Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

yazık kemal mavi yolluğu gösterde görelim diyor muge anlıda nasıl göstersin canlı yayınmı yapıyoz evden diyor kemal canlı yayın sanmış yandaki görüntüyü:KK60::KK60:

Bu olayda her ne kadar Sultan çok çelişkili görünse de Kemal de bana enteresan geliyor. Bünyamin ile yediği içtiği ayrı gitmezdi diyorlar hayatından endişe ediyoruz diyorlar ama Kemal hep yüzünde bir sırıtışla oturuyor hiç üzgün ve endişeli değil İlginç bi durum değil mi?

Bu olayda her ne kadar Sultan çok çelişkili görünse de Kemal de bana enteresan geliyor. Bünyamin ile yediği içtiği ayrı gitmezdi diyorlar hayatından endişe ediyoruz diyorlar ama Kemal hep yüzünde bir sırıtışla oturuyor hiç üzgün ve endişeli değil İlginç bi durum değil mi?

evet canim zaten genelde boyle seyler yapan insanlar aciklik vermeyim diye biraz fazla serbest oluyolar ama isde bakalim bir an once ciksada ne olmus ogrensek.sultan yaptiysa yazikya cocuklar hm anasiz hem babasiz kalcaklar yazik ya

kızlaer duydunuzmu kadının biri dün sultanla babasının konuşmalarını duymuş,babası kızım çok açık veriyosun muge anlı anlayacak demiş,sultanda baba çok korkuyorum demiş,baba ya duyarlarsa ya öğrenirlerse demiş muge çok kurnaz demiş:KK53::KK53:özcanın eşi de kocasıyla sultanın ilişkisini biliyormuş yataklık yapıyormuş onlara sultan yemek kıyafet herşey götürüyormuş özcanla karısına ne çarpık ilişkiler yaaa:KK47:iğrendim:KK20:

Son düzenleme:
kemalide yalandan suçluyor sultan kendi suçunu ört bas etmek için kemal ondan şüphelenip sultanı takip ettiği için,kemalin suçu olduğuna hiç inanmadım bugünden sonra

anaa meineye de anlatıyormuş sultan otelde,babası çok heyecanlanıyosun demiş sultana baba korkuyorum ya çıkarsa diyomuş emineye anlatıyomuş çok şeyi:KK53:

bakın gördünüzmü kemal bu sultanın yediği haltları bilip takip ettiği için hemen kemali suçluyor sıkışınca sultan kemal suçsuz:KK47:

sultan ne kadar utanmaz bi insan yaa yemiş haltları hala ona buna çemkirior daha dün yayında dediğini bugün yalanlıyor pislik:KK57:

korkudan yayına da gelmiyo sultan hanım telefon kayıtlarını çıkarsın polis vede içeri alsınlar bak nasıl konuşuyor:KK47:

hani sultan eskiden telefon kullanmıyordu,şimdi de eskiden aradığında kocam gördü telefonda kemalin aradığını diyor:KK47:

X