Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hahah ilahı sarduşum dogru dıyorsun... Kocasını öldürten kızda ben yapmadım dedi yeminler etti,katile yrd eden cıktı hey allahımmm

pis cahil çirkin şeyler...
karı koca öyle midemi bulandırdılarki artık can kulağıyla dinlemiyor sadece sonunu merak ediyorum..
benim gibi hümanist bi tipide kendinizden soğuttunuzya ne diyim.....

Ay bugun o kadar ıgrenctıler kı anlatamam... Yarını iple cekıyorum gercekten.. Ahlaksız olmuslar iyice... Hala anlamadım o adamlarla ne konusuyordu evıne nıye gırıyorlardı madem ilişki babında bişeyler olmadıda..Hep yanıtsız sorular,kacamak cevaplar... Kesın aılenın bıldıgı cocugunda bundan dolayı guvendıgı bırının bıraktıgını düşünüyorum..6 yas cok küçük bı yas değil,yabancıyı ayırt edebılır..

nasıl bir aileymiş bunlar böle yaa
aile bile dnmz ama o ümit de az değil karısıda anasıda babasıda ne böle beee
çocuk kaybolduığuna sevinlimz asla ama çocuk kayboldu ve ne mal oldukları ortaya çıktı.....

Son biri gelip konusucakmis herhalde ondan sonra aciga kavusucak artik hersey..Müge hanimda oyle dedi " kimin dogru soyledigi cikicak " diye....Insallah biter bugun birdaha gormek istemiyorum ekranda bunlari....

ercan kimmiş ya.. nerden çıkmış
yeter bende bunları görmek istemiyorum daha fazla
resmen çocuk bulunmasın diye dolap çeviriyorlar

Gerçekten trajkomik bir olay.

Cahilliğin ne kadar tehlikeli olduğu başka hiçbir şekilde bu kadar net anlatılamazdı.

Cahilliğin, hele helede kötülükle birleşen cahilliğin ne kadar zarar verici boyutlara vardığını esefle seyrediyorum.

1 kötünün 7 köye zararı vardır derler, nasılda doğru.

Ayrıca, ben istanbulda yaşayan, çok çok rahat bir bayanım, rahat rahat gezebiliyor, hatta bayan arkadaşlarımla eşim olmadan yurtdışına tatile bile gidebiliyorum. Fakat benim telefonum her zaman sehpanın üzerindedir ve ne eşimin arkadaşları nede başka bir erkek arayamaz, neden arasın ki; eşimle aynı işi yapıyoruz, birileri tel. no. istediği zaman eşimin telini veririz, eşimi ararlar. Olmadı dükkanı ararlar. beni neden arasınlar ya, üstüne üstlük bide evime nasıl gelebilirler, adamı pişman ederim doğduğuna.

İnsan ne için yaşar?

Namusum için yaşıyorum. Geziyorum, tozuyorum, yiyip içiyorum amaaaaa asla namusuma zarar verecek bişey yapmam. İnsan namusu için yaşar,bir lekelenirse, bir daha telafi edilemeyecek bir şey.

Çooooook çirkinler, çirkefler, cahiller, iğrençler bunlar..

herseyı ınkar edıyor..
yok o öle değil,yok öle bişey demedim,yok o yalan konusyo,yok hatırlamıyorum..vs
Kocası orda burda bu cocuk benden değil demiş ona bişey demiyo,dna ısteyen mügeye size ıspatlarım dıyoor..Ay zıpladı sinirlerim yahu

cahillik ama bence çocuk bulunmak üzere bence dilber verdi bi yere...ayrıca herşeye niye gideyim?niye yapayım?neden söyliyim? manyak garıı....-tatlicadiarzu-
mügenin sinirlenmesi, anlayamıyor cahiller seni zorla götürmüşler karakola diyor dilbere.
dilber zorla değil diyo.çünkü;dilbere göre zorla demek yaka paça demek yani zorla götürülmemiş oluyor :bbo:halbuki zorla deyince ikna ederek demek istiyorlar.kültür çatışması var bi kere....

ben daha çok saçmaladım ya sabah 9 da zıplıyorum yataktan çocuk çıksın bence herşeyi çocuk anlatacak ya 6 yaşında bi çocuğun resmi olmazmı ya biz bir ultrasın çizklerini saklıyoruz bebeğimin resmi diye -tatlicadiarzu-:uhm:
ayrıca babanne nerde bugün "bu çocuk çıkacak ortaya,bu çocuk çıksın ortaya"

X