Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

mevlüt kim ne olmuş kızlar iş yerinde izleme şansım yok sizden haberleri alıyorum konunun başını merak ettim

daha önce de söylemiştim bence fatmanın katili mehmetin bacanağı yani eminenin eşi ve o da bunu biliyor

mevlüt kim ne olmuş kızlar iş yerinde izleme şansım yok sizden haberleri alıyorum konunun başını merak ettim

kahramanmaraşda bi köyde sara hastası 6 yaşındaki mevlüt birden kapının önünden kaybolmuş aile kaçırıldığını iddia ediyo köyde beyaz serçe araba görmüşler ve şehire giden yola doğru giderken görmüşler zaten arama yapan köpeğe mevlütün elbiselerini koklatmış köpek bile o arabanın görüldüğü yerde yatıyomuş yani zavallı hayvan oraya kadar gidip orda durup yatıyomuş boshayallersmileboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile

teşekkür ederim hep çocuklar hep çocuklar ama ilgisiz kaldığımız yerdde yok oluyorlar çok dikkat emek lazım

teşekkürler inşallah sağ bulunur

ay insallah bulunur..
benim anneannemlerde marasta bugün arayacam söyleyecem cocuklar dikkat etsin tüh ya off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…