Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

suçunu bastırmak için bağıran insanlardan nefret ediyorummm bari tatile girmeden şu sultan içeri girse de görsek:KK47:

yayında kabul etmişti konuştuğunu şimdi de otel de konuşmadım diyor,kocama özcanda bişey yapmadı bende diyor nasıl da koruyor hala:KK47:

babası telefonunu almış elinden emineye istemiş kaç kere telefon ver diye,babasına çok fatura geliyormuşta ondan istiyomuş emineden,emine enayimi uatnmaz yalancı çıkardı muge anlıyı hepsine anlatmış kimle konuştuğunu arif verimli muge ve rahbi beye anlatmış:KK47:

birde muge anlıya bana iftira atıyosunuz diyor ben olsam muge anlının yerinde yayında anlatırım sultanın anlattıklarını,polise de anlatmamış bunu muge söylemiştir zaten polise:KK47:

evet muge herseyde kendini one atiyo ovulmeyi cok seviyo annesinin nesi var canim ne yapmis ki muge ben muge hakkinda hic birsey bilmyorum merak etiim sevgiler :KK71:

canim bi donem kendisi gibi gazeteci olan burhan akdagdan olayli bi sekilde ayrilarak gundeme geldi
o zaman anneside surekli gundemdeydi adama etmedikleri iftira kalmadi, annesi mugeden beter muge annesinden beter.. butun cevresindeki gazeteci arkadaslarida bosanmalarinin ardindan burhan akdagin buyuk bi beladan kurtuldugunu soylemislerdi ..

bide sadece bu degil rahmetli kemal sunalla ilgili bir olayi vardi adami cileden cikartmistti o olayi bi arastir gercekten cok komik
vatan gazetesinin magazin muduruydu gorevden alindi
daha neler neler ..

.....................................................
........................................

burhan akdağ'ın
müge anlı ile boşanma sürecinde yaşadıklarını anlattığı kitap.
kitabin arka kapagindaki yazi :

"kendi aldığım eve girdiğim söylenerek “hırsız!” dendi. uygulamadığım bir şiddet için şikayet edildim, karakollarda terörist veya katil muamelesi yapılıp kelepçe takıldı. boşanmıyorum diye durmadı bana “çeteci!” dedi.

içip içip huzursuzluk çıkarıp müge anlı’yı taciz e... ttiğim söylendi. mal mülk davası güdüyor, hakkı olanı istemiyor dendi, kendi aldığım arabayı çaldığım gerekçesiyle dava açıldı. kendi ellerimle büyüttüğüm minik lidoş’um benden uzaklaştırıldı, onun psikolojisini bozduğum söylendi. müge anlı’nın avukatı yaşar ağsu babamı dövdü, bizim tahrik edip saldırdığımız söylendi.

üç yıl içinde hakkımda yapılan şikayetler yüzünden adeta “şikayet manyağı oldum” evimdeki bütün özel eşyalarım, mesleki cd ve kaset arşivim, özel dosyalarım taşındı, bana yine hırsız dendi. kendisinin ismi adı aşk dedikodularında anıldı, benim çapkın ve sadakatsiz olduğum söylendi. başladığım projeleri onun baskısı yüzünden rafa kaldırmak zorunda bırakıldım. sürekli verilen dilekçelerle karakollara ifade vermekten uygulamaya çalıştığım projeler yok edildi.

kızımı görmek için icra dairelerinin kapılarında saatlerce bekledim.. hukuki olarak kızımı ayda iki kez pazar günü sabahtan akşama kadar, yılda bir kez de on gün görebilme iznim olduğu halde ıvır zıvır gerekçelerle kızım benden uzaklaştırıldı. kızımla yalnız ve rahat görüşebilmek için okul servislerinin yolunu gözler hale getirildim. bu kitabı yazdım çünkü hayatım ertelendi. "

demin benim sipa bebelac reklamindaki kizi gorunce atti kendini dusdu azcik normalde aglamasi lazimdi ama kizin hatrina aglmadi catlak oglum benimm:KK1:

canim bi donem kendisi gibi gazeteci olan burhan akdagdan olayli bi sekilde ayrilarak gundeme geldi
o zaman anneside surekli gundemdeydi adama etmedikleri iftira kalmadi, annesi mugeden beter muge annesinden beter.. butun cevresindeki gazeteci arkadaslarida bosanmalarinin ardindan burhan akdagin buyuk bi beladan kurtuldugunu soylemislerdi ..

bide sadece bu degil rahmetli kemal sunalla ilgili bir olayi vardi adami cileden cikartmistti o olayi bi arastir gercekten cok komik
daha neler neler ..

burhan akdağ'ın

"kendi aldığım eve girdiğim söylenerek “hırsız!” dendi. uygulamadığım bir şiddet için şikayet edildim, karakollarda terörist veya katil muamelesi yapılıp kelepçe takıldı. boşanmıyorum diye durmadı bana “çeteci!” dedi.

içip içip huzursuzluk çıkarıp müge anlı’yı taciz e... ttiğim söylendi. mal mülk davası güdüyor, hakkı olanı istemiyor dendi, kendi aldığım arabayı çaldığım gerekçesiyle dava açıldı. kendi ellerimle büyüttüğüm minik lidoş’um benden uzaklaştırıldı, onun psikolojisini bozduğum söylendi. müge anlı’nın avukatı yaşar ağsu babamı dövdü, bizim tahrik edip saldırdığımız söylendi.

üç yıl içinde hakkımda yapılan şikayetler yüzünden adeta “şikayet manyağı oldum” evimdeki bütün özel eşyalarım, mesleki cd ve kaset arşivim, özel dosyalarım taşındı, bana yine hırsız dendi. kendisinin ismi adı aşk dedikodularında anıldı, benim çapkın ve sadakatsiz olduğum söylendi. başladığım projeleri onun baskısı yüzünden rafa kaldırmak zorunda bırakıldım. sürekli verilen dilekçelerle karakollara ifade vermekten uygulamaya çalıştığım projeler yok edildi.

kızımı görmek için icra dairelerinin kapılarında saatlerce bekledim.. hukuki olarak kızımı ayda iki kez pazar günü sabahtan akşama kadar, yılda bir kez de on gün görebilme iznim olduğu halde ıvır zıvır gerekçelerle kızım benden uzaklaştırıldı. kızımla yalnız ve rahat görüşebilmek için okul servislerinin yolunu gözler hale getirildim. bu kitabı yazdım çünkü hayatım ertelendi. "

bunların ne kadarı doğrudur sizce:KK53:

marmara üniversitesi iletişim fakültesi'nde öğrenciyken birebir şahit olunan olay: o zaman müge anlı hem öğrenci hem de top secret olsa gerek bir magazin programında muhabirdir. rahmetli kemal sunal ise okulun öğrencilerinden. israrlı röp taleplerini reddetmasine rağmen anlı elinde el kamerasıyla bir sınav ya da ders sırasında kapısı açık sınıftan öğrenci kemal sunal'ı sırada oturuken izinsiz çekmiştir ve kemal sunal okul önündeki sokakta kendisine alabildiğine bağırmış, müge anlı ise o bağırırken bir yandan çekmeye devam etmiş ben kendim için çekiyorum kemal bey niye kızıyorsunuz diyebilmiştir. magazinci olacak çocuk.
levent kırca'ya göre: dedikodu kraliçesi...

ayyy yerim ben onu ya geleceğin çapkını:KK1::KK1:

valla oyle olcak heralde ablasi zten herkez behlul diyo ogluma kendi ismini diyince bakmiyo:KK1:dun arabasina bndirdim bnm bocegi herkez bna bakip bakip gluyo bide baktimkii bnm sipanin sapkasi yana kaymis sort giydirmisdim bacaklarida acmis birde elini emiyo cokku cokkur cok komikdi gercekden:KK1::KK1:

daha neler neler ..

burhan akdağ'ın

valla ,muge gercekden edebsiz birine benziyo ahlaki olarak degilde huy olarak nebilyim beklenir ondan.

valla oyle olcak heralde ablasi zten herkez behlul diyo ogluma kendi ismini diyince bakmiyo:KK1:dun arabasina bndirdim bnm bocegi herkez bna bakip bakip gluyo bide baktimkii bnm sipanin sapkasi yana kaymis sort giydirmisdim bacaklarida acmis birde elini emiyo cokku cokkur cok komikdi gercekden:KK1::KK1:

:KK60::KK60:şebek yaa:KK1::KK1:

19 mayıs akşamı bizde kaldı dedi kemalin karısı ylanmı söyleyecek kaldı kalmadı diye en basit olayda bile hayır kalmadım diyor yaaa:84::84:

X