Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

neye bu kadar üzüldün ki sen cnm içiniiiiii fena halde sıkan bişiler var . yüreğin kabarmış gözyaşı dökmüşsün sen :KK14: sanırım birisiiii için beklediğin biri mi var cnm senin bu kadar sıkma kendini olayları akışına bırakmayı deneee o kişi sana gelecek ama biraz vakti var tatlımmm :KK16::KK16: etrafın yeşermeye baslamış muradına ereceksin ama dediğim gbi biraz zamanı var sanırım kış ortası gibi güzel haberler gelecek sanaaa :KK16::KK16:

herkesiiiii dost sanıyorsun sen cnmmm burnunun dibinde ki düşmanları göremeyecek kadar temiz bir yüreğin var ... dikkat et cnm esmer kısa boylu küt saçlı çıkık popolu bir kadınnn bu kadının adının içinde a harfiii var bu kadına dikkat et senin evine giirip çıkan biriii huzurunda gözü var cnmmmm dikkat et :KK20:

yüreğindeki kışın bitmesine çok kalmış cnmmm sabır biraz daha sabır yeşeriyorsun artık :KK16:

hiissedebildiklerim suan bunlar cnm umarımmm iyi gelmişimdir cnmmm sanaaa :KK16::KK16::KK16:

neye bu kadar üzüldün ki sen cnm içiniiiiii fena halde sıkan bişiler var . yüreğin kabarmış gözyaşı dökmüşsün sen :KK14: sanırım birisiiii için beklediğin biri mi var cnm senin bu kadar sıkma kendini olayları akışına bırakmayı deneee o kişi sana gelecek ama biraz vakti var tatlımmm :KK16::KK16: etrafın yeşermeye baslamış muradına ereceksin ama dediğim gbi biraz zamanı var sanırım kış ortası gibi güzel haberler gelecek sanaaa :KK16::KK16:

herkesiiiii dost sanıyorsun sen cnmmm burnunun dibinde ki düşmanları göremeyecek kadar temiz bir yüreğin var ... dikkat et cnm esmer kısa boylu küt saçlı çıkık popolu bir kadınnn bu kadının adının içinde a harfiii var bu kadına dikkat et senin evine giirip çıkan biriii huzurunda gözü var cnmmmm dikkat et :KK20:

yüreğindeki kışın bitmesine çok kalmış cnmmm sabır biraz daha sabır yeşeriyorsun artık :KK16:

hiissedebildiklerim suan bunlar cnm umarımmm iyi gelmişimdir cnmmm sanaaa :KK16::KK16::KK16:

ah canım teşekkür ederim.eski sevgilimi bekliyorum eveeet..erken gelsin ya:)

ah canım teşekkür ederim.eski sevgilimi bekliyorum eveeet..erken gelsin ya:)

eskiye rabet olsa bit pazarına nur yağardı boşver eskileri cnmmm ... sana yeni biri gelecek oyle bir gelecek kiiiii hayatın cennete dönecek adeteeee bekle gör ve yasa cnmm :KK16:

bir konuda çok kararsız kalmışsın sen içinde gel-gitler yaşıyorsun resmen. bu kadar düşünme canm su akar yolunu bulur zaten. herşey senin ayağına kndiliğinden gelecek zaten senin yapacağın şey beklemek o kadar.
bir yolun var ya sen gideceksn ya da sana gelicekler bilemedm ama o yolun sonunda 2 kişiyle konusman olacak. etrafnz aydınlık. senin hayrına gelişecek bir konusma olacak bu.
maddi durumu senden iyi olan biri var ancak sen bu kişinin fikirlerini ne bileym tavr ve dvranıslarını pek beğenmiyorsun. bu kişiyle de aranzda bir tartısma olacak.
isminde L harfi olan biri senin şu eski sevgilinle alakalı bir hber gtirecek sana.

bir konuda çok kararsız kalmışsın sen içinde gel-gitler yaşıyorsun resmen. bu kadar düşünme canm su akar yolunu bulur zaten. herşey senin ayağına kndiliğinden gelecek zaten senin yapacağın şey beklemek o kadar.
bir yolun var ya sen gideceksn ya da sana gelicekler bilemedm ama o yolun sonunda 2 kişiyle konusman olacak. etrafnz aydınlık. senin hayrına gelişecek bir konusma olacak bu.
maddi durumu senden iyi olan biri var ancak sen bu kişinin fikirlerini ne bileym tavr ve dvranıslarını pek beğenmiyorsun. bu kişiyle de aranzda bir tartısma olacak.
isminde L harfi olan biri senin şu eski sevgilinle alakalı bir hber gtirecek sana.

oof kötü bir haber mi peki adige?
benimkiyle cumartesi konuştukta kötü konuşmadık iyi konuştuk..
ama dün bir kız aklımı karıştırdı.dıdıdının dıdısı ama dedi ki 3 4 yıl önce işte bir kıza yazdı o kız sevgilisinden ne zaman ayrılsa konuşuyolar falan ama duyumu buymuş oda bilmiyo.

oof kötü bir haber mi peki adige?
benimkiyle cumartesi konuştukta kötü konuşmadık iyi konuştuk..
ama dün bir kız aklımı karıştırdı.dıdıdının dıdısı ama dedi ki 3 4 yıl önce işte bir kıza yazdı o kız sevgilisinden ne zaman ayrılsa konuşuyolar falan ama duyumu buymuş oda bilmiyo.

kızz bn artık kndimden korkmaya başladım haa. başlarda öylesine baktıgm fal da artık cddi ciddi çıkanlar oluyor. hatrlarsan demiştim başbaşa konusmnz olacak diye 1 ay da süre vermştim. hyrdır inş :) ama şuan dediğim gelecek hbr iyi mi kötü mü onu göremedm canm. hberi gtrcek olan kişinin isminde geçen harfi görebildim sadece. ama sen yine de bu cocukla alakalı temkinli ol olur mu kuzum çünkü sadece o ki,şiden değil onunla alaklaı başka yerlerden de gelecek laflar olacak sana.

kızz bn artık kndimden korkmaya başladım haa. başlarda öylesine baktıgm fal da artık cddi ciddi çıkanlar oluyor. hatrlarsan demiştim başbaşa konusmnz olacak diye 1 ay da süre vermştim. hyrdır inş :) ama şuan dediğim gelecek hbr iyi mi kötü mü onu göremedm canm. hberi gtrcek olan kişinin isminde geçen harfi görebildim sadece. ama sen yine de bu cocukla alakalı temkinli ol olur mu kuzum çünkü sadece o ki,şiden değil onunla alaklaı başka yerlerden de gelecek laflar olacak sana.

falcı yapacam seni:))
canııım eveet haber geldi işte aklımı karıştırdı üzüldüm de doğru mu yanlış mı bilmiyorum da hoş ama ne bileyim özelden anlatıyorum sana

işte bende tam onu deemek istemiştim adigecimmm babystere :KK16:

kızıçeler yeni falım :)

Eklentiler

• $SAM_1679.JPG
    $SAM_1679.JPG
    104,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $SAM_1682.JPG
    $SAM_1682.JPG
    100,4 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1685.JPG
    $SAM_1685.JPG
    105 KB · Görüntüleme: 20
  • $SAM_1686.JPG
    $SAM_1686.JPG
    103,7 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1687.JPG
    $SAM_1687.JPG
    101,4 KB · Görüntüleme: 21
  • $SAM_1688.JPG
    $SAM_1688.JPG
    103,5 KB · Görüntüleme: 26
kızıçeler yeni falım :)

adigem yeni gördüm kusura bakmaa.
senin bir erkeğin üstüne gidip haklı çıkacağın bir durum var.
bide kafası yuvarlar bir bayanla konuşman ama bu konuşmada da sen sivri dilini göstericeksin.
bu sıralar ikili görüşmen çok fazla.
seni biri koruyup kolluyo farkında değilsin.
sıkıntılı olcak bu dönemin biraz karamsar olacaksın.
bir erkek senden hoşlanıyo yakında duyucaksın bunu ilgilenmiceksin ama hiç

işte falım kızlar yorumlayabilirmisiniz :KK16::KK16::KK16:

canıım senin değil ama ailenin sıkıntıları var gibi bu sıralar.
canım erkek arkadaşın varsa bununla köklü bir ilişkin olucak sonu gelicek eğer yoksa da çok güzel bir ilişkiye başlıcaksın ama bence var:)
ailene çok nazar değiyo akrabalar içinde önde olan bir ailesiniz gibi canım.
hasta haberi veya başka bişey olabilir dikkate t..
senin 2 haberin var biri bunların para biri iş olabilir ama.
bir ayrılık haberi alıcaksın arkadaşarının üzülüceksin bu duruma biraz da arada kalıcaksın.
y harfli biri var temiz biri bu bu kimse bununla yakınsın yada güzel haberleri var sana

X