Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım burcum akrep onun ki koç.
ben ela gözlü kızıl saçlıyım beyaz tenliyim.
oda esmer kahverengi saçlı gözlü.23 yaşındayım ben oda 22.
birde ben yakında iş bulabilecek miyim canım onada baka mısın?
falına bakıyorum şimdi

canım sıknıtılarının geçmesine biraz daha zaman var ama geçicekler
aile huzurlu çıkmış.yalnız ailede 2 kişinin yüzleşmesi var ama sonu güzel.
senin de uzun zamandır istediğin biriyle konuşman var ama sonuca bağlanamyacak bir konuşma.
bi kısmetin var iyi de bi kısmet ama farkında değilsin oda sana arkandan bakıyor.
bir seçim aşamasına gelebilirsin bi konuda ve eğer düşündüğün depil de diğerini seçersen herşey her sıkıntı bi anda biticek gibi.

canım senin bu sevgilinin hayatında olduğunu düşündüğün açık kumral biri mi var.fakat erkek arkadaşının tarafında öyle biri yok.bu senin düşüncen ve bu düşüncenin yanlış olduğunu anlamışsın.erkek arkadaşın ayrılsanızda hala seni seviyor seni kaybettiği için üzgün pişman.dengesini kaybetmiş.sen aşkına güveniyorsun ama artık birşeyler olmasını istiyorsun olmuyorsa da artık yeni bir hayata geçmek istiyorsun.siz tekrar görüşeceksiniz.fakat ikiniz barışırmısınız bilmiyorumda başka bir erkek çıktı bu senin pek önemsemediğin biri olabilir

işle ilgili katina da çıkmadı canım tarottan tarih baktım şubat ayı çıktı canım

canıım çok doğru başka bir erkekte var ama sallamıyorum hiç onu.
ay hadi bakalım inşallah görüşürüz.
iş içinde sağol cnaımcım

canım kendimi şanslı hissettim teşekkür ederim .ben nedense buraya foto yükleyemiyorum o linkte sende açılmamış ben yeni içtim başka bir siteye yükleyip linki koyucam buraya 15 dk falan buralardamısın canım

güvenli internet uyarısı açmıyor bende farklı bi yerden yüklersen o zaman belki bakabilirim hiç resimden bakmadım çünkü belki bakabilirim

bu akşam içinden geliosa fallaşalım

bu arada istersen bende sana tarot yada katina bakabilirim ama iddialı değilim canım.

kızlar bende çok iddalı değilim ama pratik önemli bu işte yollayın bende yollayayım fallaşalım

burcunu saç ten göz rengini yazarsan katina yada tarot hangisini istersen bakarım.eğer bir ilişkin varsa onunla ilgili baktırmak istersen ikinizin bilgilerini yazman gerek canım

kızlar bende çok iddalı değilim ama pratik önemli bu işte yollayın bende yollayayım fallaşalım

burcunu saç ten göz rengini yazarsan katina yada tarot hangisini istersen bakarım.eğer bir ilişkin varsa onunla ilgili baktırmak istersen ikinizin bilgilerini yazman gerek canım

boğa burcum buğday tenliyim saçlarım koyu kestane gözlerimde kahverengi katina istiyorum canım ama bi sevgilim yok bende 5-10 bakayım senin fotoları açabiliyorum burdan yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…