Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
katina için teşekkür ederim canım :) tarot yorumun = hayatında bazı palanların varmış. belki birinin sözüne aldnmışsın ya da yanlış sezgilerle hareket etmişsin. planlarında bazı aksamalar olmuş. eline parasal yönden fırsat geçmiş . bu şansı değerlendirememişsiniz. bu durum ikinizde de üzüntüye neden olmuş . belki tartışmışta olabilirsiniz. bu durum ikinizide yıkmış. bu dönemde parasal yönden biraz sıkıntı gözüküyor. yakın geçmişte bir seyahat durumu olmuş olabilir. uzak bir yere gitmişsin. hava grubu biri çok çalışıyor ve çabalıyor. yakın zamanda çalışmalarının karşılığını alacak ve ileri ki yaşamınızda daha bolluk , bereket dolu zamanlar sizi bekliyor. Nazar :)

canım iskambil için. ikimizde kumral. o daha açık tenli.

teşekkür ederim canım, şu ankiler ve geçmiş olanlar aynen tuttu. gelecek de tutar inşallah :)

iskambil yorumun,
canım erkek seni çok seviyorrr :) yahu bu adam hep kartlarımı yalancı çıkarıyor gelsin artık :) her fal mı benzer çıkar napıyım yani :KK70:
bu sefer daha hoş çıktı fal. senin kalbin onun yanında onun kalbi senin yanında. daha fazla ayrı kalamıycaksınız siz. bir araya geleceksiniz. sen çok daha fazla özlemişsin onu.

teşekkür ederim canım, şu ankiler ve geçmiş olanlar aynen tuttu. gelecek de tutar inşallah :)

iskambil yorumun,
canım erkek seni çok seviyorrr :) yahu bu adam hep kartlarımı yalancı çıkarıyor gelsin artık :) her fal mı benzer çıkar napıyım yani :KK70:
bu sefer daha hoş çıktı fal. senin kalbin onun yanında onun kalbi senin yanında. daha fazla ayrı kalamıycaksınız siz. bir araya geleceksiniz. sen çok daha fazla özlemişsin onu.

rica ederim canım. inşallah doğru çıkar tarot yorumum :)

ben umudumu kestim.:KK5: sağ ol canım. keşke doğru çıksa. mesafe kartı çıktı mı peki.

canım biri seni söylediği sözlerle çok üzmüş ama yakın zamanda bu kişiye karşı içinde biriktirdiğin herşeyi sen söyleyeceksin resmern laflarla onun üstüne çıkacaksn. bir çiçeğin var gelecek. hadi iyisin :)) yakın zamanda seni mutlu edecek yeni başlangıçlar yapacaksın. Yakın bir zamanda üzüntünüz olmuş. üzüntüyü hanenize doğan bir ay yardımıyla atacağınızı ve bu kotu şey diye düşündüğünüz konu neyse onun tersine dönüp size büyük bir kısmeti getireceğini müjdeleyebilirim. çok büyük bir yılanın var buna hem dikkat et hemde bundan eğer kendini korumayı bilirsen ve aklını da kullanırsan olumsuzu kendi tarafına çevirebilirsn. bu olumszluktan kendine fayda çıkarabilirsin. kısa bir zaman sonra gelecek 2 hbrn var. biri dogrudan seninke ilgili diğeri de sıkıntıları olan bir tanııdıgın ile ilgili.

canım çok teşekkür ederim ağzına sağlık:KK16:

selam canım :)
teşekkür ederim :KK16:

bakarım canım;
aşık olduğun erkek çok egoist biri. en ufak hataları bile çok büyütüyor ve görmzden gelme huyu yok. hiçbir şey onu memnun edemiyor. bu kişiyle cinsel birliktelik görünüyor, olmuş veya olacak. senin kontrolünde olan bir ilişki bu.
kalbin çok yaralanmış, aşktan yana kendini şanssız ve zayıf hissediyorsun. ancak bunlarla baş edeceksin ve aşk senin kapını tüm güzelliğiyle çarpacak

canıım çok teşekkür ederiiim.
aynen öyle aşktan yana şanssız hissediyorum:)
ay benimki gelsinde yeter gerisi:))

sizlere benden birer melek kartı :)

meleklerin senin için yeni bir dünya yaratıyor. ışık bolluk güzellik dolu bir dünya. bunu hak ettin..

gücünü eline al. gidişata kuşkuya ve tüm korkularına dur de.

coşkuya atla. o coşku o cesaret seni varmak istediğin yere götürecek.
canım benim çok sağol:KK16:

canım çok teşekkür ederim ağzına sağlık:KK16:

rica ederim kuzum :-*

sizlere benden birer melek kartı :)

meleklerin senin için yeni bir dünya yaratıyor. ışık bolluk güzellik dolu bir dünya. bunu hak ettin..

gücünü eline al. gidişata kuşkuya ve tüm korkularına dur de.

coşkuya atla. o coşku o cesaret seni varmak istediğin yere götürecek.

yarın için bana dua edin olur mu zorlu bi gün geçiricem, iyi geceler kızlar :KK16:

Oyy oyy tsk ettim guzlm :-* yarin icinde bol bol sanslar gunun guzel gecsin insallah. Gece de girebilirsen iyi hbrlerini vermeyi unutma :)

kızlar yeni falım ..

Eklentiler

• $SAM_1444.JPG
    $SAM_1444.JPG
    117,1 KB · Görüntüleme: 35
  • $SAM_1446.JPG
    $SAM_1446.JPG
    108,3 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_1448.JPG
    $SAM_1448.JPG
    114,1 KB · Görüntüleme: 34
  • $SAM_1449.JPG
    $SAM_1449.JPG
    107 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_1451.JPG
    $SAM_1451.JPG
    116,3 KB · Görüntüleme: 41
  • $SAM_1453.JPG
    $SAM_1453.JPG
    120,6 KB · Görüntüleme: 42
  • $SAM_1456.JPG
    $SAM_1456.JPG
    108,7 KB · Görüntüleme: 49
kahve falından anlamıyorum ama bakmayı denedim tutan bişeyler varmı merak ettim :26::KK30:

canım uzun boylu kalıplı bir adam var yalnız başına bir yerde sanki deniz kenarı düşünüyor bu kişinin etrafında ona dalkavukluk eden çok insan var kim iyi niyetli seçmekte zorlanıyor bunları düşünüyor.onun hoşlanmayacağı karakterde insanlar çok etrafında.etrafındakilerden biri de orta boylu bir adam bu kişi ayağına dolanmış dibinden ayrılmıyor bundan kurtulmak istiyor sanki ama kararsız gibi.senin hoşlandığın kişi keçi sakallı uzun yüzlü biri mi?falda bir kalp çıkmış ama karanlıkta kalmış bu adam sanki senin ona hislerini anlamıyor.o demin bahsettiğim kişiyle aynı kişi olabilir etrafındaki akıl verenlerin fikirleriyle meşgul.sakalıyla oynayan bir adam:KK1:yolunu gözlediğin bir çocuk varmı küçük bir çocuk sanki uzak yoldan sana geliyor.annesi uzun boylu bir kadın babasıda orta boylu biraz kilolu.senin etrafında düşük yapmış yada, küçük çocuğunu kaybetmiş toplu bir bayan var mı canım bu kadınla ve eşi olsa gerek bir adam daha var beraber bir yere gidecekksiniz ayaüstü konuşmalarınız var.

kızlar yeni falım ..

kızlar yeni falım ..

canım canım canım sen yine niye bu kadar karıştın? :)
çok dert yapıyosun kendine herşeyi artık takar duruma gelmişsin sanki.
saçları omuzlarında kabarık gibi dümdüz değil bir kız bir arkadaşın vasıtasıyla ama senden yardım isticek..
bu sıralar yolların kapalı canım.
biri var erkek mi kız mı bilmiyorum sana ulaşmaya çalışıyo uzun zamandır görmediğin biri ama bu.
senin bayadır beklediğin bir haberin var azıcık daha bekledikten sonra gelicek bu çok güzel bir haber..
canın sıkılıcak biraz canım bu sıralar çok dedikodu var.
göz var sende aileden bu gözleer.
bu kadar gördüm bu sefer canımcım:KK16:

kahve falından anlamıyorum ama bakmayı denedim tutan bişeyler varmı merak ettim :26::KK30:

canım uzun boylu kalıplı bir adam var yalnız başına bir yerde sanki deniz kenarı düşünüyor bu kişinin etrafında ona dalkavukluk eden çok insan var kim iyi niyetli seçmekte zorlanıyor bunları düşünüyor.onun hoşlanmayacağı karakterde insanlar çok etrafında.etrafındakilerden biri de orta boylu bir adam bu kişi ayağına dolanmış dibinden ayrılmıyor bundan kurtulmak istiyor sanki ama kararsız gibi.senin hoşlandığın kişi keçi sakallı uzun yüzlü biri mi?falda bir kalp çıkmış ama karanlıkta kalmış bu adam sanki senin ona hislerini anlamıyor.o demin bahsettiğim kişiyle aynı kişi olabilir etrafındaki akıl verenlerin fikirleriyle meşgul.sakalıyla oynayan bir adam:KK1:yolunu gözlediğin bir çocuk varmı küçük bir çocuk sanki uzak yoldan sana geliyor.annesi uzun boylu bir kadın babasıda orta boylu biraz kilolu.senin etrafında düşük yapmış yada, küçük çocuğunu kaybetmiş toplu bir bayan var mı canım bu kadınla ve eşi olsa gerek bir adam daha var beraber bir yere gidecekksiniz ayaüstü konuşmalarınız var.

canım tşk ederm içinden gelmiş bakmıssın ama bence sen tarotta daha iyisin :) gerçi iskambilini de daha denemedm ama :)

canım canım canım sen yine niye bu kadar karıştın? :)
çok dert yapıyosun kendine herşeyi artık takar duruma gelmişsin sanki.
saçları omuzlarında kabarık gibi dümdüz değil bir kız bir arkadaşın vasıtasıyla ama senden yardım isticek..
bu sıralar yolların kapalı canım.
biri var erkek mi kız mı bilmiyorum sana ulaşmaya çalışıyo uzun zamandır görmediğin biri ama bu.
senin bayadır beklediğin bir haberin var azıcık daha bekledikten sonra gelicek bu çok güzel bir haber..
canın sıkılıcak biraz canım bu sıralar çok dedikodu var.
göz var sende aileden bu gözleer.
bu kadar gördüm bu sefer canımcım:KK16:

sçları omuzlarında kabarık saçlı kız benim ama başkası varsa da çıkaramadım şimdi.

bu arada bosuna dememişler yedi kat eller kendi olanından iyi diye. çok doğru. o yüzden biliyor ve tahmn ediyorum o gözü olan kişileri. bir de aynı apartmanda oturuyoruz ne yazık ki. aile apartmanıyız soran olursa :KK51:

şu güzl hbrler gelse de içim açılsa yahu. inan bende çok istiyorum onu

ya aslında en güzeli melek kartı çekiceksin yorumlama derdi yok herşey güzel çıkıyor umut veriyor hiç değilse olumsuz bişe yok :KK1: :KK9::KK1:

X