fallında canım. erkek zamana ihtiyaç duyuyor. esmer bir kız çıktı canım esmer erkekle yakınlaşmaya çalışıyor, niyeti nedir bilemedim. bu kadar çıktı canım benim

bulunduğun bir ortam da bir şey böleboğazına oturmuş resmen sıkıntılısın, çok büyük bi kalabalığın içerisndesin gruplaşmalar ,dedikodular, kötü niyetli insanlar o kadarçok ki say say bitmiyor resmen, sende bu gruplardan birindesin sende yapıyorsun dedikoduları ama senin arkandan da iyi seneryolar yazıyolarmış gibi ikili oynayan bi insandan zarar görmüşssün ve bi azar yemişssin birinden bi erkekten ya da erkek gibi bi bayandan
son zamanlardabölük pörçük işlerini tamamlamaya çalışıcaksın, çünki hepsi bi yana dağılmış, birazgeç farkına varıcaksın
bu işlerini toparladıktan sonra yine bu kalabalıktan dolayı bir sıkıntın olucak ben bu kalabalığı iş die yorumyorum ya da okuyosanız okul diyebilirim insanların hepsi de sinsi ve yılan olamaz heralde ama burda nerdeyse hepsi öyle , sürekli biayak kaydırma çabası içersindelerkimsebirbirini istemiyor, istemesen de senin de ayağına dolanıyorlar, ummadığın halde onların senaryosun da yine bi yer bulucaksın canım kendine, yüreğini 2 ye bölen bişey için dilek dilemişssin adın da A,E harfi olan biri ahmet gibi biri için bi dilek dilemişssin ve bu A,E li insan için çaban çok olucak olumlu yönlerde

sizde bana iskanbil bakabilirmisin? ya da hangi falda daha iyisen, herkesin tarot, katina kartları vardır ama kartlar sahiplerini seçer onlara cevap verir, iskanbilde bu yok ondan onu istedim, nasıl bi açılıma bakıyosunuz iskanbil de ben dedikodu falı die bi fal var iskanbil destesiyle bakılıyo yakın zamanı gösteren 1,2 haftalık ona bakıyorum
bilgilerimide özelden yazıyorum şimdi

teşekkür ederim canım benim ağzına sağlık :KK16:

iskambil açayım canım genelde tutan iskambil, ama tutmadığı zamanlar da oluyor.
diğer fallarda pek iyi değilim
esmer tenli bir bayan var bu kişiyle aranızda bir sorun görünüyor canım, çok üzerinde durmayıp zamana bırakılacak bu durum.
sevginizde asıl yoğunluk erkekten yana görünüyor. her zerresiyle sevmek diye buna denir heralde. senin duyguların da yoğun ancak ilişki konusunda biraz bencillik var senden yana, aslında bencillik demek de yanlış olabilir. tam olarak bütünleşmiş hissedemiyorsun aşk adına. "biz" yerine "ben" daha fazla sende, öyle diyor kartların canım. sağlam temelli güzel bir aşk gördüm ben genel anlamda

adige canım merak ettim seni nasıl gidiyor, özel mesaj atamıyorum şu an 5 dk beklemem gerekecek o yüzden burdan yazdım.
görüşürüz inşallah yarın, konuşuruz :)

:KK70: falıma bakanın falına bakarım

gizz pek iyi bakamam ama bikaç şey söleyim

iki hüzünlü yüz var üzerlerinde büyük bir yılan..yılanla bağlantılı iki kişi hararetli konuşuyor...bir üzüntü geçirmişsin yada geçirecek ama kalbinde iz bırakarak çıkmış yada çıkacak...seyehate niyet etmişsin ama engel çıkmış gidememişsin...yarım ay var fincanın dibinde ....bir müddet sonra farahlama gelecek....biraz sabır etmen gerekecek....tabağında ağzı açık yılan ve arkasında kurbağa var....sanırım kurbağa ani sıçrama demek...bir de kafasından darbe almış hayvan figürü var....tabağında birde geyik var ama dikkat yılanın ağzına çok yakın...fincanın dışına yol taşmış....biri uzun birikısa...şehir dışı ya da yurt dışı seyehat....

az evvel ictim bakabilirsin canim....falima bakanin falina bakarim

kısmetin bu aralar çok açık canm maşallah diyelm. bunu sadece gönül ilişkisi olarak da değil genel olarak da yorumluyorum. çünkü ferahlık ve elini rahatlatacak derece maddi açıdan da para görünüyor bir yerden gelecek. içindeki sese kulak vermen gerekecek çünkü iki farklı kapı açılmış önünde başkalarının seslerini değil kendi sesini dinlemen gerekiyor. hayatına yeni biri girebilir isminin içinde E ya da S harfi olabilir. onunla çok yakın bir zamanda tanışacaksın . çalışıyor musun bilmiyorum ama hane içinden birinin bir yükselmesi olacak ben bunu işe yordum. ayrıca hen içinde de dısarıya dogru kendini koruyan bir yapınız var bu da sizin birlik olmanızda çok yararlı görünüyor canm.

Hayırlı geceler arkadaşlar. Tesadüfen dolaşırken forumda,buraya gelip çıktım :)
Yanlış anlamadıysam kahve falına bakan arkadaşlar var burada? Bir kere konu açtım,fincanımı da koydum,kimse bakmadı :26: bakan olursa linki bırakayımmı buraya?

gizzz canim gece bakicam seninkine

bir arkadas bana yeni ic bakicam demisti.koydum bekliyorum :p

canm kusura bakma beklettim fal için bu akşam dısardaydm anca girebildim nete.

adige canım merak ettim seni nasıl gidiyor, özel mesaj atamıyorum şu an 5 dk beklemem gerekecek o yüzden burdan yazdım.
görüşürüz inşallah yarın, konuşuruz :)

ben engel mengel dinlemem ahanda yazdm yafrum son havadisleri :)

iki hüzünlü yüz var üzerlerinde büyük bir yılan..yılanla bağlantılı iki kişi hararetli konuşuyor...bir üzüntü geçirmişsin yada geçirecek ama kalbinde iz bırakarak çıkmış yada çıkacak...seyehate niyet etmişsin ama engel çıkmış gidememişsin...yarım ay var fincanın dibinde ....bir müddet sonra farahlama gelecek....biraz sabır etmen gerekecek....tabağında ağzı açık yılan ve arkasında kurbağa var....sanırım kurbağa ani sıçrama demek...bir de kafasından darbe almış hayvan figürü var....tabağında birde geyik var ama dikkat yılanın ağzına çok yakın...fincanın dışına yol taşmış....biri uzun birikısa...şehir dışı ya da yurt dışı seyehat....

konuyla bir alakası yok ama söylemeden geçemicem avatarına bittim kız :)

Hayırlı geceler arkadaşlar. Tesadüfen dolaşırken forumda,buraya gelip çıktım :)
Yanlış anlamadıysam kahve falına bakan arkadaşlar var burada? Bir kere konu açtım,fincanımı da koydum,kimse bakmadı :26: bakan olursa linki bırakayımmı buraya?

canm öncelikle hoşgeldin. evet burda kahve falı bakan arkadaslar var fakat herkes karsılıklı olarak fallaşıyor yani sende kahve. tarot vs.. fal bakmayı biliyorsan kimin senin falına bakmasını istiyorsan onun falına bakman gerekiyor

teşekürler canım :KK70: sende iç istersen kahve bende bakayım

canm öncelikle hoşgeldin. evet burda kahve falı bakan arkadaslar var fakat herkes karsılıklı olarak fallaşıyor yani sende kahve. tarot vs.. fal bakmayı biliyorsan kimin senin falına bakmasını istiyorsan onun falına bakman gerekiyor

Hoşbulduk. Lakin ben fal bakamıyorum :KK43: hiç baktırmadım da bu güne kadar. Ama merak ediyorum :KK17:

kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

Eklentiler

• $SAM_2246.JPG
    $SAM_2246.JPG
    107,9 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2244.JPG
    $SAM_2244.JPG
    111,7 KB · Görüntüleme: 31
  • $SAM_2243.JPG
    $SAM_2243.JPG
    117,5 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_2239.JPG
    $SAM_2239.JPG
    102,7 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_2238.JPG
    $SAM_2238.JPG
    106,8 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_2247.JPG
    $SAM_2247.JPG
    97,7 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_2248.JPG
    $SAM_2248.JPG
    91,7 KB · Görüntüleme: 43
kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

duvarlar üstüne üstüne geliyo sani, nefes alamıyo gibi olmuşsun, böle bişey çıban gibi yüreğinde çıkmış, kalabalıktan kaçtıkça insanlar üstüne üstüne geliyor vegelmeyede devam edicek
birinden yardım istiyosun kalkten böle çok içten istiyorsun yardımı ama bu kişiyleilgili soru işaretleri var kafanda ona rağmen sana bi aydınlık yol göstermesini istiyceksin
etrafında çok oynak insan var,
bunlardan elini eteğini çekip gönül mevzularınla ilgileniceksin bi ayrılık yada bi kavga var sanki biriyle aranda ama bir bayan aranızı yapmak için seferber olmuş sizi bir araya getiricek 1 ay içersin de bu iki olayda da olumluya bağlanıcak işyerin baya karışımış ama son zamanlarda eğer çalışıyosanız yoksa okuyosanız okul diycem
hane de bi kalabalıkvar kutlama gibi bişey olabilir, ama sizbiraz dışardan izliyceksiniz bunu
dileğiniz kocaman bişey istemişssiniz kalbinizi koymuşssunuz adeta ama dost gördüğünüz kişiye dikkat edin hem ak hem kara yan yana çıkmış çünki köpek dost demektir , onu gördüm ama bi yanı iyiyken bi yanıda sizi istemediği durumlar oluyor sanırsam dileğinizde oda ya yardım edicek ya da bi şekilde içersinde olucak

kahve falıma bakanın kahve falına bakıcağım :)

Eklentiler

• $2014-01-17 20.39.32.jpg
    $2014-01-17 20.39.32.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 52
  • $2014-01-17 20.39.09.jpg
    $2014-01-17 20.39.09.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 39
  • $2014-01-17 20.38.48.jpg
    $2014-01-17 20.38.48.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 41
  • $2014-01-17 20.38.31.jpg
    $2014-01-17 20.38.31.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 28
  • $2014-01-17 20.38.21.jpg
    $2014-01-17 20.38.21.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 33
  • $2014-01-17 20.45.13.jpg
    $2014-01-17 20.45.13.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 49
  • $2014-01-17 20.40.35.jpg
    $2014-01-17 20.40.35.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 44
  • $2014-01-17 20.40.10.jpg
    $2014-01-17 20.40.10.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 44
  • $2014-01-17 20.39.53.jpg
    $2014-01-17 20.39.53.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $2014-01-17 20.39.22.jpg
    $2014-01-17 20.39.22.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 38
duvarlar üstüne üstüne geliyo sani, nefes alamıyo gibi olmuşsun, böle bişey çıban gibi yüreğinde çıkmış, kalabalıktan kaçtıkça insanlar üstüne üstüne geliyor vegelmeyede devam edicek
birinden yardım istiyosun kalkten böle çok içten istiyorsun yardımı ama bu kişiyleilgili soru işaretleri var kafanda ona rağmen sana bi aydınlık yol göstermesini istiyceksin
etrafında çok oynak insan var,
bunlardan elini eteğini çekip gönül mevzularınla ilgileniceksin bi ayrılık yada bi kavga var sanki biriyle aranda ama bir bayan aranızı yapmak için seferber olmuş sizi bir araya getiricek 1 ay içersin de bu iki olayda da olumluya bağlanıcak işyerin baya karışımış ama son zamanlarda eğer çalışıyosanız yoksa okuyosanız okul diycem
hane de bi kalabalıkvar kutlama gibi bişey olabilir, ama sizbiraz dışardan izliyceksiniz bunu
dileğiniz kocaman bişey istemişssiniz kalbinizi koymuşssunuz adeta ama dost gördüğünüz kişiye dikkat edin hem ak hem kara yan yana çıkmış çünki köpek dost demektir , onu gördüm ama bi yanı iyiyken bi yanıda sizi istemediği durumlar oluyor sanırsam dileğinizde oda ya yardım edicek ya da bi şekilde içersinde olucak

canm tşkler ağzına sağlık falını gördüm yarn yorumlucam şuan basım ağrıyor bugn dısardaydm kızlara baktm kötü yaptı bni. şimdi seninkine baksam da kendimi çok veremicem gbi. yarn ilk işim senin falını yorumlamak olacak bacım

canm tşkler ağzına sağlık falını gördüm yarn yorumlucam şuan basım ağrıyor bugn dısardaydm kızlara baktm kötü yaptı bni. şimdi seninkine baksam da kendimi çok veremicem gbi. yarn ilk işim senin falını yorumlamak olacak bacım

tamam canım :KK70: 4gözle bekliyorum

kızlar yeni falım :KK66:

Eklentiler

• $SAM_2267.JPG
    $SAM_2267.JPG
    134,6 KB · Görüntüleme: 41
  • $SAM_2265.JPG
    $SAM_2265.JPG
    126 KB · Görüntüleme: 39
  • $SAM_2262.JPG
    $SAM_2262.JPG
    125,8 KB · Görüntüleme: 56