Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

aaaayyyyyyyyyy ciddimiiiiiiiiiiii:KK52::KK52:bende kaçırmışım yaaaa eee sonra ne olmuuşşş:KK52:

iyiki emine lafını kesip sordu bu soruyuuu ne demek istiyosun o gün yıldızdamı ordaydı evet ee olabilir yani yıldız inkar ediyorya beni suçluyolar bende anlatırım dedi:KK9::KK9::KK9:

herkes alkışladıı muge de çok sinirli baktı ama yanıma gel bişey dicem dedi sokuldu muge de hayat kadınıydı ondan sonra ayrıldım ben onlardan dedi,ardından da yine inkar etti ama o reklam arasında polis aldı bunu muge dedi senin daha anlatacağın çok şey var dedi:KK66::KK66::KK66:

üstte ok işareti var ordan ilerlet program sonuna doğru 12.40-45 sıralarına bak:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
anaaaaaaaaaa kızlar biz kaçırmışız orayı bugün yayında nazife itiraf ettiii olayıı şimdi izlerken anladım kaçırmışım orayı diyorkii yıldız dediniz ya oda çarşaf giyiyordu dedi,eminede sen nedemek istiyosun o gün yıldız damı yanınızdaydı kaçırırken dedi evet olabilir dedi.:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:madem beni suçluyolar bende anlatırım herşeyi dedi ondan reklam arası polis aldı bunu gözaltınaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ececimmmm, senle ayni anda izleyelimmmm bir dahaaa...
olmuyor boylee...:KK20::KK20::KK20: daha saliyi izliyorumm, cumayi ogrendim sendenn....:KK60::KK60::KK60::KK60:

ben yayinda duymustm ama bu linkten ilerleme yapamdim bu oklar bu tarihi ilerletio demi yoksa düne filan gitmiyor

ay birden heyecanladım algılayamadım hazdıklarını... inşallah sağdır ya..İnsanlar ölüsüne bile razı. bende bir mersinli olarak çok üzülüyorum. kendi memleketime gittiğimde hep diken üzerindeyim. Ablam alışveriş yaparken bir kadın geliyor ablamın kızını kucağına alıyor. bu kız benim kızım diyor ablam salak mısın send iyor. sen verdin ya bana diyor. Eğer ablam dönüp bakmasa yiğenim düşünmek bile istemiyorum .. Allahım evlatlarımız ve sevdiklerimizle sınamasın bizi
bende mersinliyim bazı yerleri cok kötu mersinin bende korkuyorum bazen çok
Müge anlı dedi ki bir gelişme var ama sizi 2 günd aha bekleteceğim dedi ordakiler söyle dedi hayır edi. ya hep heyecanlı kısmıda cuma gününe denk gelmez mi deli oluyorum :KK57:
ya evet bende bunu duydum gelişme var fln dedi devamı yok:KK25:
saol canım:KK1:valla istanbulda olsam kesin hergün stüdyo da olurdum her reklam arası nazifeyi az az yolardım:129:keşke bulunsa da yazışsak sevinsek şurda ya:126::122:
benim evime cok yakın studyo zaten fabrika gibi depo gibi bi yer:KK52:
sırıtıo falan böyle anlamsız en sevmediğim insan türlerinden bi gün girecem bodozlama tvnin içine yani o derece sinir oluyorum:KK22:
ay evet salak salak gülüyor ya
anaaaaaaaaaa kızlar biz kaçırmışız orayı bugün yayında nazife itiraf ettiii olayıı şimdi izlerken anladım kaçırmışım orayı diyorkii yıldız dediniz ya oda çarşaf giyiyordu dedi,eminede sen nedemek istiyosun o gün yıldız damı yanınızdaydı kaçırırken dedi evet olabilir dedi.:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:madem beni suçluyolar bende anlatırım herşeyi dedi ondan reklam arası polis aldı bunu gözaltınaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ben bunu duymadım yaaaaa:26:
Ben de dinleidm o dakikaları ama göremedim niye :KK4:

bende bakcem bakalım

X