Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ay su telefon görğüüşmesini yayınlasınlar artık yaaaaa şoke olceksek olalım hadiiiiiiii

su dılber mıdır dıbler mıdır nedır :roflol:
sınır sahıbı ettı mılletı vallahı
yalanı cıkınca mugenın kadına bakıslarına dıkkat :1shok:

Bu kadin tuvalate dusunce silindi dememismiydi telefondaki kisiler nerden bilmiste vermis hemen hurdaciya..Oncesinde nuimarasini bilmiyorum demedimi bu nihatmiydi neydi ismi adamin..

bunlar benı catlatacaklar ya sınırden
ne dır bu yalan yalan ustune
benneyaptımki
bıktık artık müge nası dayanıyo bunlara ya ccok yazık kadınabenneyaptımki

yalanların sayısı kaç oldu ya ben bıraktım saymayı
umite her gun bu saatte bişeyler oluyor saha dışına alınıyo

aman canım bırak saha dısı olsun ümittt...
hem hatırlamıyo hemde dayı dayı hareketlerrr....
daha ıyı dökülüyo dılberrrr o olmayınca

ay başımı döndurdu bunlar ya
gelen telefon çok önemli bilgiler verdi dilber iyice tutuştu sanırım bir gun önceki buluşmada plan yapıldı

ya telefonda dilberin başının altından çıktığı idda edilmedi mi ya .hala oğlum nasılmış iyimiymiş diyo yahu sen yapmışsın işte sana sormak lazım :)

bu babaannede oğlunun hatalarını hiç görmüyor

bu çocuk başkasından gerçek baba aldı çocuğu bu dilber hatunu da çocuğun yanına gidicek telefon konuşmasından bu anlaşılıyo gibi ne dersiniz

kızlar kaçırdım telefon görüşmesini verdilermi

ilk tahminim doğru çıktı dilber sevgilisinin yanında göndermiş çocuğu, arkasından da kendi gidecek
çocuk o adamdan değilse böyle bir kadını nasıl kabul edebiliyor?
çarpık insancıkların çarpık ilişkileri işte

verdiler birisi aramış bu işin peşini bırakın çocuk iyi annesi teslim etti zaten daha sonra oda çocuğun yanına gelicek dediler

:bbo: beynim döndü ......inanmıyorum şerefcan 2 olayı oldu resmen...dilber karısı çocuğu göndermiş kendisi de gidicekti kaynana iş bozdu demek ki...şu kan olayı da ilginç...o kanla dna testi yapılır kısa yoldan çocuğun kimden olduğu çıkar ortaya...ama ya o da yalansa ümitin kanıdır belki...bunlardan herşey beklenir...ne zararlı beyinler bunlar yaa.. :1shok:

o kadında vardı zaten bişey müge ne zaman can alıcı soru sorsa öksürüyodu yalandan ben insan sarsafı mı olmuşum ne:))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…