Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

akıl var mantık var sağır ve dilsiz olabilir ama kızda okulunda başarılı hani bi düşünün bu adama kaçıcağını hiç sanmıyorum kaçırılmıştırsositosositosositosositosositososito

şu yaşlı kadın cinayetinde ...kızının yanındaki kadından çok kıllandım kadının kaşı gözü oynuyor bence çok şüpheli

ayy inşallah hafta sonu mevlüt bulunur ne kadar tatlı çocuk yazık hem hasta allah korusun sağlığı tehlikeye girmeden bulunur babasıda geçen gün kahretti beni ağla ağlamahvoldum hani dediya hastanede simit bile alamadımgitti çocuğun elinden aldı diye yazık ne zorluklarla büyüyo başkasıda gelip kaçırıyo allah yardımcısı olsun

mevlüt korkudan sara krizi geçirmez inşallah :gitme:
geçirrise sağlığı daha kötü olur

29 Ekimde tatil diye evdeydim, izleme şansım oldu ama şansıma hiç heyecanlı geçmedi program :)

Günaydın kızlar, çalıştığım için izleyemiyorum. Evde olup izleyen arkadaşlar detaylı anlatırlarsa çok sevinirim. Benim gibi netten takip edenler çookkk :)

Günaydin Kizlar

bir kac haftadan beri izleyemedim Melih bulundumu??
ve hani köyde basi ezilerek öldürülen kadinin Katili kimmis, belli oldumu??

bende mevlüt bulunmuştur belki melih bile bulunmuştur diye umutla baktım ama ne sinem, ne mevlüt, ne fatma toprak, ne atike teyze, ne melih, ne de sevgi arslan cinayetiyle ilgili hiçbir şey yok yok yok yok:18::KK50:

tüm konular yarım yamalak kaldı.
hepsine başlıyor başlıyor yarıda kesiyor.
hayır bi açıklamada yaptığı yok.

bende sinir oldum ya bütün konular yarım kaldı yine hiç bir sonuç yok...bide aynı şeyleri uzatıp uzatıp söylemilarmı sinir oluyorum 50 kereaynı yerleri gösterip duruyo yaaa

X