Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bir isadami 25.000 tl verecekmis mevlut'un yerini soyleyene hadi bakalim insallah biri soyler ya cok uzuluyorum onlara

Müge anlıdan oldum olası nefret ederim sevmem hiç itici geliyor çipil gözlü çiğ sarı saçlı çirkin şey.

hiç istemesemde program seyrediyorum . kayıp çocuklar a öok üzülüyorum . ama malesefki mevlütün yaşamadığını düşünüyorum . çocuk kapnın önünde oynarken aşağıya doğru kendi gidiyor . babnesi zaten görüyor tek gittiğini kimse ordan alıp kaçırmamış ne tesadüftürki yoldada onu kaçırmak için bekliyorlar .çok zor ihtimal bence çocuk yola kadar indi sonra o beyaz serçe arava çocuğa malesefki çarpt öldüğünü anladı ve arabaya atıp hızla uzaklaştı ve bi tenha yere uçuruma fln attı ki inş. öyle değildir sağ bulunur inş. biz de maraşın ekinözünede yakn bi ilçesinde görev yaptık o yollar tenha ne kadar yok deselerde terör var . altı ay karl yollar viraj genelde dağın eteğinden sadece tek araba geçecek kadar dar yollar ve bi taraf uçurum .kimsenin çocuk kaçırmak için o kadar ücra köşelere gidebileceğini sanmam inş. ailesel bi meseleden fln kaçırıp çocuğa bakıyorladır .

kizlar bi haber okudum gozlerime inanamadim nasil bir ulkede yasiyormusuz biz ya..daha neler gorecegiz bundan kotusunu gorebilirmiyiz acaba cok merak ediyorum..

Anneden iğrenç itiraf!

8 yaşındaki erkek öğrenciye tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan 55 yaşındaki temizlik görevlisinin suçsuzluğunu belgeleyen adli tıp raporu, korkunç bir gerçeği ise gün ışığına çıkardı.

Küçük çocukta 3 ayrı kişinin DNA’sı tespit edilince, yaşlı adam tahliye edildi. Ve vicdanına yenilen anne H.G. konuştu: “Oğluma 3 yaşından itibaren dedesi, dayısı ve dayısının bir arkadaşı tecavüz ediyordu

İstanbul’da bir ilköğretim okulunun temizlik görevlisi 55 yaşındaki S.C., 8 yaşındaki bir erkek öğrenciye ders arasında gittiği tuvalette tecavüz ettiği iddiasıyla, geçtiğimiz yıl 27 Aralık günü tutuklandı. Tutuklandığı sırada linç girişimine demaruz kalan temizlikçinin suçsuzluğu 10 ay sonra gelen Adli Tıp Kurumu raporu ile ortaya çıktı. Raporda 8 yaşındaki çocuktan alınan örneklerde 3 ayrı kişinin DNA’sı olduğu, ancak bunlardan hiçbirinin S.C.’ye ait olmadığı belirtildi.

ANNEDEN İĞRENÇ İTİRAF

Mahkeme 10 ay cezaevinde kalan S.C.’yi tahliye etti. Daha önce temizlik işçisini suçlayan anne H.G. ise daha fazla vicdan azabına dayanamayarak sanığın avukatı Kadir Kartal’ı aradı. Anne avukata, “Oğlum E.’ye 3 yaşından beri babamR.G., erkek kardeşimM.G. ve onun arkadaşı S.G. tecavüz ediyordu. Bu olaya son verebilmek için Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyette bulundum” dediği ve soruşturmanın da 4 aydır sürdüğünü belirttiği öğrenildi. Annenin ihbarıyla yakalanan 3 şüpheliyi Beyoğlu Cumhuriyet Savcısı Hasan Esen, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etti. Ancakmahkeme “Raporla tespitli değil” diyerek serbest bıraktı.

TEMİZLİKÇİ TAHLİYE OLDU

Dede R.G., dayıM.G., dayının arkadaşı S.G. ve olaydan haberdar olmasına rağmen susan anneanne hakkında soruşturmayı 4 aydır sürdüren savcılık, şüphelilerden aldığı DNA örneklerini Adli Tıp Kurumu’na gönderdi. Tutuklu temizlik görevlisinin avukatı Kadir Kartal, önceki gün İstanbul 3. Ağır CezaMahkemesi’ndeki duruşmadamahkeme heyetine soruşturmadan bahsetti. Heyet hemen soruşturma dosyasının örneğini Beyoğlu Adliyesi’nden isterken, gelen Adli Tıp raporunda da DNA’sı çıkmayan yaşlı temizlikçiyi tahliye etti.

‘TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIZ’

Sanık avukatı Kadir Kartal, tahliye olanmüvekkilinin beraat etme olasılığının yüksek olduğunu belirterek, “Şimdi bu iğrenç suçlamayla cezaevinde geçen 10 ayın hesabını kim verecek. Beraat halinde yüklü bir tazminat davası açacağız” dedi. Bu arada babası ve annesi yıllar önce ayrılan ve annesinin ihbarının ardından aileden alınan 8 yaşındaki E.E., önce Sosyal Hizmetler Bahçelievler, daha sonra ise Eyüp Çocuk Yuvası’na gönderildi.

Arkadaslar Sevgi Aslan olayini hatirlayanlar vardir sanirim. 5 ay felan oluyor.... Katil yan komsuymus öylemi????

Son düzenleme:
tesekkür ederim cevabin icin :) Baska bir sitede katilin yan komsusunun esi oldugu ve bu olayi basindan sakladiklari yaziyordu ondan sordum. Adamin sevgilisi varmis, Sevgi hanim bunlari görmüs ve adam Sevgi hanimi esine söylemesin diye öldürmüs diye yazmislar... tuhaf insanlar ne uyduracaklarini sasirdilar...

Son düzenleme:
tesekkür ederim cevabin icin :) Baska bir sitede katilin yan komsusunun esi oldugu ve bu olayi basindan sakladiklari yaziyordu ondan sordum. Adamin sevgilisi varmis, Sevgi hanim bunlari görmüs ve adam Sevgi hanimi esine söylemesin diye öldürmüs diye yazmislar... tuhaf insanlar ne uyduracaklarini sasirdilar...

rica ederim..internette cok haber dolasiyor valla muge anli soylemeden inanmiyorum bende

hiç istemesemde program seyrediyorum . kayıp çocuklar a öok üzülüyorum . ama malesefki mevlütün yaşamadığını düşünüyorum . çocuk kapnın önünde oynarken aşağıya doğru kendi gidiyor . babnesi zaten görüyor tek gittiğini kimse ordan alıp kaçırmamış ne tesadüftürki yoldada onu kaçırmak için bekliyorlar .çok zor ihtimal bence çocuk yola kadar indi sonra o beyaz serçe arava çocuğa malesefki çarpt öldüğünü anladı ve arabaya atıp hızla uzaklaştı ve bi tenha yere uçuruma fln attı ki inş. öyle değildir sağ bulunur inş. biz de maraşın ekinözünede yakn bi ilçesinde görev yaptık o yollar tenha ne kadar yok deselerde terör var . altı ay karl yollar viraj genelde dağın eteğinden sadece tek araba geçecek kadar dar yollar ve bi taraf uçurum .kimsenin çocuk kaçırmak için o kadar ücra köşelere gidebileceğini sanmam inş. ailesel bi meseleden fln kaçırıp çocuğa bakıyorladır .

Hayal gücün çok kuvvetliymiş

ya mevlüt bulunsun yaaaa

acaba onuda mı halası öldürdü, aramaya bile gelmemiş, umarım sadece kaybolmuştur bulunur inşallah

dunya ne hala geldı sagır dılsız adamı bıle kacıyorlar..

Karısı kocamı ıstıyorum dıyorrrrrrrrr

X