Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım bu yakınlarda bi hamile haberiniz var. bir kuşn ağzında sana dogru gelen çok hayırlı haberlern var. bir yerde çalışmayı düşünüyor musun bilmiyorum ama bu yakınlarda işle alaklı da güzl haberlern gelicek. bir yakınınızla bir tartısma içine gireceksn ve bu tartısma yüzünden karsındaki insanın aklında bir çok soru işartleri oluşacak seninle alakalı. ama bu soru işaretlerini çözmeniz çok zamanınızı almayacak. hanende kocamn bir kalp oldugu görülmüş ama biri dısarda kalmış. o kişide her kimse sırtında bir yükle yeniden kapınıza gelecek. bir beklentin var bu aralar ama bu beklentin her ne ise o konuya çok umut bağlamaman senin daha bi hayrına olacak gbi

Kızlar bana da birşeyler söyleyebilecek var mı ? :26: :26: :26: :2:

aay işe girsem keşke çok istiyorum bebeğim bakalım inşallah dediğin gibi olur

kızlar fallaşalım mı :26: buraya foto yükleyemediğim için Postimage.org / gallery - DSC04700, DSC04701, DSC04702, DSC04703, DSC04704, DSC04705, DSC04706 bu linke yükledim falıma bakanlara tarot yada katina bakıyorum

canım içini çok kkarartmışsın. karşılıklı iki kişi var ve bu iki kişinin arasına başka kişiler girmiş. laf söz getirip götürüyorlar. biri başka birine sırtını dönmüş. sanki ona küsmüş gibi. falında kocaman bir balina çıkmış bir yerden büyük bir kısmet geliyor. bu balina elinde ince uzun bir şey tutuyor. sopa gibi bir şey var elinde. bastonlu birisi de olabilir. tabakta birbirine sarılmış iki çift var.hanen temiz aydınlık gözüküyor.
canım bana da katina bakar mısın. ben koyu kumralım. o da esmer.

kızlar hadi fallaşalım

Eklentiler

• $SAM_2151.JPG
    111,8 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_2153.JPG
    118,7 KB · Görüntüleme: 37
  • $SAM_2155.JPG
    116,4 KB · Görüntüleme: 51
  • $SAM_2156.JPG
    112,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $SAM_2159.JPG
    117,7 KB · Görüntüleme: 50
  • $SAM_2160.JPG
    107,7 KB · Görüntüleme: 39
  • $SAM_2161.JPG
    88,4 KB · Görüntüleme: 26
kızlar hadi fallaşalım

fallaşalıııııııııım:)
canım seni yine karışmış görüyorum bi kurtulamadın şu dertlerden ha:)
çok insanla yüzleşme görüşme konuşma var.
hakkında biraz fazla dedikodu yayılacak sanki seni boğucaklar.ağzı olan konşur zaten boşver:)
içine oturmuş birşeyler var senin bir türlü gitmiyolar.
bir misafir gelicek size uzaktan.
kafan çok karışıkken bir kızdan duyucağın bi haberle daha çok karışıcaksın.
biri senden af dilemeye geliyo yakında da dilicek bu beklediğin bir özür ama.
biriyle kafa kafaya verip baya derin konular konuşucaksın ve işin içinden çıkamıcaksın yine:)

sizin aranızda bazı sorunlar olmuş kalbiniz kırılmış.erkek arkadaşının senin hakkında bir yanılgısı var bilgiğini sandığı şeyler yanlış bu yüzden sanırım sorun yaşamışsınız.bu yüzden bu çocuk sıkıntı çekmiş.fakat sonrasında doğru yolu bulmuş sana güvenmiş.bu konuda ona bir arkadaşıda yardım etmiş olabilir.sense onu unutmaya başlamışsın.bazı yalanlar yüzünden güvenini kaybetmişsin.onun acı çekmesini istemişsin ama onu sevdiğin içinde yapamamışsın.iş yada okulla ilgili bir adım atmışsın kendini geliştirmek için.bu çocuk seni çekici buluyor sana karşı bir atılımda bulunabilir fakat sonuç kartında kumral bir erkek çıkıyor.

babycim bnm falımada baakarmısın cnmm

bakarım canıım sende bana baksanaa:)
ooy ooy bu fal ne böyle canım sen niye sıktın bu kadar kendini.
ailede çok sorun var çok karşık kavgalarda var canımcım.
bir bebek haberi var size.
bide senin dolduğun bir konu var canım ve dolduruşa getirende çok sen bu yüzden içini çok karartıyosun bir türlü rahatlayamıyosun.
ince uzun boylu bir erkek ailenize girmeye çalışıyo snaki uzaktan bakıyo küçük bir çantayla size gelebilir.
bu aralar işlerin ters gidebilir bir süreliğine canım.

çok istediğin birşey var canm yakında bir erkek yardımıyla gerçekleşecek bu isteğin ve sonu güzl olacak. tüm sıkıntılarının gideceği görünüyor, önün ferah mutlululuk görünüyor artık sana. kuruntulu ve sıkıntılı görüyorum seni. bazı sözler seni çok üzmüş.. kimi şeyleri biriktiriyorsun içinde sonrada patlıyorsun. bir konuda da dönüp dolaşıp hep aynı karara varıyorsun. yapman gereken şeyleri aksatmaya başlamışsn.. kısa süre içinde mutlu bir habern var. senin hayatında isminde Y harfi olan biri girecek. dkkat et bakalım

cok şükür ailemd sorun yok cnmmm amaaa zaten hangi işim doru gitti ki geneli doru falın cnm babyım ben regli iiken fal bakmıorum rahatsız oluyorummm cnmm kırılırmısın bugunlük bakmasam eger çok ısrar edersen bakarım cnmm

yaa tüüh baksan sevinirdim canım çok sıkılıyoda aynı mevzular yüzünden.
çok rahatsız oluyorsan sonra bak canımcım

Bende baktırmak istiyorum ne zaman istersen o zaman bak canım çünkü ben kendime bakamıyorum telefonum daki uygulamalar bana bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…