Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
rica ederim canım

canım içini çok karartmış sın. fala bakınca içim sıkıldı. birileri seni çok üzmüşe benziyor. 2 kişi karşılıklı konuşuyorlar. sanki biri diğerine olumsuz birşeyler söylüyor gibi. kocaman bir balığın var ve uçarak sana geliyor. kocaman bir kalp var sanki bir köşeye sıkışmış kalmış gibi duruyor . ne yapacağını bilemiyor. karanlıkların içinde kalmış bu kalp. küçük küçük arıların var. çevrende çalışkan insanlar var. sana yardımı dokunacak bu kişilerin. tabağının bir kısmı çok aydınlık çıkmış. diğer kısmı ise karanlık ve sıkıntılarını atamamış. tabakta bir kaç göz yaşın var. :/

sağol canım sanada çok geçmiş olsuuun dikkat et ben atlatamadım hala valla bu virüs fenaymış

sağol canım. hiç sorma canım 3 hafta bitti 4. haftaya girdi hala geçicek diye ümit ediyorum. arada bi fenalaştırıyor sonra normal seyrinde devam ediyor değişik bir hastalık

geçmiş olsun canım. sonra çekersin. ben buralardayım

sağol canım, tamam :)

jadommm geçmiş olsun bacım dikkat et kendine. umarım kısa sürede toparlarsn kndini :/

sağol canım benim. toparlayamadım bir türlü yahu 3 haftdır çekiyorum ama bu hafta sonu daha beter yaptı :/

Ah bu erkekler :) Ay bu topiği ben çok sevdim ya

biz de seni çok sevdik canım :)

canım falına yarın baksam olur mu

canım bu çocuk senin bilgili yeni fikirlere açık biri olduğunu düşünüyor.bu çocuğun maddi sorunlarımı var yada yüklü bir borcu var sanırım.bu sorunlarını aşabileceğini düşünüyor.hayatındaki zorluklara karşı dirençli güçlü biri.canım senin etrafında seninle ilgilenen başka birimi var yada 2 kişi de olabilir.açık kumral yada sarışın bir erkek var bu senin eski erkek arkadaşın olabilir mi bunun sarışın olgun bir bayanla arası açılmış.bir sıkıntısı var sanki ne yapsa unutamadığı biri fakat burada bir üçgen var sanki bu sarışın çocuk 2 kişi arasında kalmış ve bu sarışın bayanı seçtiğine pişman olmuş.diğer bayanda kızıl saçlı bir bayan.sen bu sorduğun çocuğu düşünüyorsun ona yöneliyorsun fakat senin hayatında kızıl yada açık kumral biri olacak canım bu biraz imkansız diye düşündüğün biri olabilir

canım teşekkür ederim. Şaşırdım yazdıklarını görünce. Bazıları doğru. Canım açık kumral adam ile benim için katına bakar misin.Bende kumralım. Sende tarot kartı çek . Ben yorumlarım.

yorumlarım canım birazdan.
tarot kartlarım:bu arada balık burcuyum
1 değnek 2lisi düz
2 değnek 4lüsü düz
3 kılıç2lisi ters
4 tılsım ası düz
5 kupa kralı ters
6 büyücü ters
7 azize ters
8 ölüm ters
9 kılıç şovalyesi düz
10 tılsım 10lusu düz

cnım demin yazdıklarımı yorumlama ya kartlardan biri destenin kutusunda kalmış tekrar çekiyorum

canm etrafındaki kızlara dikkat et arkads cevrenden özellikle. saçlarını devaamlı toplayan bir bayan senin kötülüğün için elinden geleni yapıyor sanki. dkkat etmende fayda var. etrafındaki insanlar için yeternce çırpınmış, çaba sarfetmişsin ama artık kendine zaman ayırmanın ve kendin için uğraşmanın vakti gelmiş. hane içinde de kısa süreli bir maddi sorun yaşanmış sanırım yada yaşanacak ama kısa süren bir durum olacak bu. gelecek güzl bir habern var kuzum bir de onun yanında 5 rakamı çıkmış ama neyle alakalı bu onu anlayamadm :/

tarot kartlarım.
1 tılsım 9lusu düz
2 imparoteriçe düz
3 tılsım 8lisi düz
7 kılıç 5lisi düz
5azize düz
6 kılıç şovalyesi düz
7 kule düz
8 tılsım kralı düz
9 değnek 10lusu ters
10 kupa ası ters

rapisacm şimdi yorumlaycam falını bu arada sende benmkine bakarsın diye yazaym dedm birazdan dısarı cıkıcam çünkü.
ben beyaz tenliyim kumral ve ela gözlüyüm
o da esmer siyah saclı ve kahverengi gözlü

şuanda dışarıdan çok güçlü bir kadın olarak gözüküyorsun. elinde çok güzel bir haber tutuyorsun. şuanda iş yada eğitimle ilgili bir çalışman olabilir. bu işle ilgili çok emek veriyorsun.yalnız biraz daha çalışman gerekiyor.yakın geçmişte hava grubu bir adamla bir kavga tartışma gözüküyor.çok sabırlı olduğun gözüküyor. yakın gelecekte hava grubu bir adamın geleceğini söylüyor kartlar hava grubu bu adamla beklemediğin bir ayrılık olmuş ya da olacak. bu olay her iki tarafıda üzmüş gibi gözüküyor.uzak gelecektede kendini bolluk bereket içinde bulacaksın. şans senden yana gözüküyor.

yaptığın ya da yapmayı düşündüğün her işte bu aralar basarılı olacaksn gbi duruyor o anlamda yıldızın oldukça yüksek canm. yakında çok büyük bir habern olacak. bu haber her ne ise sana maddi ya da manevi anlamda çok büyük getirisi olacak. yakın zamanda sevdiğin bir insanla bir küslük yasamışsın ya da yasayacaksn. falında birbirine sırt dönmüş 2 insan var. fakat bu küslükte kimsenin suçu yok. başka şeylere sinirlenerek hıncınızı birbirinizden çıkarıyorsunuz. bir sıkıntının sonunda güzl bir aydınlığa çıkacaksn sen. etrafında seni sıkıntıya sokan bir takım dolaplar dönüyor gbi. bu işler seni sıkıntıya sokabilir ama açığa çıktıklarında sen feraha çıkıcaksn. yakında bir bebek haberi de alabilirsiniz canm. maddi anlamda da çok büyük bir rahatlık gelicek o konuda yüzünün gülmesine az kalmış canm

canım istersen burcunu yaz tarot bakayım yeni katina bakmıştım sen bilirsin katinada bakarım istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…