Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ne oldu ya nıye baslamadı ya :uhm:
yokmu bugun kızlar beklıyorum bende öküz gibi-tatlicadiarzu-

Bendenizin televizyonu yok, seyretmiyorum.Edenlere soruyorum, hiç iç açıcı şeyler yokmuş; hep fitne fesat, cinayet, çatışma, rezalet, facia, haksızlık, başı kesilip vücudu parçalanan cesetler.Neler neler... Gazetelerin yazdıkları da öyle. İnternetten takip ediyorum, içim kararıyor.

Mengenli köylü kızı İstanbul'a geldikten sonra kabak çiçeği gibi açılmış. Kendisine bir sevgili bulmuş.Sonra başı bir yerde, vücudu başka bir yerde bulunmuş. Katil bir türlü bulunamıyormuş.Bu işte üç facia var. Bir, kızın feci şekilde öldürülüp parçalanması; iki, köy kızı iken aşırı şekilde açılıp saçılıp serbestleşmesi; üç, katilin bulunamaması.

mehmet şevki eygi....
milli gazete....

Buda bir köşe yazarı işte.Yani eğitimli dediğimiz insanlardan.Köyden gelenlerin açılma , giyinme,süslenme yasağımı var.Kısacası ağzı olan konuşuyor.Ama ağzını konuşturan beyni yok.Söylenecek sözmü bunlar.Sonuçta ortada bir ölüm var.Haa şuda olabilir oda Garipoğlu gibi zengin ailelere yaranmaya çalışan bir zihniyettir.
ESRA CEYHANIDA kınıyorum bu tip insanları programına çıkardığı için.Daha öncede programda bir adam uçmuştu.Facebookta videoları dolaşıyor çok komik bir olaydı.Esranın yaptığı programın seviyesini o zamanda sergilemişti.

bende çok sinir buluyorum esra ceyhanı dün münewer hakkında yorum yapmış galiba kaçırmışım

Esranın tipinde meymelet yok ki yorumunda da olsun. Kimle konuşursa konuşsun ağzını yamulta yamulta ukala ukala konuşuyor.Dayanılacak gibi değil.kötükedihüso

hem E G Müdürü cerrah hemde bu adamın mehmet şevki evginin yorumlarını kınıyorum..esrayı zaten hiç sevmem..
köyden gelen insan giyim kuşam bilemezmi gezme tozma yapamazmı ne kadar geri kalmış bir düşünce eee 80 yaşındaki bir adamında yorumu ancak bu kadar olur beyni kendi devrinde kalmış.....

ozgurdu canım haklısın işde ağzı olan konuşuyor..

Buda bir köşe yazarı işte.Yani eğitimli dediğimiz insanlardan.Köyden gelenlerin açılma , giyinme,süslenme yasağımı var.Kısacası ağzı olan konuşuyor.Ama ağzını konuşturan beyni yok.Söylenecek sözmü bunlar.Sonuçta ortada bir ölüm var.Haa şuda olabilir oda Garipoğlu gibi zengin ailelere yaranmaya çalışan bir zihniyettir.
ESRA CEYHANIDA kınıyorum bu tip insanları programına çıkardığı için.Daha öncede programda bir adam uçmuştu.Facebookta videoları dolaşıyor çok komik bir olaydı.Esranın yaptığı programın seviyesini o zamanda sergilemişti.
KATILYORUM SİZE YA DÜN BU KADINA OYLE KIZDIMKİESRA HANIMAAA:jeyyar:Çok üzgünüm çoook NERDE MUGENİN TIRNAĞI OLAMAZZZ:1no2:KINAMAKTAN BAŞKA NE YAPABİLİRİM KINIYORUMM BENDE KÖYDEN GELEN Bİ İNSANIM KÖYLÜ ŞEHRİN EFENDİSİDİRRR:1hug:

akım derken b.....m diyorlar afedersınız arkadaslar ama... Esra nında kızı var Allah korusun,bı ınsan önce ne oldum deıl ne olacagım dıye düşünmelı...

akım derken b.....m diyorlar afedersınız arkadaslar ama... Esra nında kızı var Allah korusun,bı ınsan önce ne oldum deıl ne olacagım dıye düşünmelı...

istemem ama yüce Rabbimin takdirinden sual olmaz...

kınamayacaksın denmiş ve hadis var "kınadığınız başınıza gelmeden can vermeyeceksiniz"

Allah'ım sen bizleri doğru yoldan ayırma...

Canlı kesildi iddiası

Münevver'in aldığı bıçak darbeleri öldürücü değil. Daha doğrusu 5-10 dakikada bir insanın ölümüne sebep olabilecek darbeler değil. Muhtemelen bilincini kaybetmişti ama boğazı kesilirken hayattaydı..

40 gündür bu soruşturmanın içindeyim. Başka bir davaya bakmıyorum, sadece bununla ilgileniyorum. En az 10 defa Bahçeşehir'e olayın olduğu yere gittim. Pek çok insanla görüştüm. Bunca zaman emniyete ve savcılığa delil temin ederseniz, bir sürü bilgiye ulaşırsınız.

Otopsi raporu henüz yok ama beden muayenesi sırasında tutulmuş olan rapor elimizde. Raporda aldığı bıçak darbelerinin öldürücü olmadığı yazıyor. Bilincini kaybetmiş olabilir ama başı kesilirken hayatta olma ihtimali yüksek.

Canlı kesildi iddiası

Münevver'in aldığı bıçak darbeleri öldürücü değil. Daha doğrusu 5-10 dakikada bir insanın ölümüne sebep olabilecek darbeler değil. Muhtemelen bilincini kaybetmişti ama boğazı kesilirken hayattaydı..

40 gündür bu soruşturmanın içindeyim. Başka bir davaya bakmıyorum, sadece bununla ilgileniyorum. En az 10 defa Bahçeşehir'e olayın olduğu yere gittim. Pek çok insanla görüştüm. Bunca zaman emniyete ve savcılığa delil temin ederseniz, bir sürü bilgiye ulaşırsınız.

Otopsi raporu henüz yok ama beden muayenesi sırasında tutulmuş olan rapor elimizde. Raporda aldığı bıçak darbelerinin öldürücü olmadığı yazıyor. Bilincini kaybetmiş olabilir ama başı kesilirken hayatta olma ihtimali yüksek.

tatlım kim diyor bunları?

Canlı kesildi iddiası

Öyle bişey varsa resmen vahşet .İdam cezası bile az gelir ozaman.Nerden okudun yada izledin bu haberi.

otopsi raporu çıkmadıysa nerden biliyolar yaaa, herkes bişey çıkarıyo. cemin babası ne anlattı aceba. ne ifade verdiki???

internete vermişler canım,ordan kopyaladımm..:1shok:
Bunları söyleyende münevverin aılesının avukatıymış....

tutanak dan anlamıştır....otopsi raporunun çıkması 2 ayı buluyor...

ben soyadını kullandıklarını düşünmemeyi uzun süre başarabildim fakat artık düşünüyorum....o talihsiz açıklama herşeyi bitirdi...güvenim ciddi olarak sarsıldı.

yurtdışında olsa öyle bir açıklama sonrası istifasi istenirdi...öyle yenilir yutulur hazmedilir bir açıklama değil bu.

esra ceyhan mersinde 1 hafta ewliyken eşini öldüren ayşegülüde konuk eden ilk kişiydi ama hiç birşeye ulaşamadı tesadüfen görmüştüm ozaman esra ceyhan canım çok zor bir durum yaşadığın dedi.oysaki ölen kişinin anne babası esra ceyhana gelinden şüphe ettiklerini söyledi
müge olayın üzerine bir günde gitti vre çözdü
esra ceyhanda sözde program yapıorr

flashhhhhhhhhhh
cem garipoğlu kanada da yakalandı iddası geziyorrrrrrrr
Bir türlü yakalanamayan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Kanada polisi tarafından yakalandığı haberleri internete düşmeye başladı.

Vahşi bir cinayete kurban giden ve cesedi Etiler'de bir çöp konteynırında bulunan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Kanada polisi tarafından yakalandığı ve gözaltına alındığı haberi internette yayınlmaya başladı.

İnternette yer alan haberlere göre Kanada'dan Türkiye'deki yakınlarını arayan bir Türk vatandaşının Cem Garipoğlu'nun yakalandığını, haberi Kanada televizyonunda izlediğini belirtmiş. Haberi internete taşıyan kişi Cem Garipoğlu'nun yakalandığı haberlerinin doğruluğu konusunda ısrar ediyor.

İnterneteki yazışmalarda ayrıca, Cem Garipoğlu'nun Gürcistan üzerinden İspanya oradan da Kanada'ya geçtiği savunuluyor.

flashhhhhhhhhhh
cem garipoğlu kanada da yakalandı iddası geziyorrrrrrrr
Bir türlü yakalanamayan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Kanada polisi tarafından yakalandığı haberleri internete düşmeye başladı.

Vahşi bir cinayete kurban giden ve cesedi Etiler'de bir çöp konteynırında bulunan Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun Kanada polisi tarafından yakalandığı ve gözaltına alındığı haberi internette yayınlmaya başladı.

İnternette yer alan haberlere göre Kanada'dan Türkiye'deki yakınlarını arayan bir Türk vatandaşının Cem Garipoğlu'nun yakalandığını, haberi Kanada televizyonunda izlediğini belirtmiş. Haberi internete taşıyan kişi Cem Garipoğlu'nun yakalandığı haberlerinin doğruluğu konusunda ısrar ediyor.

İnterneteki yazışmalarda ayrıca, Cem Garipoğlu'nun Gürcistan üzerinden İspanya oradan da Kanada'ya geçtiği savunuluyor.

Ya Rabbim insallah fason haber değildir yaa... Hadı hayırlısı olsun,ınsallah dogrudur

Ya Rabbim insallah fason haber değildir yaa... Hadı hayırlısı olsun,ınsallah dogrudur

bende haberi facebookta okudum münevverin yakınları tarafından yazılmış diğer okuduklarım ise ..............
komşular konuşmuşşşşşş
o kızın çığlıkları kulaklarımdan bir an bile gitmiyor demiş ve anlatmış bi takım şeyleri
cemin babası ilk tutuklandığında hani serbest bırakılmıştı ya
gülerek .
SİZ ŞİMDİ BENİM TELEFONLARIMIDA DİNLERSİNİZ DEMİŞ
diğer olayda münevver cemi lavren adlı bir kızdan kıskandığı

X