Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

BİLİYORSUNUZ, Münevver öldürüleli 50 günü geçti. İstanbul polisi 52 gündür Münevver'in katilini yakalayamadı.

Bırakın yakalayamamayı, zanlı Cem Garipoğlu'nun nerede olduğuna dair bir bilgi, bir ipucu da yok. Türkan Saylan'ı dinleyeceklerine, Garipoğlu ailesini dinlemiş, izlemiş olsalar belki bir ipucu çıkardı, ama nerede!

HABERTÜRK cinayetten bu yana hemen hergün bu olayı haber yapıyor ve Münevver'in katilinin peşini bırakmıyor.

Bunu toplumsal bir görev biliyoruz. Eski zamanlarda gazetecilik böyle yapılırdı, biz de öyle yapıyoruz.

Ama dün çok ilginç bir "İhtarname" aldım.

Münevver'in katil zanlısı Cem Garipoğlu ve ailesinden.

Münevver'in katilinin yakalanmamasını haber yapmamız, "Aileyi rahatsız ediyor, toplum içinde küçük düşürüyor, yargıyı etkiliyormuş."

Garipoğlu Ailesi, "Bu haberleri yapmayın" diye bizi "İhtar" ediyor.

Şimdi bana bu "Arsızca" ihtarnameyi gönderen Garipoğlu Ailesi'ne iki çift lafım var:

Oğlunuz, Türkiye'de işlenmiş en vahşi cinayetlerden birinin zanlısıdır.

Cinayet gününden beri kayıptır. Bugüne kadar oğlunuzun ortadan kaybolması ile ilgili olarak hakkınızda en küçük bir ithamda bulunmadık.

Ana baba olarak, evladınıza sahip çıkma duygunuzu kabul etmekte zorlansak da, anlayışla karşıladık.

Siz ise bize bir ihtarname yollayarak, "Münevver'in katili bulunsun" diye yaptığımız yayınları durdurmaya çalışıyorsunuz.

Haddinizi bilin!

Biz bu cinayeti işleyen katilin yakalanmasını istiyoruz.

Bunu bütün ana babalar adına bu işi takip ediyoruz.

Bize ihtarname yollayıp, "Bu işin peşini bırakın" anlamına gelecek ifadelerle bizi susturmaya kalkışmayın.

Eğer oğlunuzun masum olduğuna inanıyorsanız, getirin adalete teslim edin.

Sizi toplum içinde zor duruma düşüren bizim yayınlarımız değil, bir katil zanlısının ortadan kaybolmasına destek olduğunuza dair yaygın inançtır. Aile onurunuzu temizlemek, oğlunuzun yargıda aklanması veya mahkum olması ile olur.

Şunu biliniz ki,HABERTÜRK bu cinayetin sorumluların yakalanması için yayınlarını sürdürecektir.

Bize ihtar yollamak sizin boyunuzu aşar.

FATİH ALTAYLI

HABERTÜRK

24.04.2009 07:56

Son düzenleme:
Bunlar ögrenılıyorda nıye hala nerede oldugunu ögrenemıyorlar... Gecen gece bıze 1 saat uzaklıkta bır yerde de gece otobüsü durdurmuslar kımlık kontrolu yapmıslar,ıhbar gelmiş otobuste dıye ama maalesef bısey cıkmadı...

Bunlar ögrenılıyorda nıye hala nerede oldugunu ögrenemıyorlar... Gecen gece bıze 1 saat uzaklıkta bır yerde de gece otobüsü durdurmuslar kımlık kontrolu yapmıslar,ıhbar gelmiş otobuste dıye ama maalesef bısey cıkmadı...

bu gün mügeyi izleyemedim..
şimdi açtım ama pek bişiy anlamadım..
bana bi özet geçseniz canlar...
muhammetten bi haber varmı?
neler oluyor....

ya bende yayaın gitti sonlara bakabildim.. bu kadın çok yalancı eviriyor çeviriyor sonra doğruyu müge söyletiyopr birşekilde..
kadının bir kaç adamla konuştuğu ortaya çıkmış birde hıurdacı var .. çok karışık mügede çıkamıyor bazen içinden..
bu kadın resmen hayatını yalan üzerine kurmuş...

muhammedin babası ekipte çalışan birisine, "çocuğu evlatlık vermenin cezası ne kadardır" diye sormuş...

müge en sonunda patladı...."aile bakanına sesleniyorum bu ailenin diğer çocuğuna sahip" diye isyan etti....

Muhammetten hala bı haber yok ama annesının yediği naneler cıkıor bırer bırer.. Annesının suphelendıgı kerem denen adam baglandı kem küm ettı bişeyler,dilberde bana beni memnun et dıye ettıgın teklıflerı sölesene falan dedı.. Müge bıle cıldırdı.. ış pek bı yere varamadı yani...

Babasindan suphelendik hep ama annesinde sanirim butun is...Telefonlar bulusmalar bilmem neler neler..Agzim acik kaldi artik...Tek ayakk ustunde 40 yalan..Birde surekli esinin hatirlamiyor gibi yapmasi bazi seyleri kadininda soyledim ya demesi beni cileden cikartti artik...

Birde kadinda o kadar super guzel birsey degil..Butun bu erkekler nasil oluyorda sadece ona goz koyup bilmem ne teklifi falan etmisler hiç aklim almadi...Hepsimi bu kadina denk gelmis....

Son düzenleme:
koca p......... liği kabul etmiş hatta koca başlatmış....

kadın da kocasını nasıl sevgiyse sevdiği için elin adamlarıyla kocasının isteği ve bilgisi dahilinde maddi kazanç için elinden geleni yapıyor...

midem bulandı bu insanlardan...

of offf offff bir önceki yayında biz mide bulandırıcı şeylerden şüphelenmiştik...
demekki şüphelerimiz yerinde çıktı..
bu kadın bi haltlar karıştırmış demek..
ne halt ederlerse etsinler....
ben çocuklara yanarım..
muhammet umarım bulunur ve muhammetede kardeşinede devlet sahip çıkar..
çünkü bu çocukların bu ailede geleceği pek parlak değil...

çok mide bulandırıcı bir durum
çocuktan haberlari var bunların para için herşeyi yapan bu insanlar çocuğuda da satmıştırrr

işte olduğum için maalesef takip edemiyorum..ama arkadaşlar sağolun sayenizde haber alabiliyorum..
muhammetin durumu çok üzücü..inşallah bulunur da bulunduktan sonra bu manyak aileye verilmez bir daha..
münevver konusu iyice tuhaflaştı..c.g.(adını anmıyorum) yok bursada dendi, yok eskişehirden hareket eden otobüste, yok rusyada, yok kanadada,yok istanbulda villada..
valla arap saçı gibi bir durum haline geldi..belki özellikle böyle ihbarlar yapılıyor olabilir..kimbilir hedef şaşırtmaca falandır belki..katil yakalanmadığı gibi bir de üstüne iftira atılıyor münevvere,ailesine...çok üzülüyorum..inşallah en kısa zamanda katil yakalanır..münevver de,ailesi de, bizler de rahatlarız..

oncelikle mugeye tşk ederim :)
muneverin babasına çok içim acıyor onun bakışları beni çok üzyor
birileri duysun bu perişan babanın feryadınıııııı

eve klima takılıyor aynı zamandada temizlik var bugünde izleyemedim ama yazılanlardan okuduğum kadarıyla hayırlı haberler yok...off off...

Yok Yelizcim...
Ama mügenin dediği dilbere,sen bu cocugun yerını biliyorsun ve söylemıyorsun dedi... Yoksa elin adamlarına maddiyat için aratan adamdan hala nye ayrılmak ıstemıyorum dıyorsun dedı...
Ya midem bulandı ızlerken,hele ümitin dilbere artis artis bagırmaları erkeklik yapmaları deli etti beni... Hepsı bırbırınden beter...

valla bende çorluda oturuyorum burası o kadar çok karışık bi yer kii
kadar çok söylenti o kadar çok şehir efsanesi var kii burda
yanii diyeceğim şu kii burda çocuğu kaybolan insanın aklını kaybetmesi lazım

o kadar sakin olması burada anlatılanları bile bile üstelik çok çok garip
kii zaten oturdukları mahallede tv de gördüğüm tekin yerler değil hiç

ne kadar acı bir tarafta çocuğunun katilini arayan süreyya bey...
bir taraftada ne oldu belli olmayan, çocuklarını belkide 3-5 liraya evlatlık vermiş karı-koca ve karmaşık ilişkiler...

ya valla ben bu dilber ümit vakasından bişi anlamadım
ne diyor bunlar,nasıl yaşıyorlar,ne yapmışlar,çocuğu nasıl kaybetmişler hiçççççççççççççççççççççççççççç bişi anlamadım valla
tuaf bir durum

SICAK GELıŞME!!!!

Münevver Karabulut'un parçalanarak öldürülmesiyle ilgili zanlı olarak aranan Cem Garipoğlu'na ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğü'ne cevap veren Rusya ıntelpolü, eşgali doğrulayarak, "Moskova'da görüldü" bilgisini verdi.

ıki ay önce öldürülen genç kıza ilişkin yürütülen soruşturmada dosyaya bakan ıstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebiyle çıkarılan difüzyona olumlu yanıt verdi. Cem Garipoğlu'na ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğü ınterpol Daire Başkanlığı'nca gönderilen dosyayı inceleyen Rus ınterpolü, cinayet zanlısı olarak aranan kişinin Moskova civarında görüldüğünü doğruladı.

Genç kızın başını ve vücudunu parçalayarak öldürdüğü iddia edilen Garipoğlu'nun ailesine ilişkin de bilgi veren Rus Polisi, zanlının annesi Tülay ve kız kardeşi Sakine'nin ülkeye giriş yaptığını bildirdi.

Konuyla ilgili bilgi veren Emniyet Genel Müdürlüğü ınterpol Daire Başkanlığı yetkilileri, Garipoğlu'nun alınan istihbaratın zanlının pasaportunun Moskova Büyükelçiliği'nden vekalet ile süresinin uzatılmak istendiği yönünde olduğunu kaydettiler. Rus Polisi'nin elinde Cem Garipoğlu'na ilişkin fotoğraf ve diğer bilgilerin bulunduğunun da altını çizen Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri, "Kamuoyunda infial yaratan bu cinayete ilişkin, ellerine geçen her türlü bilgiyi bizimle paylaşacakları ifade ettiler. Çalışmalar interpol aracılığıyla devam ediyor" dediler.

X