Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım senin etrafında biri var sen bu kişiyi seviyor değerde veriyorsun ama bu kişi seni kıskanan içten içe fesatlık yapan birisi. sen bu kişiye dikkat et kuzum ya. bu kişi esmer biraz toplu bir bayan. için çok kuruntulu bugünlerde herşeyin altında birşey arıyorsun resmen. sevdiğin biriyle bir görüşmen olacak ama bu kişi bşka bir şehirden gelecek ya da sen gideceksn yanına. artık eşin diyeyim :) eşinle aranızda herhangibir sorun var mı canım bu aralar yüzünü sana dönmüş ama o bir yerde sen bir yerde durmussunuz fıncanının ortasında. olmadıysa da olması muhtemel ama ufak bir sorun olacak çünkü sevginiz bu tartışma sonucundaki inatlarınıza karsı galip gelecek Sana haber taşıyan biri var söylediklerini pek dikkate almamanda fayda var senin iyiliğini düşünmüyor. yakın zamanda canını sıkıcak üzüntülü bir haberin var canm. . Şu anda kafana taktığın sana yakın olan bir insanla ilgili düşüncelerin var, buda senin içini sıkmış.

ben beyaz tenliyim o da kumral canım.

canım yine içini çok çok karartmışsın. aman deyim içine çok atma. kimse için üzülmeye değmiyor.biraz da olsa rahatlama var. çok fazla yolun var. bazı yollarının üzerinde karabulutlar dolaşıyor. yollarından birinde biri kumral diğeri esmer iki kişi karşılıklı konuşuyor. kumral olan 1 kişiyi düşünerek birşeyler söylüyor. esmer olanın aklında da 2 kişi çıkmış. diğerine bu iki kişi ile ilgili birşeyler söylüyor. bu dediğim falda çok net çıkmış. bariz insan figürleri var. :) yolun birinde biri olumsuz birşeyler söylüyor ve senin önünü kesmeye çalışıyor gibi. sanki yola taş koymuş ama yolun ilerisinde giden biri var. demek ki sen engeli aşıp yola devam ediyorsun. esmer topluca biraz kilolu biri var. ondan güzel bir haber alacaksın. bunları görebildim canım.

fazla olmazsa eğer her faldan istiyorum. zamanın yoksa eğer iskambil ya da katina :) ikimizde kumral . o biraz daha açık tenli.

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım
o kişiyi tahmin ediyor gibiyim
kocişim gelecek yarın özledim

falın;
canım bu kişiyle kalp kartlarınız birlikte çıktı. sen ne kadar onu düşünüyor hayal ediyorsan o da aynı şekilde seni düşünüyor hayal ediyor. ancak her şey sadece hayalde kalıyor. birbirinize uzaksınız. onun yanında esmer birinin kalbi var. sana da esmer birinden teklif var canm.
bu kumral çocuk seni çok özlüyor , özlemini bastırmaya çalışıyor zamanla geçer diyor ama kalbine çok söz dinletemiyor

selam jadoom:)
canım esmer bir bayan var sanki buna dikkat et çok iyi görünüyo ama fesatlık var bunda..
sen sürekli bi koşturma içindesin ya sanki..hep birileriyle görüşmen var.
sen eşinle diyorum artık:) tartışmalar yaşayabilirsin sanki bu aralar..
seni izleyen sinsi başka bir kadın daha var hafif toplu ama topludan kastım göbekli orta boylu biri..
dedikodular var bu aralar sıklaşıcak şekilde yani.
saçı toplu kısa boylu bir arkadaşın senden yardım isticek kötü durumda biraz..

canım bana katina bakar mısııın:26:

aslında gelmek istese öyle bir gelir de işte. inat mı desem tutarszlık mı bilemedm işte..

Son düzenleme:

kartlarını yaz canım yorumlayım. :)

iskambille katina bakayım canım. tenlerinizi yaz iskambil için

katina;
canım iş hayatında başarı görünüyor, yeni fikirler üreten birisin ve bu seni aranılan biri haline getirecek. bir anda gözde olacaksın insanlar arasında. insanlar seninle sohbet etmekten senile vakit geçirmekten çok hoşlanıyor sevilen birisin çevrende.
aşk konusunda önündeki engeller kalkıyor ve sevdiğin kişiyi kazanıyorsun. dönüp dolaşıp sana gelecek sevdiğin diyor kartların canım

tarot kartlarım;

ermiş ters
para ası ters
kule düz
kupa ası ters
araba düz
kupa altılısı düz
kılıç şövalyesi düz
kılıç kralı düz
para sekizlisi ters
para altılısı düz

bişeylerden o kadar bıkıcaksın ki arkanı dönüp gidiceksin dayanamıcaksın sanki artık bazı durumlara.
içini çok sıkıyosun yine sen ve nazarın var çok fazla etkileyen seni.
ben hep falında bir erkek görüyorum ya ki bence bu o:) gelip konuşacak bu seninle senden uzunca orta kilolu şişman değil zayıfa yakın biri bu erkek.
çok fazla kafanı karıştırıcak haberler var sana gelicek.
saçı toplu ama çok uzun saçlı olmayan bir arkadaşın var.bayadır görüşmediğin onunla görüşüceksin.
birine çemkirmen sinirlenmen var:))
canım sen bu çocukla bir şekilde olucaksın ya sarılmanız var çünkü

banada bakarmısın ten renkleri erkek kardeşim açık ten balık burcu kız arkadaşı açık ten aslan burcu saç rengi sarı boyalı.pc nin başındayım ne olur cvp yaz.ilişkileri evlililikle biter mi?ayrılırlarmı?thanks:)))

tam tarifine uygun canım. ne diyelm inşallah dediğin gbi olur. herşeyin hayırlısı :)

şaka gbi biri daha geldi :) biz yazmaktan yorulduk onlar anlamadı gtti :)

katina için teşekkür ederim canım :) tarot yorumun = hayatında bazı palanların varmış. belki birinin sözüne aldnmışsın ya da yanlış sezgilerle hareket etmişsin. planlarında bazı aksamalar olmuş. eline parasal yönden fırsat geçmiş . bu şansı değerlendirememişsiniz. bu durum ikinizde de üzüntüye neden olmuş . belki tartışmışta olabilirsiniz. bu durum ikinizide yıkmış. bu dönemde parasal yönden biraz sıkıntı gözüküyor. yakın geçmişte bir seyahat durumu olmuş olabilir. uzak bir yere gitmişsin. hava grubu biri çok çalışıyor ve çabalıyor. yakın zamanda çalışmalarının karşılığını alacak ve ileri ki yaşamınızda daha bolluk , bereket dolu zamanlar sizi bekliyor. Nazar :)

canım iskambil için. ikimizde kumral. o daha açık tenli.

Son düzenleme:

canım biri seni söylediği sözlerle çok üzmüş ama yakın zamanda bu kişiye karşı içinde biriktirdiğin herşeyi sen söyleyeceksin resmern laflarla onun üstüne çıkacaksn. bir çiçeğin var gelecek. hadi iyisin :)) yakın zamanda seni mutlu edecek yeni başlangıçlar yapacaksın. Yakın bir zamanda üzüntünüz olmuş. üzüntüyü hanenize doğan bir ay yardımıyla atacağınızı ve bu kotu şey diye düşündüğünüz konu neyse onun tersine dönüp size büyük bir kısmeti getireceğini müjdeleyebilirim. çok büyük bir yılanın var buna hem dikkat et hemde bundan eğer kendini korumayı bilirsen ve aklını da kullanırsan olumsuzu kendi tarafına çevirebilirsn. bu olumszluktan kendine fayda çıkarabilirsin. kısa bir zaman sonra gelecek 2 hbrn var. biri dogrudan seninke ilgili diğeri de sıkıntıları olan bir tanııdıgın ile ilgili.

selam canım :)
teşekkür ederim

bakarım canım;
aşık olduğun erkek çok egoist biri. en ufak hataları bile çok büyütüyor ve görmzden gelme huyu yok. hiçbir şey onu memnun edemiyor. bu kişiyle cinsel birliktelik görünüyor, olmuş veya olacak. senin kontrolünde olan bir ilişki bu.
kalbin çok yaralanmış, aşktan yana kendini şanssız ve zayıf hissediyorsun. ancak bunlarla baş edeceksin ve aşk senin kapını tüm güzelliğiyle çarpacak

arkadaşım falıma bakana fal bakıyorum. falıma bakabilirsen ben de yorum yapabilirim.
tıpkı sizler gibi benim de ihtiyacım var fal baktırmaya, mutlu hissetmeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…