Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

off yaaa ben çok üzülüyorum havvaya artık....nasıl yüreği yanıyordur...kimbilir..önce çocukla ilgilenmedi diye çok kı

(ay yanlışlık basmışım yarım kaldı yazım)havvanın parmağı olamaz bunu söylüyorum ...bence elyesanın sözünü dikkate alsınlar.....

başından beri ihtimal vermiyorum nedense melih olayında havvanın bi suçu olduğuna. mehmetin fatma toprağı öldürdüğüne bile inanırım ama buna inanmam. içimden bi ses kesinlikle havvanın alakası yok diyor.

ya şu şey noldu birden aklıma geldi hani bi karı koca tartışıyo odada evde baldızda var oğullarına bakıyo. kadın bi anda balkondan düşüyo. tabi itildi mi intihar mı etti noldu belli değildi. hatta baldız oğlanı bana versinler ben büyüttüm diye ağlıyodu. hatırlayan var mı bu olayı sonucu nasıl bağlanmıştı acaba???

havva da pis pis siritiyo ne cabuk unuttu cocugunu hayret kadin gulup duruyo

Son düzenleme:
elyasa ne demiş kı

canım elyesa..demişki..ben melihle birlikteydim amcam beni zorla melihin yanından aldı kucağında zorla götürdü ...melih orda yalnız kaldı..amca melih yalnız kaldı demiş.....çocuk ateşleniyormuş amcalarından kaçıyormuş ...sayıklıyormuş..melih yalnız kaldı diye

canım elyesa..demişki..ben melihle birlikteydim amcam beni zorla melihin yanından aldı kucağında zorla götürdü ...melih orda yalnız kaldı..amca melih yalnız kaldı demiş.....çocuk ateşleniyormuş amcalarından kaçıyormuş ...sayıklıyormuş..melih yalnız kaldı diye

havva mi anlatti bunlari ?

arkadaşlar tarlada ölü bulunan fatma toprak ne oldu katili bulundumu annem sorduda müge bu konuyu bidah açmadı bide ankaradaki sevgi cinayeti vardı

X