Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
evet kimseler yoktu geldiğimde :KK43:
teşekkür ederim canım misafiri geçenlerde biri daha söyledi gelecek diye, bakalım beklemedeyim :)
sen yazmamışsın istediğin falı?
nasıl giediyor canım sevdiceğinle hayat :KK16:

idare ediyoruz canım işimiz gücümüz didişmek işte. ben dikbaşlıyım o da benm gbi sürekli atısmak birşeylermz var ama bkalım :)
yazmayı da unutmuşum canım ben beyaz tenliyim o esmer :KK66:

no no no eski salağımı unutmam fallarda çıkınca:))))
ööf mutsuzum ama bu yenisi ilgileniyo ya kafamı dağıtıyo gibi.

kendine biraz zaman ver canım. dediğin gbi yeni biri kafanı dagıtma konusunda iyi gelebilir belki

idare ediyoruz canım işimiz gücümüz didişmek işte. ben dikbaşlıyım o da benm gbi sürekli atısmak birşeylermz var ama bkalım :)

kendine biraz zaman ver canım. dediğin gbi yeni biri kafanı dagıtma konusunda iyi gelebilir belki

bakalım canımcım.
bugün eklediğim falıma bakar mısın:KK16:

teşekkür ederim canım

canım senin falın, beden kartlarınız arasına aile girmiş. bak bu her falda çıkıyo sizin aranızın açılmasına sebep aile. burda hanginizin ailesi olduğunu göremedim ama önceki fallarda hep erkek tarafından çıkıyordu aile kartı. erkeğin hayatına başka bir kız giriyor canım. esmer tenli ama çok esmer bir kız değil. bu kişiye bir teklifi olacak erkeğin. senin hayatına da başka bir erkek girecek gibi görünüyor bu erkek de koyu esmer bir erkek. seninle görüşmek istiyor ancak senin aklın diğer erkekte onu çok seviyorsun bu yüzden başka erkeklere pek yüz vermyorsun

teşekkürler canım. fallarını özlemişim . :KK16: artık ne deyim hayırlısı olsun. kendi bilir ... :KK51: onunla bir gün tekrar karşılaşacağız nasılsa ...

didişmeden tadı çıkmıyor zaten :KK70:

canım sevgilinin kalbi senin yanında çıkmış sana çook değer veriyor çok ilgileniyor seninle. senden yana az bi mesafe var sanki? emin olamadığın bişeyler var gibi ya da aklını karıştıran diyeyim. erkekten yana evlilik düşüncesi görünüyor canım. bir de sevgilinin esmer bir arkadaşı var erkek, bu kişiyle arasında bazı sorunlar olmuş veya olacak bu durum sana da yansıyor. belki sıkıntısını seninle paylaşır belki sen ara bulmaya çalışırsın. bu kadar çıktı canım benim

gece baksam olur mu kuzum şuan canm sıkkın biraz baksam da pek kendimi veremem :/

hayırdır canım neden sıkkın canın?

Son düzenleme:
$IMG_3011.jpg $IMG_3007.jpg $IMG_3008.jpg $IMG_3009.jpg $IMG_3010.jpg $IMG_3012.jpg $IMG_3013.jpg $IMG_3014.jpg $IMG_3016.jpg
haydi kızlar fala:KK76:

burda karşılıklı fal bakıyoruz canım kim baksın istersen falına bak oda bakar sana en başta da öyle yazıyor zaten

X