Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Rayting uğruna da alenen belli işi çıkmaza sokmanın anlamı yok. Biz anladık Harun'u , Müge'de anladı , Avukat Rahmi Bey bile anladı " Uleynnn " diye çıkışlar yapmaya başladı . Ben Harun yerine Sabri Sim'in baldızını izlemeyi tercih ederim. Hani şu şiirsel konuşan kadın :93: Sabri Sim telefonan bağlanınca tam konuşurken , baldız bir şeyler söylüyor ve Sabri Sim'de telefonun kapatıveriyor ya , işte onu

Icim parcalandi, cocugun cesedi dereye atildi

Evet , malesef öyleymiş. Harun'un da tam timsah gözyaşları. Bu güne kadar benim çocuğum enrde , açmı açıktamı, ormanlık alanda bir başına mı , kim aldı götürdü gibi hiç bir şey çıkmamıştı ağzından. Hee Cuma günü ağzından kaçırmıştı " çocuğumun katillerini arıyorum " diye. Sahtekarca ağlamalar falan , neyse kadının abileri gelir hakkından inşallah.

İhsan itiraf etmiş herşeyi, gazetede yazıyordu. Ordan okudum. Kadını öldürmüş, çocuğuda dereye atmış

allah o harunu parça pinçik etsin inş..başka bişi istemiyorum lanet insan yaa ne biçim adam ne biçim koca ne biçim insan leylanın abileri bi evire çevire dövemediler şunu yaaa

‘EVLENMEMİ ENGELLEMEK İSTEDİ’
İhsan Ayan’ın, cinayeti nasıl işlediğini savcılıkta tüm detaylarıyla anlattığı iddia edildi. Leyla Algan’ı önce eliyle boğduğunu, ardından emin olmak için iple boğazını sıktığını, 1.5 yaşındaki Gökhan adlı bebeği ise canlı canlı dereye attığını söylediği bildirilen İhsan Ayan, iddiaya göre cinayet öncesini, o geceyi ve sonrasını şöyle anlattı: “Olaydan 15 gün öne Leyla benimle buluşmak istediğini söyledi. Bir araya geldik. Gökhan isimli oğlunun ve karnındaki bebeğin gerçek babasının ben olduğunu söyledi. Bu yüzden yapacağım evliliği yapmamamı istedi. Çılgına döndüm. Bunu yapmamasını istedim. Bu kez daha da ileri gidip, evleneceğim gün salona gelerek, tüm bunları davetlilere anlatacağını söyledi. Tartışmalı bir şekilde ayrıldık.”
OTOMOBİLDE ELLERİMLE BOĞDUM
Olay gecesi Leyla Algan ile konuşmak istediğini ve cep telefonu ile aradığını kaydeden İhsan Ayan ifadesini şöyle sürdürdü: “Önce telefona bakmadı. Sonra bana, ‘Evdeyim’ diye mesaj geçti. Yazışmalardan sonra buluşmaya karar verdik. Saat 01.00’de otomobille evinin önüne geldim. Çocuğu ile otomobilime bindi. Arabada tekrar aynı konu üzerine tartıştık. Sinirlenip kendisine tokat attım. Çılgına dönmüştüm. Kucağındaki bebeği otomobilin arka koltuğuna koyup ellerimle boğazını sıktım. Ölmüştü. Bir bahçenin yanında aracı durdurup öldüğünden emin olmak için boğazını iple sıktım. Son cesedi attım. Eve gidiyordum ki, yolda akan dereyi gördüm. Bu kez bebeği dereye attım. Hiçbir şey olmamış gibi evime geri döndüm. Sonra da jandarma tarafından gözaltına alındım.”
TELEFON KAYDI VE PARMAK İZİ TUTTU
Bu arada İhsan Ayan’ın cep telefonlarında yapılan incelemede, sanığın saat 24.51 sıralarında Leyla Algan’ın evinin önünde olduğu belirlendi. Cesedin yanında bulunan bardakta İhsan Ayan’ın parmak izini tespit eden jandarma, ekiplerle birlikte dereye atıldığı söylenen Gökhan bebeği araştırıyor.

madem böyle halt yediniz korunsaydınız çocukların günahı ne,hem başkasıyla evlencen madem neden çocuk peydahladın be adam allah belanı versin kadına hiç üzülmedim ama karnındakiyle gökhan bebeğe yavrum boğulmuştur kimbilir dere nereye götürdü

inanmıyorum bu adam günler önce telefona bağlandı benim haberim yok fln dedi durdu saat meselesi fln olmustu hatta inkar etti ay allahım ama yine buyuk suc kocada haftalardır yayında daha cuma gunu suclu onlar dedi ya eee haftalardır neden demezsin salak adam ay yok ben bu programı izledikce deliriyorum nasıl insanlar var

«Önceki Haber

1,5 yaşındaki Gökhan öldürülüp dereye atılmış

4 aylık hamile Leyla Algan'ı öldürdüğü öne sürülen zanlının, 1,5 yaşındaki Gökhan'ı da öldürdüğü ileri sürüldü.

Güncelleme:29 Kasım 2010 14:55
Bursa’nın merkez Gürsu İlçesi’nde 15 gün önce 4 aylık hamile Leyla Algan’ın (28) öldürülmesi ve 1.5 yaşındaki oğlu Gökhan Algan’ın kaçırılması olayıyla ilgili şüpheli olarak aranan İhsan Ayan (22), babası Kemal Ayan (51) ve ağabeyleri Selami (28) ve Ensar Ayan (30) jandarma tarafından yakalandı. Şüpheliler yöneltilen suçlamaları kabul etmezken, kayıp Gökhan’ın dereye atıldığı iddia edildi.
Merkez Gürsu İlçesi’nde 15 Kasım Pazartesi günü ormanlık alanda cesedi bulunan ve oğlu Gökhan’a ulaşılamayan 4 aylık hamile Leyla Algan’ın öldürülmesiyle ilgili soruşturma çok yönlü olarak sürdürülüyor. Cesedin bulunduğu yerdeki bira şişeleri ve izmaritlerdeki parmak izlerini değerlendiren jandarma, talihsiz kadının ablası Çimengül Akbulut’un ifadesini de dikkate aldı. Akbulut ifadesinde, “Kardeşim Leyla bana, ‘Sana bir sır vereceğim. Bana bir şey olursa, bunun sebebi eski oturduğumuz evin sahibinin oğlu İhsan’dır. Gökhan’ın gerçek babası da İhsan’dır’ demişti” dedi. Bu ifade üzerine araştırma başlatan jandarma, Önceki gün İhsan Ayan, babası Kemal, ağabeyleri Selami ve Ensar Ayan’ı gözaltına aldı
‘EVLENMEMİ ENGELLEMEK İSTEDİ’
İhsan Ayan’ın, cinayeti nasıl işlediğini savcılıkta tüm detaylarıyla anlattığı iddia edildi. Leyla Algan’ı önce eliyle boğduğunu, ardından emin olmak için iple boğazını sıktığını, 1.5 yaşındaki Gökhan adlı bebeği ise canlı canlı dereye attığını söylediği bildirilen İhsan Ayan, iddiaya göre cinayet öncesini, o geceyi ve sonrasını şöyle anlattı: “Olaydan 15 gün öne Leyla benimle buluşmak istediğini söyledi. Bir araya geldik. Gökhan isimli oğlunun ve karnındaki bebeğin gerçek babasının ben olduğunu söyledi. Bu yüzden yapacağım evliliği yapmamamı istedi. Çılgına döndüm. Bunu yapmamasını istedim. Bu kez daha da ileri gidip, evleneceğim gün salona gelerek, tüm bunları davetlilere anlatacağını söyledi. Tartışmalı bir şekilde ayrıldık.”
OTOMOBİLDE ELLERİMLE BOĞDUM
Olay gecesi Leyla Algan ile konuşmak istediğini ve cep telefonu ile aradığını kaydeden İhsan Ayan ifadesini şöyle sürdürdü: “Önce telefona bakmadı. Sonra bana, ‘Evdeyim’ diye mesaj geçti. Yazışmalardan sonra buluşmaya karar verdik. Saat 01.00’de otomobille evinin önüne geldim. Çocuğu ile otomobilime bindi. Arabada tekrar aynı konu üzerine tartıştık. Sinirlenip kendisine tokat attım. Çılgına dönmüştüm. Kucağındaki bebeği otomobilin arka koltuğuna koyup ellerimle boğazını sıktım. Ölmüştü. Bir bahçenin yanında aracı durdurup öldüğünden emin olmak için boğazını iple sıktım. Son cesedi attım. Eve gidiyordum ki, yolda akan dereyi gördüm. Bu kez bebeği dereye attım. Hiçbir şey olmamış gibi evime geri döndüm. Sonra da jandarma tarafından gözaltına alındım.”
TELEFON KAYDI VE PARMAK İZİ TUTTU
Bu arada İhsan Ayan’ın cep telefonlarında yapılan incelemede, sanığın saat 24.51 sıralarında Leyla Algan’ın evinin önünde olduğu belirlendi. Cesedin yanında bulunan bardakta İhsan Ayan’ın parmak izini tespit eden jandarma, ekiplerle birlikte dereye atıldığı söylenen Gökhan bebeği araştırıyor.
DHA

ben demiştim ama karnındaki çocukta bence ev sahibinin oğlundan diye
kurtulmak istedi öldürdü işte
çocuk öldürülünce kendisinden olduğu bilinmeyecek sandı aklınca

haberi az önce cnntürk te gördüm. belliydi o adamın yaptığı. ama neden se harun`un da bir parmağı olduğunu düşünüyorum. bence harundan diğer iki çocuk hemen alınmalı. tehlikeli biri.
hadi kadını öldürdün çocuktan ne istedin ya. yazık yaaa. bazen isyan ediyorum. binlerce insan çocuk peşinde koşarken insan kılığındaki mahlukların çocuğu hemen de nasıl oluyor,...

olayın böyle bişey olduğu ilk programdan beri belliydi harunun kıvırmaları ağzından laf kaçırmaları vs gözü dönmüş o çoçuğu nasıl attın be adam canlı canlı evlat katili allahım insanmı bu ya gerildim okurken allah belasını versin kimbilir noldu çoçuğa kuzumya pekte tatlıymış ya diğeri daha anne karnında onların günahı ne ya off bu program psikolojimi bopzuyo valla yaa

offff sabahtan beri başım ağrıyor dangalak harun karısının arabaya bindiğini sonrada gelmediğini görünce polise haber verse gökhan sağ salim bulunurdu belki adamım diye utanmadan oturuyo pislik

Abiller den biri Cuma günü Harun'a " Harun sana 500 lira vericem bir güzel dövücem seni dışarda " demişti. Ben 1.000 lira verip suratına tükürücem....

allah rahmet eylesin gerçekten sözün bittiği yer yani şimdi gökhan için kim yas tutucak dayılarımı teyzesimi evt çok seviyo düşünüyo olabilir ama bi anne baba gibi olmaz zaten anne gitti babada desen dangalağın teki...
ama ben leyla için takdiri ilahi diyorum su testisi su yolunda demişler...ben şahsen abilerini ve ablasını gördükten sonra leylanın mutlakaki onlara sığınabiliceğini düşünüyorum..neden bu kadar rahat olmayı seçti acaba neden bazı durumlara izin verdi bi kadında ne olursa olsun izin vermemeli bence bu açık saçık durumlara..bi adam her saat başı neden eve çay içmeye gelirki yada benim eşim neden bi başkasıyla beni bayramlık almaya gönderiri yaşlı başlı adamın neden bana telefon kolye almasına izin verir hadi verdi diyelim neden ben bunlara hayır diyemem...
açıkçası harun gibi salak bi adama karşı koymak çok kolay..ama karşı çıkmak istememek tartışılır..RABBİM tahsilatını affetsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…