Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
$IMG_20131223_213205.jpg $IMG_20131223_213213.jpg $IMG_20131223_213228.jpg $IMG_20131223_213401.jpg

işte falım kızlar ekledim ben bakın bende misfirlerim gider gitmez bakcam size arada kaçıom burayada :KK60:

kızlar yeni falım. falıma bakan kişilern fallarını yorumlarım..

Eklentiler

• $SAM_1844.JPG
    $SAM_1844.JPG
    102 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_1847.JPG
    $SAM_1847.JPG
    100,2 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1850.JPG
    $SAM_1850.JPG
    93,5 KB · Görüntüleme: 34
  • $SAM_1851.JPG
    $SAM_1851.JPG
    82,4 KB · Görüntüleme: 27
  • $SAM_1854.JPG
    $SAM_1854.JPG
    97,2 KB · Görüntüleme: 39
  • $SAM_1855.JPG
    $SAM_1855.JPG
    101,1 KB · Görüntüleme: 57
  • $SAM_1856.JPG
    $SAM_1856.JPG
    103,3 KB · Görüntüleme: 32
  • $SAM_1861.JPG
    $SAM_1861.JPG
    83,6 KB · Görüntüleme: 31
kızlar yeni falım. falıma bakan kişilern fallarını yorumlarım..

canım sen naptın böyle bu fal ne.
aşırı bir sıkıntı var için kapkaranlık herşeyi takma bu kadar ya bi temiz fallarını göremedik ha:p
çok temiz ve büyük bir haberin var yalnız sanki bu haberi değerlendiremiyosun sen.
çok fazla bir kargaşanın içindesin.
erkek arkadaşınla aran bozulur gibi olucak çok kızıcaksın ama bu çocuk barışmanız için çabalıcak ve barışıcaksınız zaten gönlünü alıcak.
bu çocuğu doldurmaya çalışan bir arkadaşı var ama çocuk allahtan gaza gelen dolduruşa gelen biri değil rahat ol o yüzden.
canım ailede bir sürtüşme var kısa boylu biri ortalığı karıştırıcak.

canım sen naptın böyle bu fal ne.
aşırı bir sıkıntı var için kapkaranlık herşeyi takma bu kadar ya bi temiz fallarını göremedik ha:p
çok temiz ve büyük bir haberin var yalnız sanki bu haberi değerlendiremiyosun sen.
çok fazla bir kargaşanın içindesin.
erkek arkadaşınla aran bozulur gibi olucak çok kızıcaksın ama bu çocuk barışmanız için çabalıcak ve barışıcaksınız zaten gönlünü alıcak.
bu çocuğu doldurmaya çalışan bir arkadaşı var ama çocuk allahtan gaza gelen dolduruşa gelen biri değil rahat ol o yüzden.
canım ailede bir sürtüşme var kısa boylu biri ortalığı karıştırıcak.

evet canım doğru ayrıldık zaten

canım bugünlerde hayatında yeni başlangıçlar yapıcaksın sen. artık eski yasadıklarından yıprandgn için bu başlangıclarda sana iyi gelecek. bu eskisine karsı içinde hala daha sevgi oldugu çıkmış onun da sana karsı içinde birşeyler var fakat senin sevgin kadar güçlü durmuyor. biriyle de yüz yüze bir tartısma yasayacksn yakın bir zamanda olacak bu. canm bu kadar görebildim bu sefer :/

canım bugünlerde hayatında yeni başlangıçlar yapıcaksın sen. artık eski yasadıklarından yıprandgn için bu başlangıclarda sana iyi gelecek. bu eskisine karsı içinde hala daha sevgi oldugu çıkmış onun da sana karsı içinde birşeyler var fakat senin sevgin kadar güçlü durmuyor. biriyle de yüz yüze bir tartısma yasayacksn yakın bir zamanda olacak bu. canm bu kadar görebildim bu sefer :/

teşekkür ederim canım olsuun bi dahakine görürsün:) ööf o salakta bieşyler varsa gelse azıcıkta olsa:KK43:
canım niye ayrıldınız noldu? hayırdır

kızlar yeni falım..

Eklentiler

• $SAM_1864.JPG
    $SAM_1864.JPG
    107,1 KB · Görüntüleme: 55
  • $SAM_1867.JPG
    $SAM_1867.JPG
    103,8 KB · Görüntüleme: 61
  • $SAM_1869.JPG
    $SAM_1869.JPG
    111,6 KB · Görüntüleme: 46
  • $SAM_1870.JPG
    $SAM_1870.JPG
    106,1 KB · Görüntüleme: 32
  • $SAM_1874.JPG
    $SAM_1874.JPG
    115 KB · Görüntüleme: 34
  • $SAM_1875.JPG
    $SAM_1875.JPG
    105,3 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_1876.JPG
    $SAM_1876.JPG
    108,1 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_1878.JPG
    $SAM_1878.JPG
    101,4 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_1880.JPG
    $SAM_1880.JPG
    78,9 KB · Görüntüleme: 27
kızlar fallaşalım mı ?

Eklentiler

• $SAM_1906.JPG
    $SAM_1906.JPG
    100,3 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_1908.JPG
    $SAM_1908.JPG
    105,8 KB · Görüntüleme: 43
  • $SAM_1913.JPG
    $SAM_1913.JPG
    91,7 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_1914.JPG
    $SAM_1914.JPG
    90,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $SAM_1917.JPG
    $SAM_1917.JPG
    95,9 KB · Görüntüleme: 37
  • $SAM_1919.JPG
    $SAM_1919.JPG
    94,3 KB · Görüntüleme: 40
kızlar fallaşalım mı ?

cnmmmm çok yolunda giden bir ilişkin var maşallah hersey yolunda görünüyor falındaa :KK16::KK16: suan için ben hiç bir pürüz hissetmiyorumm :KK16::KK16:

erkek arkadasının kfasındaa seninle alakalı ileriye dönük planlr var ama henüz sana söylemeye çekiniyor nsıl desem erken oldugunu düşüneceğinden korkuyor eger sen de böle düşünmüosan biraz belli et kendini ona yardımcı ol :KK23::KK23:

büyük bir kalabalığın içine gireceksin bi kadın sana bişiler anlatacak mutlu olacaksınnnn sevineceksin :KK16::KK16:

suan hyatın ok güzel hersey fazlasıyla yolunda gidio ben olumsuz hiç bir şey hissetmedim falında cnm sevgiyle kall :KK16::KK16:

canım siz bu ilişkiye evlilik niyetiyle başlamışsınız.fakat karşınızda bazı zorluklar var bu yüzden bunları aşmanız için zamana ihtiyacınız var.erkek arkadaşını etkileyen sarışın bir erkek var.erkek arkadaşının bir para kaybı yada bir eşyasını maddi bir kaybı olmuş.belki bu sarışın erkekten bir alacağı olmuştur.erkek arkadaşın kurallara bağlı doğru olanı yapmaya çalışan biri.sizin aranızı açmaya çalışan yani konuşmalarıyla ortalığı karıştıran bir bayan olabilir.koyukahve saçlı bir bayan.senin bu erkek arkadaşınla ilişkiye başlamadan önce onun hayatında başkası olduğu gibi bir düşüncen varmıydı canım.sana duygularını açtıktan sonra şüphelerin ortadan kalkmış.senin bazen çok konuşup yanlış yaptığını düşündüğün zamanlar oluyor mu oluyorsa eğer böyle birşey dikkat et buna bu onu senden uzaklaştırabilir.sarışın yada açık kumral bir kız arkadaşın varmı canım ondan bir zarar görebilirsin dikkat et ona.

hangsnde kendini daha iyi hissediyorsan ondan bak canm.
ben beyaz tenliyim saçlar kumral gözlerm ela
o ise esmer saçlar siyah gözler kahve

kızlar fallaşalım mı ?

dün gördüm falını ama başım çok ağrıyordu canımcım bakamadım kusuruma bakma.
adigem bu eski sevgiilinle konuşman var tekrardan senin gönlünü almaya çalışıcak.sen baya yumuşicaksın sanki ama barışır mısın tam emin olamadım.
çok kafan karışmış yine senin bir sürü soru var kafanda ama bu tek bu çocukla ilgili değil genel olarak herşeyle ilgili.
h harfli biri sana bir konuda destek olmaya çalışıcak.
canım senin işle ilgili bir yolun var bu güzel giderken pat diye kapanıcak.böyle dinlenme evresine girecek sanki.
n harfli biriyle çok sık konuşmaların olucak bu sıralar hem iyi hem kötü.
ailede sıkıntı var hasta yatan biri de var canım.
bu hasta bir erkekle ilgili biri.yani babanın tarafından falan olabilir.
bide bu yüzden sizin aileye girmeye çalışıcak bir erkek olucak orta yaşlı biri.

X