Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

içini çok karartmışsın. fazla takıyorsun kafana. göz yaşları var tabak kısmında ya da ağlayacaksın. karşılıklı bir adamla görüşmen olacak. adama sen sırtını dönmüş gibisin. arada bi cevap vermek için yüzünü dönüyorsun. karşıdaki kişi biraz topluca kalıplı birisine benziyor. küçük kuşların var. sana haber geliyor. uzun bir yolun var. bu yola iki kişi yola çıkıyorsun. bu iki kişi esmer kısa boylu birileri. falında bunları görebildim canım.

canım 5dk engeline takıldığım için buradan yazdım.ewt o beğendiğin fal yüklemişimde saat12 yi geçtiği için eski falın diye karıştırdım bir an birazdan buraya yazıcam yorumunu

rica ederim kuzum :-*

Oyy oyy tsk ettim guzlm :-* yarin icinde bol bol sanslar gunun guzel gecsin insallah. Gece de girebilirsen iyi hbrlerini vermeyi unutma :)

canım geçmişte yasadıgın bu birlikteliğinin ardından gözyası dökmüş, hayal kırıklığı yasamışsın. ama şunu da hemen söylemeliyim ki bu erkek çook çok pişman mutsuz ve keşkelerle yasıyor. 1-2 aylık vade de onunla ilgili birşeyler gelicek yine kulağına. aynı zmaanda bu cocuğun üzerinde de bir ugursuzluk var sanki. maddi manevi kötü etkiler altında hani derler ya neye elini atsa kurutuyor diye. birşeye karar veriyor sonra yapacak gücü kendinde bulamıyor. senin karsına yeni biri çıkacak yeni biri. kalabalık bir ortamda tanısacaksnz gbi geliyor etrafınzda insanlar toplanmş blki bir arkadas ortamı belki de iş yerinde. uzun boylu kilosu normal çok zayıf değil. esmer ayrıca. ben bu çocukla güzl şeyler olacak gbi hissediyorum uzun soluklu. geçmişe takılı kalma. o gelip senden özür dileyecek yakındır ama sonunuz olmaz diyim ben sen anla.

canım bu kişinin hayatında olgun kumral bir erkeğin olumsuz bir etkisi oluyor.kalpleriniz birbirinizde çıktı.sanırım daha önceden sana karşı daha yoğun bir ilgisi varmış.sonradan esmer bir bayan var bayan sanırım daha çok onunla ilgilenmiş.sen başlarda onu erkeği yani pek önemsememişsin hislerin sonradan gelişmiş.esmer olgun bir adam var senin bu adamla ilgili bir dileğin varmış.işle yada seyahatle ilgili birşey olabilir.sen bu esmer kişiyi daha çok düşünmüşsün ciddi anlamda ama ayrılmışsınız sonra.bu kumral çocukla evlenirseniz mutlu olacağını düşünmüşsün ama bir taraftanda hayal kırıklığın var bu kişiyle ilgili.o ise sana karşı boş değil yalnız esmer bir bayan la senin aranda kararsız kalıyor ama falın sonunda sen varsın sende karar kılacak kanımca.

canım tşk ederm içinden gelmiş bakmıssın ama bence sen tarotta daha iyisin :) gerçi iskambilini de daha denemedm ama :)

doğru canım başlarda onu hiç önemsemedm sonrasında nasıl oldu anlamdm tşk ederim bu arada ..

ben yorumlarııııııım:)
canımcım çok için kapalı çıkmış falında.
üzüldüğün biri var beklediğin erkek bayan bilemicem ama sevgili manasında demedim hani ille göremedim onu çünkü.bu kişiyle yolun kapalı gibi tekrar düzelme olmicak sanki.
c e harfi olan birinden gelicek bir sürü haberin var buda geçmişte tanıdığın biri.
senin ikili konuşman var 2 3 tane ama hepte aynı konu üstüne ve bu konuşmalar hep can sıkıcı ama çok büyük birde bişey öğreniceksin bu konuşmalardan.
s harfli biri dedikodu çok yapıyo.
sende bir ayrılık var sanki üzüldüğün bişey var canım.oturmuş düşünüyosun bu sıralar..
bir bayana aileden bu senden kısa gibi arkanı dönüyosun ama arkanı dönmen bu bayanı üzüyo sen farkında bile değilsin.

kızlar buyrun fallaşalım :)

Eklentiler

• $SAM_1459.JPG
    64,9 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_1462.JPG
    109,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $SAM_1465.JPG
    107,2 KB · Görüntüleme: 47
  • $SAM_1467.JPG
    115,2 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_1470.JPG
    123,2 KB · Görüntüleme: 41
  • $SAM_1473.JPG
    124,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $SAM_1476.JPG
    121,4 KB · Görüntüleme: 51
  • $SAM_1478.JPG
    119,8 KB · Görüntüleme: 31
  • $SAM_1480.JPG
    115,9 KB · Görüntüleme: 55

kızııım nerdesin sen:)))
hmm hmm sen üzülmüşsün biri seni üzmüş yine gibi sanki ama istemeden üzmüş canımcım.
ya şu gözü olanı dövelim mi:)) o göz senin hayatının ortasında resmen yaa..
sana gelcek bir haber var bir erkekle ilgili ama bu haberi bakşa biri engelliyo aslında içini rahatlatıcak bir haber sanki.
bu aralar çok karışıksın.
bir eğlenceye gidebilirsin orda mutlu oluyosun.
çok güzel bir haberin var işle ilgili bence bu.
sen bu haberden sonra önemli bir karar vermelisin başka şehire gitme durumu mu bilemedim ama hayatını çok etkilicek bir karar olucak bu.
ailende sıkıntı var sen çok konuşuyosun akrabalar arasında dikkatli ol.
sen bu önemli kararı verdikten sonra o kadar rahatlıcaksın ki hafifliyosun resmen canım.

sorma kuzum dün gelemedm bir türlü spordan sonra da kahveiçmeye çıktım. tlfndan gördm falını ama öyle çok sağlıklı yorumlar yapamıyorum diye bugne kaldı işte. nazarı olanı dövelim cidden kimse o ağız burun dalıcam yakında :)

şimdi gelelm senin falına;
içinde bazı sıkıntılar var fakat etrafındaki insanlar bundan bir haber etrafa neşe saçıyorsun. kmseye derdini belli etmemeye çalışıyorsun. kendi kendine kaldığında kurduğun düşündüğün şeyler var. yakında orta boylu birine bir hediye verecek yahut göndereceksin. Arkadaşların arasında çok sevilen birisin. Hakkında güzel konuşmalar yapılıyor. iki tane yolun var bunlar hayatınla ilgili seçmen gereken yollar. şimdi artık karar verme zamanı ancak bu kararı içindeki sesi dinleyerek vermen gerekiyor. ailenle alakalı daha farklı olmasını istediğin durumlar var.bazı konularda arada kalmışsın sanki. etrafındaki kişilerin sağlığına dikkat etmesinde fayda var.çok önemli değil ama mevsim hastalıklarına dikkat etmekte fayda var. bu günlerde aşk hayatında sıkıntılar olabilir. adında yada soyadında G ve A harfleri olan biri sana bir hediye verebilir. Hediyeyi beğeneceksin fakat onun vermesi seni daha çok şaşırtacak... Bak güzel sürprizler bekliyor seni kendini bu kadar üzme bitanem :)

uuf benimki versin o hediyeyiii:)) a harfi var onda g yok ama:))
o gelse tamam olucam da işte kısmeet:)
ağzına sağlık bebeğiim

kızlaar hadi gelin fallaşalıım

Güzel bir kısmetin var önünde. Bu maddi de olabilir manevi bir kısmetde olabilir.
Yapmak istediğin şeyler hep yarım kalıyor. Canını sıkma bu aralar. Bu durum biraz daha bu şekilde devam edecek.
Arada bir değişen ruh halin oluyor, bu da seni haliyle biraz bunalıma sokuyor.
Herşeyden etkileniyor gibi bir havan var. Bir şarkı olur bi film olur ne biliyim onun gibi.
Biraz kendine gelsen iyi olcak sanırım.
Bir yolun var ama nereye gidiyor bu yol çözemedim. Gitmek istediğin bi yer olabilir.
Beklediğin haber var. Bu haber gelecek sana.
Yeni biriyle bir tanışman olacak. Hatta bu kişi ilk başlarda sana tuhaf gelecek.
Ne biçim biri falan diyeceksin.

Canım senin çok ciddiye aldığın bir sıkıntın var, herkesin sıkıntısı olur ama sen bir yere bir hedefe ulaşmayı çok istiyorsun ve bunu çok kafana takıyorsun.hedefin gerçekleşecek canım horoz gördüm çünkü horoz aydınlık demek.birkaç tane balıkcığın var canım :) bunlar da murat demek. Ya bir de senin bu iç sıkıntına sebeplerden biri birinin elinden kayıp gitmesinden korkuyorsun canım sanki sen tutmaya çalıştıkça o gitmek istiyor gibi.biraz rahat ol çünkü bir sürü bebeciğin var :) aydınlıksın canım sıkıntılarından kurtulacaksın inş canım.bu arada isminde o ve t harfleri olan biri de çıktı belki de varsa erkek arkadaşındır canım :) iki tane de yolun var ve açık belki bir seyahat belki ekmek yani iş bu kadar canım he bir de dedim ya sıkıntın uçup gitcek inş diye gözyaşın akmış gitmiş oh kurtulcaksın canım

Oyy oyy tsk ettim guzlm :-* yarin icinde bol bol sanslar gunun guzel gecsin insallah. Gece de girebilirsen iyi hbrlerini vermeyi unutma :)

sağol canım :)
kaç gündür giremedim yoğunluktan. stresli bir gündü ama sonuç harikaydı
artık güzel bir salonum ve rahat bir yatak odam var, bir de mutfak masam

sağol canım :)
kaç gündür giremedim yoğunluktan. stresli bir gündü ama sonuç harikaydı
artık güzel bir salonum ve rahat bir yatak odam var, bir de mutfak masam

ohhh ne güzel.. Allah bir ömür boyu sağlıklı ve hzurlu bir şekilde oturmayı ve kullanmayı nasip etsin kuzum

kızlar yeni falım.

Eklentiler

• $SAM_1482.JPG
    119,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1486.JPG
    104,6 KB · Görüntüleme: 37
  • $SAM_1487.JPG
    108,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $SAM_1489.JPG
    106 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1490.JPG
    110,3 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_1500.JPG
    112,1 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_1507.JPG
    121,7 KB · Görüntüleme: 54
  • $SAM_1508.JPG
    126,7 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…