Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
benim falım :))))))))))))))))))))

Eklentiler

• $FALLLLLLLLLLLL 034.jpg
    $FALLLLLLLLLLLL 034.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 38
kızlar yeni falım :)

Eklentiler

• $SAM_1691.JPG
    $SAM_1691.JPG
    141,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1695.JPG
    $SAM_1695.JPG
    116,9 KB · Görüntüleme: 32
  • $SAM_1697.JPG
    $SAM_1697.JPG
    119,3 KB · Görüntüleme: 30
  • $SAM_1699.JPG
    $SAM_1699.JPG
    122,7 KB · Görüntüleme: 31
  • $SAM_1703.JPG
    $SAM_1703.JPG
    121,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $SAM_1707.JPG
    $SAM_1707.JPG
    115,9 KB · Görüntüleme: 33
  • $SAM_1709.JPG
    $SAM_1709.JPG
    118,1 KB · Görüntüleme: 40
merhaba kızlarrrrr :KK16:
kusura bakmayın kaç gündür nete giremedim bugün de ancak bu saate girebildim. falıma bakanların fallarına en kısa sürede bakıcam arkadaşlar çok özü dilerim bu kadar beklettiğim için ama fırsatım olmadı siteye girmeye.
görüşmek üzere :KK16:

merhaba kızlarrrrr :KK16:
kusura bakmayın kaç gündür nete giremedim bugün de ancak bu saate girebildim. falıma bakanların fallarına en kısa sürede bakıcam arkadaşlar çok özü dilerim bu kadar beklettiğim için ama fırsatım olmadı siteye girmeye.
görüşmek üzere :KK16:

jadocum ben ona bakmadm eskimiş artık. yeni falını bekliyorum. özletme kendini :)

Juliacım

Canım falında arapça Allah çıkmış.Bu ara maneviyatını boşladıysan maneviyata yönel olmasını istediğin şeyler hakkında bol bol dua et.

Hayatında atlatacağın aşamaların zorlukların tam ortasındasın.Fakat kalan süreçte birinin bir sevdiğinin yardımı sana çok iyi gelecek.

Aştığın yolları zorlukları geriye baktığında sende görüyorsun.Az kalmış sabretmen ve duaya sarılman lazım.

Güzellikler seninle olsun.

Juliacım

Canım falında arapça Allah çıkmış.Bu ara maneviyatını boşladıysan maneviyata yönel olmasını istediğin şeyler hakkında bol bol dua et.

Hayatında atlatacağın aşamaların zorlukların tam ortasındasın.Fakat kalan süreçte birinin bir sevdiğinin yardımı sana çok iyi gelecek.

Aştığın yolları zorlukları geriye baktığında sende görüyorsun.Az kalmış sabretmen ve duaya sarılman lazım.

Güzellikler seninle olsun.

sağol cnm ağzına sağlık :KK16::KK16:

iyi yapmışsın canım ben de sevmiyorum üzerinden zaman geçmiş fala bakılmasını :) yarın akşam içicem inşallah kahve :)

jadalozzz sen bana bi kere bi fal bakmıştın önceden kart açmıştın sanırsam senden yine böyle bişey isteyebilir miyim ?????

merhaba jadaloz:KK16: bende iskambil falına bakıyorum ama biraz degişik benim bakımım istersen fallasalım canısı:nazar::KK19:

merhaba hoşgeldin :)
bugün falımı yorumlamış fal bekleyenlere bakıcam canım sadece başka bi gün fallaşırız :KK16:

canım Falın çok karanlık çıkmış. Içini çok karartmşsn. Falında bir tepenin üzerinde bekleyen Yalnız biri var. Uzaklara doğru bakıyor. Sanki Birisini bekliyor gibi.kocaman şahlanmiş atın var. Sana doğru uçarak geliyor. Paralı asil kısmet demek. :) bazı yolların da engeller var. Bu engelleri aşmak kendi elinde. Tabağın küçük balıklar var. Canım iskambil bakar misin. Ikimizde kumral. Ben daha koyu.

teşekkür ederim canımm

canım kalp kartlarınız bir arada çıkmış, karşılıklı aşk var kalpleriniz birbirini düşünüyor. beden kartlarınız da yan yana çıkmış fiziiksel özlem söz konusu yani. ancak aranızda br sürü kişi çıkmış. esmer bir kız esmer bir erkek açık tenli bir bayan ve bir de açık esmer birinin kalbi çıkmış. bu kalp erkeğin yanında çıkmış diğerleri senin yanında. erkeğn kalbinin sana ulaşmasını engelliyorlar. bu kadar canım

bende birazcık kahve falı bakıyorum. bakarım sanada. sen bana iskambil ya da tarot bakar mısın? ten göz rengi gibi bilgiler vermem gerekiyor mu?

canım mesajını gördüm ama bugün bakamıycam falına kusura bakma. falımı yorumlamı olan benden fal bekleyenlere bakıp çıkıcam. muhtemelen yarın gelirim o zaman fallaşırız sen de müsait olursan :)

X