Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

benim evime cok yakın studyo zaten fabrika gibi depo gibi bi yer:KK52:you knowcumm

oyy ne güzel yerinde olsam hergün giderdim:KK1:

Son düzenleme:
anaaaaaaaaaa kızlar biz kaçırmışız orayı bugün yayında nazife itiraf ettiii olayıı şimdi izlerken anladım kaçırmışım orayı diyorkii yıldız dediniz ya oda çarşaf giyiyordu dedi,eminede sen nedemek istiyosun o gün yıldız damı yanınızdaydı kaçırırken dedi evet olabilir dedi.:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:madem beni suçluyolar bende anlatırım herşeyi dedi ondan reklam arası polis aldı bunu gözaltınaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

cuma günkü programı pek fazla seyredemedim ama perşembe günü bu tarz şeyler söyledi nazife. hatta ben acaba yanlış mı anladım diye buraya da yazmıştım. müge de güldü. seyirciler alkışladı. ertesi gün nazifeyi programda görünce şaşırdım. neden hala sorguya almadıklarını anlayamadım neyseki programın sonunda gelişmeler olması sevindirdi beni.
bir de nazife`nin eski eşi feysteki fan sitesinde iki kızı devlet memuru aynı zaman da ben de yardımcı oluyorum nazifeye şeklinde bişeyler yazmıştı. yani kadın güya sadece aldığı maaşla geçinmiyormuş.
biran önce pazartesi olsa da gelişmeleri öğrensek. zor bir ihtimal ama keşke cumali sağ olarak karşımıza çıksa.

Bugün olacaklar için heyecanlıyım. Umarım beklediğimiz gibi çözüme kavuşur bu olay. Günlerce uzatıp insanın sinirini bozmazlar. Ve ececik dediğin gibi çatalca cinayeti kaldı öyle,bu da öyle olmaz umarım...

son 35 dakika....:KK52: şimdi varya bu konuyu program sonuna saklarlarsa çok kızarım. 2 gün beklettiler zaten :63:

ayyy bende cok heycanliyim ya bide yurt disinda yasiorum saat 12 de basliyo burda bekle Allah bekle:KK1::KK1:insallah cumali sagdir ya insallah sagsalim kavusurlar zaten kadinin 1 kizida olmus du heralde cumalide cok tatli yavrum ya insaalah sagsindir:KK43::KK43::KK43:

X