Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

varmi boyle bir sey bilmiyorum ama bnce yalan boyle erkek varmidir ya.kocacim eeeeeee senin amca oglun benden hoslaniyomus oylemi hayatim ben cekiliyim aradan ozaman bu ne guzel bir medeniyettttt

Adam biraz safça ya,bende öyle bir izlenim bıraktı.
Parayı seven evi barkı pek sallamayn bir tip.
kadının ihaneti bir kere ortaya çıkmış anasının evine göndermişler ya yine affetmiş..
olur yani herkesten herşeyi bekiyorum artık..

denize attılarsa çıkmaz ya çoktan balıklar vs parçalamıştır 2 ayda ceset kalmaz ki.
ondan biraz da rahat sultan,,bu günleri atlatırsam daha da sorun çıkmaz diye düşünüyor.
sabrediyor..

Adam biraz safça ya,bende öyle bir izlenim bıraktı.
Parayı seven evi barkı pek sallamayn bir tip.
kadının ihaneti bir kere ortaya çıkmış anasının evine göndermişler ya yine affetmiş..
olur yani herkesten herşeyi bekiyorum artık..

canim saf olunurda bu kadar mi saf olunur benim aklim artik bu insanlara ermiyo?tore diye birbirini olduren bulnalr ama sevgili bulup kocayla tekrar barisanlrda bunlar ooooooooooo bu ne celiski ben anlamiyorum.bukadar genisligi.

denize attılarsa çıkmaz ya çoktan balıklar vs parçalamıştır 2 ayda ceset kalmaz ki.
ondan biraz da rahat sultan,,bu günleri atlatırsam daha da sorun çıkmaz diye düşünüyor.
sabrediyor..

canım ankarada olmuş olay ama kemalde suya atılmış olabilir dedi:KK34:

canim saf olunurda bu kadar mi saf olunur benim aklim artik bu insanlara ermiyo?tore diye birbirini olduren bulnalr ama sevgili bulup kocayla tekrar barisanlrda bunlar ooooooooooo bu ne celiski ben anlamiyorum.bukadar genisligi.

cidden enteresan bi ülkeyiz.
bir tarafta yolda erkekle yürüdü diye öldürülen kızlar.
2424 ihanete uğrayan hala o kadını koynuna alan adamlar..

sultanın ağlaması bile içinden gelerek değil hani gözyaşın aynı dilber gibi kendini zorladın ama çıkmadı:KK47: sen kendine ağlarsın anca yakalanmana az kaldı

Son düzenleme:
ya madem kilimler yıkandı ev temizlendi polis 2 aydır bakmamışmı eve şimdi bir madde var sıkınca üzerinde boya olsa bile çıkıyor kan izi hayret ya neden bu kadar uzuyor konular anlamıyorum ben polis olsaydım yaaa:84::84:

ya madem kilimler yıkandı ev temizlendi polis 2 aydır bakmamışmı eve şimdi bir madde var sıkınca üzerinde boya olsa bile çıkıyor kan izi hayret ya neden bu kadar uzuyor konular anlamıyorum ben polis olsaydım yaaa:84::84:

Kemal..
öyle demiş gömmediler deniz attılar bulunmaz demiş galiba

denize demedi canım sakaryamı porsuk çayımı ne dedi hatta rahmi özkanda ankarada deniz nerde deyince öyle dedi,yakınını aramaya gelen adamla muhabbet esnasında demiş bunu öyle olabilirmi demişler kemalde böyle demiş...

aman canimm bence polislerde herzman islerni dogru dizgun yapmiyo.neden gene boyle bir olay oldu polislar evlere haber goondermis neymis evler arancakmis.hhmmmm arayin arayin bulursunuz kesin:KK47::KK47::KK47::KK47:

aman sıkıldımmmmm bunlardan ,öldürülmüş belli alın içeri sorgulayın itiraf eder sultan,cumaali olayı kaldı yine geçin o olayaa:KK47:

ya kemal denen adam su karisda toran renkli cizgili gomlekli adammi?niey sultan bunla aldatmiski kocasini bunyaminden dahami yakisikliymis:KK35::KK33::KK33:

X