Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

acaba çok daha komplike bir olay varda onu mu saklamaya çalışıyo gerçi daha ne çıkıcak altından en fazla ne olabilir gayrimeşru desem eee zaten danacı kömürcü sütçü tüpçü normal yani

Bugunde cikmadi cocuk..Ben artik bu iskence bugun son diye seviniyordum..Sanki Müge hanim bugun daha rahatmis gibi geldi bana oyle dusunmustum yani...DAha kac gun dayanmak zorun dayiz bu ISKENCEYE bilmiyorum ki....

o çocuğun yaraları nasıl sarılır bu kadar işkenceyi fizyolojik ve psikolojik şiddetten sonra nasıl düzelir o cocuğu sevesim var hediye alıp mutlu edesim var yazıktır be doğurma o zaman

ayy kıslaaarrr az önce izledimde nette seda sayan müge anlıya öküz gibisin aynı demişşş....:roflol::roflol::roflol::roflol: :1shok::1shok:

Son düzenleme:
ayy kıslaaarrr az önce izledimde nette seda sayan müge anlıya öküz gibisin aynı demişşş....:roflol::roflol::roflol::roflol: :1shok::1shok:

gercektenmı:1shok:
kendınden bahsetmıstır o saygısız ahlaksız kadın seda seyan-tatlicadiarzu-
mugeye kurban olsun o terbıyesız :mymeka:

bu dizi nereye kadar devam edicek...hala bi sonuç yok... :roflol:

brezilya dizilerini bile bu kadar heyecanla izlememiştim:roflol:
sabrede sabrede sabır taşına döndük yaa.kötükedihüso
neyseki sonuç ortada artık. dili batası dilber oğlanı vermiş kendide arkadan gidip adama yamanacakmış ama ne olur ne olmazdiyede ümüti cepte tutuyor.
işine gelince kaplan kesiliyor işine gelmeyincede unutkan havalarına bürünüyor.kötükedihüso
kocada herşeyin bilincinde belki ortak iş çeviriyolardır buda olabilir tabiiiiÇok üzgünüm çoook
ama şuda varki allah hayırlısını versin rabbim yaaa:Saruboceq:

ben bu programı ızlemstım tatlıcık..
aynen bende dumur olmstum saka gibi...
seda da bazen cok kabalasıyor,o dencek sey mı orda...
ınsanlık halı öpmemıs olabılır artı mecbur deıl...

seda sayan yapmış yapacağını
lafını söylemeden gitmedi kadırgalııı

seda sayan ne demiş...ses sistemi sorunlu da ...

sedaya gıcık olurum ...hiç sevmem izlemem....sanırım öğrendikten sonra nefret edeceğim...

seda mügenin yükselişini çekememiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…