Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Cem Garipoğlu'nun Rusya'da yakalandığı iddialarını Emniyet doğrulamadı

Etiler'de çöp konteynerinde başı kesilmiş halde cesedi bulunan 19 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak aranan erkek arkadaşı Cem Garipoğlu'nun Rusya'da yakalandığı iddialarına gece 23.00'ten itibaren çeşitli internet sitelerinde yer verildi. Emniyet yetkilileri ise iddiaları yalanladı.

bende bakıyım face de.. Insallah yakalanmıstır,yarın mügeyı ızlemek lazım..

müge anlı inşallah konuyu işler
bu hafta gelen muhammedin anne baabsı gibi kişilerden çıldıracak yoksa kadın
ben bu haberleri facebooktan aldım umarım doğrulanır

umarım doğrudur
komşularda nerdeymiş 2 aydır. vicdanı şimdimi tak etmiş. madem duymuş çığlığı niye polisi aramamış hemen.

yarın müge yokki şeker.pazartesi beklicez artıkkkkafamçokkarıştı
ah dogru ya...-tatlicadiarzu-
müge anlı inşallah konuyu işler
bu hafta gelen muhammedin anne baabsı gibi kişilerden çıldıracak yoksa kadın
ben bu haberleri facebooktan aldım umarım doğrulanır

ınsallah canım ya ınsallah dogrudur.. okuyunca kalp atısların hızlandı biranda olsa,demek ki ihtıyacımız var artık ıyı haberlere...

umarım doğrudur
komşularda nerdeymiş 2 aydır. vicdanı şimdimi tak etmiş. madem duymuş çığlığı niye polisi aramamış hemen.

Böyle bi konuşmayı münevverin annesinin yayına katıldığı ilk zamanlarda bir kadın tlf la yayını arayıp, işe giderken otobüste bir yol arkadaşı olduğunu, o arkadaşının böyle çığlıkları duyan birisinden bahsettiğini söylemişti. Artık insanlar vicdana gelir de bildiklerini anlatırlar inşallah. Bir an önce C.G nun bulunmasını bende herkes gibi istiyorum. Elimizden hiçbişey gelmiyor maalesef. Sadece oturduğumuz yerde içimizi kemiriyoruz. Ama hiç bir suç cezasız kalmaz.

umarım bu hafta sonu müge yeni gelişmelerele karşımıza çıkar
cem garipoğlu yaklanır... baba suça iştiraktan içerde neden öldürüldüğü bilinmiyorrr
adam resmen adaletle dalga geçiyorrrrrrrrrr.
serbest bırakıldığı zaman siz benim telefonumuda dinlersiniz deyip gülüyor
ama yine içeri giriyor yine bir açıklama yokkkkkkkkkklava:

of ya çok kötü oldum...kızcağızı hemen öldürmemiş demek ki...yani önce bayıltıp sonra sessizce kesti diye düşünüyordum...çığlıklar ah canım benim ne kadar korktu ne kadar acı çekti kimbilir...o anlarını düşünüyorum ...korku filmini yaşamış aynen yaşamış...

anlayamadığım o kadar çığlık sesine neden hiç kimse polis çağırmamış çok enteresan ben öyle canhıraş imdat diye bağıran feryatlar çığlıklar duysam polis çağırırım ve yaptım da bunu...

herkesin düşünmesi lazım bir gün yardım isteyen çığlık atan kendimiz veya evladımız bir yakınımız olabilir...kimse benim başıma gelmez demesin...herşey insanlar için...

Maalesef herkes bizim gibi duyarlı olmuyor sarduşum,olamıyor dıyemeyecegım olmuyorlar cünkü...

İşin ucunun kendılerıne bir sekılde dokunacagını zannedıyorlar ki belkı bır telefon kızcagızın hala nefes almasını saglayabılırdı ve o cocugun daha kısa sürede yakalanmasını da saglayabılırdı...

Umarım cıkan haberler dogrudur dıyecegım ama hala bır ses yok... Umut edıyorum insallah dogrudur...

Cem'i kaçırmak için 1.5 milyon dolar harcadılarİşte HABERTÜRK'e gelen ihbar telefonunda anlatılan 'kaçış hikayesi'...
Cem'i kaçırmak için 1.5 milyon dolar harcadılarİşte HABERTÜRK'e gelen ihbar telefonunda anlatılan 'kaçış hikayesi'...
Gazete HABERTÜRK’ün Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun yakalanması için kurduğu 30 bin TL ödüllü ihbar hattına gelen ve polisin değerlendirmeye aldığı ilginç iddia: Cem Garipoğlu cinayetten sonraki 1 hafta boyunca Türkiye’deydi. Yurtiçinde birkaç bölgede kaldıktan sonra yurtdışına kaçtı. Ailesi de onu kaçırabilmek için 1.5 milyon dolar harcadı.

AJANS HABERTÜRK

3 MART’ta öldürülen Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu,
olayın üzerinden 62 gün geçmesine rağmen yakalanamadı. Cinayetin işlendiği günden bu yana en geniş haberleri veren Gazete HABERTÜRK’ün, katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun yakalanması için kurduğu 30 bin TL ödüllü ihbar hattına ise telefonlar yağmaya devam ediyor.

‘YA SURİYE YA ABHAZYA’

Ancak bunlar arasında en ‘ilginç’ ve detaylı’ ihbar telefonu, geçtiğimiz cuma
günü geldi. Gazete HABERTÜRK’e gelen ve polisin değerlendirmeye aldığı ihbara göre;Münevver’in katil zanlısı Cem Garipoğlu, olayın ardından 1 hafta boyunca Türkiye’de kaldı ve ailesine 1.5milyon dolaramal olan bir operasyon sonucunda yurt dışına kaçırıldı. Polisin de iz sürdüğü iddia şöyle: Cem Garipoğlu, olay
gecesi İstanbul’da kaldı. 1 gün sonra ise İzmit Körfez’de “Abhaza Oğuz” ya da “Adapazarlı Oğuz” olarak bilinenmafya lideri Oğuz Korukır’ın adamları tarafından himaye edildi. 2 gün boyunca Körfez’de, Garipoğulları ile ilişkisi bulunan plastik
fabrikası sahibi bir kişinin yanında kalan Cem Garipoğlu’na bu arada sahte kimlik
ve pasaport hazırlandı. Cem Garipoğlu’nun kaçışına mafya lideri Oğuz Korukır’ın yanı sıra emekli bir rütbeli asker de yardımcı oldu. Garipoğlu ailesiyle yakın ilişkisi olan bu rütbeli askerin yardımıyla Cem yurtdışına kaçışıyla ilgili iki ayrı kaçış senaryosu planlandı. İlk ihtimal, Cem’in, bu rütbeli askerin görevi sırasında
tanıdığı Suriyeli emekli bir istihbarat elemanının yardımıyla Suriye’ye kaçmasıydı. İkinci ihtimal ise Cem’in ‘Abhaza Oğuz’ yardımıyla Abhazya’ya götürülmesiydi. Ailesi Cem’in kaçış planlarını hayata geçirmek için hem deniz yolu hemde TIR araştırmaya başladı. Cemde Körfez’de geçirdiği 2 günün ardından planlarını hayata geçirmek üzere Antalya’ya geldi. Gazete HABERTÜRK’e mihbarda bulunan kişi ayrıca emekli asker ve Cem Garipoğlu’nun Bursa’daki bir oto galerisinde görüldüğünü iddia etti. İddiaya göre Cem ve emekli komutan, zanlıyı tanıyan
kişiye “Ne sen bizi gördün ne de biz seni gördük” dedikten sonra 07 plakalı beyaz renkli bir cip ile Antalya’ya doğru yola çıktı. Kaçıştan sonra aile, Cem’i himayesine alan, saklanmasına yardımcı olan ve sahte belge düzenleyen herkese 1.5milyon
dolar verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…