Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar yeni falım :KK66:

Eklentiler

• $SAM_1819.JPG
    $SAM_1819.JPG
    102,1 KB · Görüntüleme: 36
  • $SAM_1821.JPG
    $SAM_1821.JPG
    107 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1823.JPG
    $SAM_1823.JPG
    103,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $SAM_1825.JPG
    $SAM_1825.JPG
    105,4 KB · Görüntüleme: 42
  • $SAM_1827.JPG
    $SAM_1827.JPG
    99,3 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_1838.JPG
    $SAM_1838.JPG
    107,3 KB · Görüntüleme: 30

canım dünden falın vardı unuttum kusura bakma :/
içindeki sıkıntılardan kurtulma vaktiğn gelmiş fazlasıyla ki sende bunun farkındasn artık. ykın zamanda huzurlu ve mutlu bir döneme gireceksn ve bu dönem sana oldukça şans da getrecek yeni bir aşk kapını çalacak artık. bu gelen aşk sana hem sevgi getirecek hem de uğur. hayatında ki bir çok olumszluk bu ilişkiyle birlikte biticek sanki. bugünlerde olaylar çok hızlı değişiyor gbi bir gün birşey oluyor sen ona alışamadan sanki yeni bir şey oluyor ve sen bu duruma çok şaşırıyorsun ve artık bunlar da yoruyor seni. fakat bu dönemlerinde sana sürekli destekk veren biri var onunla konustukça rahatlıyorsun sanki ve bu kişi de grçekten senin iyiliğini düşünen birisi. o da iyi ol diye ugrasıyor hep. bir dönem çok karamsar zamanlarn geçmiş ama artık eskisi gbi yüzün gülmeye başlıcak merak etme sadece sabır. az bir zaman kaldı. bir de sen bu ara kendinde bir değişiklik yapıcaksn sanki :)

canım dünden falın vardı unuttum kusura bakma :/
içindeki sıkıntılardan kurtulma vaktiğn gelmiş fazlasıyla ki sende bunun farkındasn artık. ykın zamanda huzurlu ve mutlu bir döneme gireceksn ve bu dönem sana oldukça şans da getrecek yeni bir aşk kapını çalacak artık. bu gelen aşk sana hem sevgi getirecek hem de uğur. hayatında ki bir çok olumszluk bu ilişkiyle birlikte biticek sanki. bugünlerde olaylar çok hızlı değişiyor gbi bir gün birşey oluyor sen ona alışamadan sanki yeni bir şey oluyor ve sen bu duruma çok şaşırıyorsun ve artık bunlar da yoruyor seni. fakat bu dönemlerinde sana sürekli destekk veren biri var onunla konustukça rahatlıyorsun sanki ve bu kişi de grçekten senin iyiliğini düşünen birisi. o da iyi ol diye ugrasıyor hep. bir dönem çok karamsar zamanlarn geçmiş ama artık eskisi gbi yüzün gülmeye başlıcak merak etme sadece sabır. az bir zaman kaldı. bir de sen bu ara kendinde bir değişiklik yapıcaksn sanki :)

Bebeğiim teşekkür ederiim. Telefondan giriyorumda gece bakıcam bıgünkü falına. Bu aşk eskisi değil di mi başka? Benim salağı gördüm dün gene naber diyo gelmiş o kadar tabi. Bide bi kız vardı yanında kimse artık

hamile haberi var yada hamileliği zor geçen biri bu hep bebeğine bakıyo senin bir tanıdığın canım.
yine yollar var sanki sana ve biriyle çok ciddi tartışman olucak.
ikinizde birbirinize biriktirdiklerinizi kusucaksınız.
kafan karışık çevrende karışık allak bullaksın o yüzden.
3 parça halinde para geçicek eline.
küçük küçük temiz haberlerin var ama sanki mutlu etmiceklermiş gibi seni.
canım ailede de sıkıntı çokmış baya bu akdar bakabildim.
tarot bakar mısın bana? iş aşk olarak:)
yeni biri benimle ilgileniyo ama bilmiyorum hoşuma gidiyo ilgi sadece.benim salak ne alemde onu merak ediyorum yine.dün gördüm bide bi kızla bir olayı var mı yok mu inşallah yoktur:KK43:
ben beyaz tenli akrep burcuyum.oda esmer koç canım

kızlar yeni falım :KK66:

sende karamsar çıkmışsın canım.
sanki çok yorulmuşsun herşeyden bıkmışsın hala son enerjinle diyim çabalamaya çalışıcaksın.
canım saçları omuzundan azıcık kısa bir kız sana bişey sunucak ama istemiceksin fırsat gibi bu tepiceksin sanki.
çok yolların var senin kafanda.
sevdiceğinle mutlu gördüm sizi:)
canım kafası büyük biri üzgün senden yardım bekliyo göremiyosun onu bir türlü farkında değilsin.
çok dedikodu dönüyo senin adına.

canım içinin yarısı kapalı çıkmış. Sıkıntılı gözüküyorsun. 2 kişi bir Adama sırtını dönmüş uzaklaşıyorlar. Sanırım farklı düşüncedeki kişiler bunlar.aslan gibi çıkmış yeleli biri var. Birisinin üzerine kapanmış. Sanırım diğerinden daha üstün bu kişi. Çok kalabalık bir yere gidiyorsun. Sanki ağaç diken birileri var. Güzel şeylerin tohumunu dikiyorsun. Yeni yeni gelişmeler olacak Hayatında. Yepyeni bir kapı açıyorsun hayatına. :) benim içinde iskambil açar misin. Ben ve o kumral. O daha açık tenli :)

Bebeğiim teşekkür ederiim. Telefondan giriyorumda gece bakıcam bıgünkü falına. Bu aşk eskisi değil di mi başka? Benim salağı gördüm dün gene naber diyo gelmiş o kadar tabi. Bide bi kız vardı yanında kimse artık

yok kuzum bu yeni biri gördüğüm. sanırım bu eskisine olan sıkıntıların felan da hep bu cocuk sayesnde biticek sende.

sen gelmişsin ama gece buraları yine de çok sessiz kalmış :/
maddi anlamda bir rahatlama yasayacaksn canm bu günlerde. ama sanki bu ara üzernde bir uğursuzluk oldugunu mu düşünüyorsun ya da öyle düşüneceksn. çünkü üst üstüne aksilikler, negatif olaylar yasayacaksn hep. bu da seni üzücek biraz. bir eşyanı kaybedeceksn sen. evlilik görünüyor ama o iş zaten tmm sizde :KK66: uzaktan beklemediğin birileri gelyor sana sürpriz olacak sana bunların gelişi. fincanı kapatırken düşündüğün ya da dileğin şey her neyse olacak ama biraz vadesi var. ya da olması için aşmn gereken bazı engeller var önünde. güzl bir habern var.

hamile haberi var yada hamileliği zor geçen biri bu hep bebeğine bakıyo senin bir tanıdığın canım.
yine yollar var sanki sana ve biriyle çok ciddi tartışman olucak.
ikinizde birbirinize biriktirdiklerinizi kusucaksınız.
kafan karışık çevrende karışık allak bullaksın o yüzden.
3 parça halinde para geçicek eline.
küçük küçük temiz haberlerin var ama sanki mutlu etmiceklermiş gibi seni.
canım ailede de sıkıntı çokmış baya bu akdar bakabildim.
tarot bakar mısın bana? iş aşk olarak:)
yeni biri benimle ilgileniyo ama bilmiyorum hoşuma gidiyo ilgi sadece.benim salak ne alemde onu merak ediyorum yine.dün gördüm bide bi kızla bir olayı var mı yok mu inşallah yoktur:KK43:
ben beyaz tenli akrep burcuyum.oda esmer koç canım

teşekkür ederim canım

aynı anda iki kişiyi idare eden biri görünüyor canım ama bu kişinin kim olduğunu bilemedim. değişikliklere çabuk adapte oluyorsun ancak başlamak çok zoruna gidiyor. inandığın şeyler için çok fazla uğraş sarf ediyorsun ve baarıya ulaşıyorsun. iş konusunda bir haber alacaksın yazılı bir haber geliyor sana. kendini ispatlama fırsatı bulacaksın. bu fırsattan sonra veerim ve bolluk geliyor hayatına.
bu kadar canım

canım içinin yarısı kapalı çıkmış. Sıkıntılı gözüküyorsun. 2 kişi bir Adama sırtını dönmüş uzaklaşıyorlar. Sanırım farklı düşüncedeki kişiler bunlar.aslan gibi çıkmış yeleli biri var. Birisinin üzerine kapanmış. Sanırım diğerinden daha üstün bu kişi. Çok kalabalık bir yere gidiyorsun. Sanki ağaç diken birileri var. Güzel şeylerin tohumunu dikiyorsun. Yeni yeni gelişmeler olacak Hayatında. Yepyeni bir kapı açıyorsun hayatına. :) benim içinde iskambil açar misin. Ben ve o kumral. O daha açık tenli :)

teşekkür ederim canım

canım senin falın, beden kartlarınız arasına aile girmiş. bak bu her falda çıkıyo sizin aranızın açılmasına sebep aile. burda hanginizin ailesi olduğunu göremedim ama önceki fallarda hep erkek tarafından çıkıyordu aile kartı. erkeğin hayatına başka bir kız giriyor canım. esmer tenli ama çok esmer bir kız değil. bu kişiye bir teklifi olacak erkeğin. senin hayatına da başka bir erkek girecek gibi görünüyor bu erkek de koyu esmer bir erkek. seninle görüşmek istiyor ancak senin aklın diğer erkekte onu çok seviyorsun bu yüzden başka erkeklere pek yüz vermyorsun

sen gelmişsin ama gece buraları yine de çok sessiz kalmış :/
maddi anlamda bir rahatlama yasayacaksn canm bu günlerde. ama sanki bu ara üzernde bir uğursuzluk oldugunu mu düşünüyorsun ya da öyle düşüneceksn. çünkü üst üstüne aksilikler, negatif olaylar yasayacaksn hep. bu da seni üzücek biraz. bir eşyanı kaybedeceksn sen. evlilik görünüyor ama o iş zaten tmm sizde :KK66: uzaktan beklemediğin birileri gelyor sana sürpriz olacak sana bunların gelişi. fincanı kapatırken düşündüğün ya da dileğin şey her neyse olacak ama biraz vadesi var. ya da olması için aşmn gereken bazı engeller var önünde. güzl bir habern var.

evet kimseler yoktu geldiğimde :KK43:
teşekkür ederim canım misafiri geçenlerde biri daha söyledi gelecek diye, bakalım beklemedeyim :)
sen yazmamışsın istediğin falı?
nasıl gidiyor canım sevdiceğinle hayat :KK16:

$20131222_161413.jpg
$20131222_161420.jpg
$20131222_161554.jpg

kizlar merhaba. Bu ara hem ask hem is durumum kritik :KK37:
falima bakabilir misiniz ya da falci onerebilir misiniz?

X