Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bugünkü konuda öldürülen kadının ablasına anlattığı büyük sırrı neymiş ya

Dove, öldürülen kadın ablasına kayıp olan çocuk için bu harunun çocuğu değil demiş. sanırım büyük sır bu.
PAPRIS, sinemin annesi ile babası hülya ile buluşmu, bişeyler konuşmuşlar elde var sıfır.... şimdi ise bursada öldürülen kadın konuşuluyor. bu olay da dilber ile ümitin başka versiyonu. kocası yani harun kemal sunalın hanzo tipini andırıyor ve sürekli yalan söylüyor. öldürülen kadınsa herkesten telefon, kolye falan hediye almış.olay böyle devam ediyor.
bunlar benim anladıklarım:KK1:

Bugun cok onemli bilgi ogrenildi Atletli Adamin ev sahibinin oglu oldugunu. Dunki yayini hatirlayin, ev sahibi Leylaya bayramlik almamismiydi? Peki soyle dusundum bu ev sahibi, ogluyla Leylanin iliskisi oldugunu bilip ve oglundan leylanin cocugu oldugunu bilip ona, yani Leylaya babalik vasfinimi takildi? Yani bu Ev sahibi adam, ogluyla, Leyllanin iliskisi hatta belkide beraber cocuklari olduklarini biliyorlar.

işin kötüsü belki de leylanın diğer çocuklarının babası da harun değil :KK53:
çünkü dün bunların bazı sorunları için hacı hocaya gittikleri ama dört çocukları olduğu söylendi
leyla 4.çocuğuna kimden hamileyse katil o olabilir diye düşünüyorum:82:

igrenc iliskiler.:KK4::KK4::KK4:

İlginç ki ne ilginç , kadına telefon kolye alınıyor 60 küsür yaşındaki adam tarfından. Kocası da " yardım " için diyor :KK53: Ben eşime ne zamandır telefonumu değiştirmek istediğimi söylüyorum , " çalıyor ya yeter " diyor :KK37::KK53:Bu zamanda kim kime böylesi yardımlar yapar. Kadının kocası safça , zaten hayret etmiş nasıl bu adamla evlendirdiler diye çevresi.Bence çocuğunun gerçek babası ile buluştu , sonuç malum.

Yuh yani , adam adli tıp kapısındayken evlenmeyi düşündüğü kadından bahsetmiş kayınçosuna :KK47: Sana münasip birini buldum ben Harun , hemen baş göz ederiz merak etme ; DİLBER FIRTINA :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yuh yani , adam adli tıp kapısındayken evlenmeyi düşündüğü kadından bahsetmiş kayınçosuna :KK47: Sana münasip birini buldum ben Harun , hemen baş göz ederiz merak etme ; DİLBER FIRTINA :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60:aynen katılıyorum....tencere ve kapak ...olarak...yalnız birde boynozları parlatmak için cilaya ihtiyacı olacak

talk show gibi program mübarek.
kadın adamı aldatıyomuş bu belli.
adam çocuğunu istedi heralde, o da vermedi ya da başka bi konuda anlaşamadılar. adam da çocuğu aldı kadını öldürüverdi.

kızlar bayramda bir programda bir kadın kayıptı, ev almışlar emlakçıya sahte çıkmış ev satılık değilmiş falan üvey oğlu vardı kadının o kadın bulundumu

birde bir kadın vardı kocası dövmüş evden kaçmış kocası aramamış kadının ablası annesi erkek kadeşi vardı programda o kadın bulundumu

ya ben katil kimse çocuğu da öldürüp başka bir yere atmış olabileceğini düşünüyorum.neden bilmiyorum ama içimden bir ses böyle söylüyor.ikinci seste bu adamın karısını sattığını söylüyor.karı koca bu işe girmişler,eninde sonunda bir yerde tıkanmış bu çarpık ilişkiler,bişeyler olmuş kadının ortadan kaldırılması gerekmiş ve kaldırılmış...
bilemiyorum içim sürekli aynı şeyleri söylüyor belki doğru belki yanlış..bide bu harun ne kadar şahsiyetsiz bi adammış yaa,Allah karsılastırmasın böyle pisliklerle.korktuğum için söylemedim diyor korkan adama niye para versinler ki nasıl olsa korkutmuslar söylemeyeceği belli niye üstüne para versinler. demekki o da bu işin içinde...

kızlar bayramda bir programda bir kadın kayıptı, ev almışlar emlakçıya sahte çıkmış ev satılık değilmiş falan üvey oğlu vardı kadının o kadın bulundumu

birde bir kadın vardı kocası dövmüş evden kaçmış kocası aramamış kadının ablası annesi erkek kadeşi vardı programda o kadın bulundumu

yok o emlakçıyla ilgili olan bulunmadı.
diğeri de yok dün geldiler yine programa. ama ses yok ondan da.

ya ben katil kimse çocuğu da öldürüp başka bir yere atmış olabileceğini düşünüyorum.neden bilmiyorum ama içimden bir ses böyle söylüyor.ikinci seste bu adamın karısını sattığını söylüyor.karı koca bu işe girmişler,eninde sonunda bir yerde tıkanmış bu çarpık ilişkiler,bişeyler olmuş kadının ortadan kaldırılması gerekmiş ve kaldırılmış...
bilemiyorum içim sürekli aynı şeyleri söylüyor belki doğru belki yanlış..bide bu harun ne kadar şahsiyetsiz bi adammış yaa,Allah karsılastırmasın böyle pisliklerle.korktuğum için söylemedim diyor korkan adama niye para versinler ki nasıl olsa korkutmuslar söylemeyeceği belli niye üstüne para versinler. demekki o da bu işin içinde...

bence de... para karşılığı susuyor bu harun.
çocuğun da kendinden olmadığını biliyor da hiç kılını kıpırdatmıyor.

allahın yarattığına çirkin denmez ama allahın verdiği bu güzelliği mahvetmişler yaa aynı harun gibi ne iğrenç bi adam yaa kelimeler tek tek çıkıyo ağzından bakalım adamın karısını bi arabaya atıyolar ve bu koca olacak da hiç bişey yapmıyo sabah da kadının cesedi geliyo üstelik ağzından şunu da kaçırdı ben çocuğumun katilini arıyorum diyo yaa ayyy sinirlerim bozuldu hey heylerim tepemde valla :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

harun leylayı 3,5 kuruş karşılığı ona buna satıyor işte.. sürekli müşterisi ew sahibinin oğlu..
müge anlıda rayting uğruna uzatıyor olayları bnce bir telefon kaydı dediğin 1 günde çıkıyor.. bu kadın her güne yeni bomba sığdırıyor.. harunu emniyetin alıp bağırta bağırta konuşturması lazım! we de o ew sahibini..

slm arkadaslar netten ararken okudum ızlıyemedıgım yerledekı olayları arastıtırken kafam tamammen corba oldu harun marun yenı kısıler gelmıs aynen katılıyorum muge anlı artık bayram corbasına cevırdı işi :) bu arada ben demet sıteye 3 yıldır uyeyım ama pek gırmıyorum ...

X