Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ayy sedaya çok güldümm gülüyorum ben bu kadına diycek bişey bulamıyorum.............

proğramda müge iyi idare ediyoo o dilberi varya ben olsam yolarım ne sabırlı kadın ayol taş olsa çatlar

kızlar bugün annemdeydim ben mügeyi izlerken abim geldi programın konusu ne dedi bende kısaca anlattım abim dilber için bu kadın özürlü galiba dedi..şaştım kaldım...

ben genelde burada okuyucuyum pek yazmıyorum ben müge anlıdan da sabırlıyım sanırım hala ne ümite nede dilbere sinirlenmedim sabırla bekliyorum ne olacak diye.yalnız bişey var kızlar atalarımız yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler bunlar seda sayanda olsa şimdiye çözlülürdü çözümeseler yolardı seda sayan bunları her yerde kadırgalıyım diyor ya

müge ödül alınca seda ve esra ceydan kıskanmışlar ağır sözler sözemişler şuan hatrlamıyrum bence müge en iyi programı yapıyor

Ilk defa seyrettim bu videoyu yaa..Kadin kendine yedirememis sindirememis kesin...Ne bicim laf kullanmis...Gerci kendine yakisan buymus herzamanki hali..Kaba saba....Ayyy sok oldum yaa...

Mügeyi severim ama keşke öpseymiş.Seda sayanın ağzına laf vermiş.Beni kıskandı diye söyler artık.kaydirigubbakcemile3 Yanlız Seda Sayanın lafı ağır.Görgüsüz işte ,halka mal oluyorlar daha konuşmasını bilmiyorlar.Bu konuşma Tvde yayınlanır çocuklarda kapar artık.

yok sarduşum,ıkısı bır davete katılmıslardı...Seda ödülünü almaya cıktıgında mügede sahnedeydı ve mügeyı öptü.Cıkıstada seda mügeye kameralar karsısında omzuna saka misalı dokunup ne öküzsün ayol ınsan bı öper gıbı bısey dedı...:1shok:

tatlım çok teşekkürler...

tamam şimdi anlaşıldı durum....

sedanın zamanı geçtiği artık eski popüleritesi olmadığı için artık hülyalar ibolar bile gündemi çok meşgul etmediğinden gündemin en bomba en gözde ismine sataşarak polemik yaratmaya çalışıyor...

müge anlı yı beğenerek izliyorum,çok güzel sunucu ve bilgili iyi insan,ve bu son haftada inşl bu yavru bulunur,inşl gerçekten iyi insan onu sahiplenmiş,içimde çok istiyorum,elbette emniyete başvurmak lazım,suç sonuçta,ama afedersınız bu kadar yalanci ve saldırgan insanlara(dilber ve ümit)geri vermemeli,hiç hoş değil,iki evladım var markete dahi gitsem elimi bırakmam,bu anasının umurunda değil,umarım yavru yaşiyor,çok ümitliyim,ah ah,yarını sabırsızlıkla bekliyorum,umarım bulunmuş,:1no2::nazar:

Off bu seda sayandan gicik oldugum kadar kimseye gicik olmuyom nasil bir kadindir nasil bir acgozluluktur nasil bir sindirememezliktir rabbena hep bana diyor yahu...
Artik safsatalarini yutmuyor insanlar, programi seyredilmiyor ya sinir kupune donmus cok saygisiz bir kadin ozebus_41 arkadasim videosuna baktim kesinlikle saka vari soylememis hasetten gozleri donmus gayet ciddi sarfetmis bu sozukötükedihüso

Off bu seda sayandan gicik oldugum kadar kimseye gicik olmuyom nasil bir kadindir nasil bir acgozluluktur nasil bir sindirememezliktir rabbena hep bana diyor yahu...
Artik safsatalarini yutmuyor insanlar, programi seyredilmiyor ya sinir kupune donmus cok saygisiz bir kadin ozebus_41 arkadasim videosuna baktim kesinlikle saka vari soylememis hasetten gozleri donmus gayet ciddi sarfetmis bu sozukötükedihüso

Bencede çok ciddi söylemiş.Düşünsenize en yakın arkadaşımız bile böyle davransa ne yaparız.Çok üzgünüm çoook Bunlar dost olmayan ,sadece aynı tür iş yapan insanlar.Yani saygısızlık diz boyu.Öpmez öpmez sende öpmeseydin o kadarda sinirlenmeseydin.kaydirigubbakcemile

Bencede çok ciddi söylemiş.Düşünsenize en yakın arkadaşımız bile böyle davransa ne yaparız.Çok üzgünüm çoook Bunlar dost olmayan ,sadece aynı tür iş yapan insanlar.Yani saygısızlık diz boyu.Öpmez öpmez sende öpmeseydin o kadarda sinirlenmeseydin.kaydirigubbakcemile

Hayir arkadasligindan, dostlugundan deil canim ya kadin hazimsiz:1closedeyes:

muhammetle ilgili kk da herkes çok sinirli
diyerek bahsetti

muhammetle ilgili kk da herkes çok sinirli
diyerek bahsetti

demek ki müge anlı da buraya üye ya da sürekli takip ediyor burayı ,sevindim doğrusu ve bence bir tek biz değil herkes sinirli bu olaya,bu dilber resmen yalancı ve herkesde bunun farkında,az önceki engelli anneyi gördünüz mü anne işte odur bence kadıncağız çabalayıp duruyor oğlu için,bu kadının oğluna olan sevgisinin 1 gramı yok dilberde kötükedihüso

X