Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu hakki yalan söylüyor görüsmedim derken kekeliyor
ben hakkidan süpheleniyorum adam resmen terliyor
kocasi yapsaydi simdiye yapardi

bence de kocası yapsa şimdiye kadar yapardı. neden 5 yıl beklesin ki!!!!

Hakkı yalan söylüyor konuşmasından belli ama ya fatmanın annesine ne demeli! Kızını dövmüş neden dövdün diyorlar bilmiyorum diyor akannehir KIzlarının yaptıklarından utandılar ondan mı böyle davranıyorlar bilmiyorum ama annesi garip bir kadın cidden...

Birde ben kızın ailesinin bu olaylardan haberdar olmadıklarına da inanmıyorum.
Fatmanın kız kardeşi ve eniştesi herşeyi biliyor da bir tek annesi ya da babası mı bilmiyor yani olanları. Hadi babasını geçtim ama kız kardeşi gidip herşeyi annesine anlatmıştır. Anne bildiği için zaten gidip kızını dövmüş, yoksa durduk yere kim gidip kızını döverki.

kız cevizleri kırdı diye öldürülmelimiydi peki??? adam suçlayacak tabi katili bulana kadar suçlayacak. canı gitmiş kızı canice öldürülmüş.. yazık yaaa haklı görmeyin damadı.. nesi haklı.. öldürmekte haklımı?? bu nasıl inançtır.. Allah'ın verdiği canı almakta haklımı??? ilginçççç

tabiki allahın verdiği canı allah alır aksini idda eden yok çok şükür inancımız tam ....demek istediğimiz o değil tabiki öldürmek gibi bir hakkı yok yani damat temiz bir insana benziyor..kızının yaptıklarını o yapsa idi yada birkaç sabıkası falan olsa tamam oda tekin biri değil yapmıştır dersin..adam namazında niyazında biriymiş belli zaten saf iyi niyetli ..yoksa kadanın mesajlarını yakaladığı zaman kadın ayaklarına kapanıp yalvarmış babama söyleme beni döver öldürür diye ..demekki kıyamadı yoksa başkası olsa çoktan baba evine postalardı...tabiki öyle birisi olduğu için o günahı işlediği için öldürmesi gerekmiyor sonuçta oda bir insan can taşıyor kimsenin buna hakkı yok....:1no2:

oh be iyiki bunlar geldi bugün müge havvayi hic konusmadi dünya varmiszemuszemus agiz tadiyla izleyebiliyom eskisi gibi
zaten havvayi postaladi artik galiba, emniyete ifade vermeye gidin dedihihoyyyt zaten havvanin özelini osunu busunu konumakla cocuk cikmaz ortaya

ne kaınlar var yaaaaa...insan yaparken kocayı geçtimde çocuklarından utanır.acaba çocukların babası KİM?ah fatma ah olan çocuklarına oldu hep anaları karşılarına çıkacak değermiydi?

ne kaınlar var yaaaaa...insan yaparken kocayı geçtimde çocuklarından utanır.acaba çocukların babası KİM?ah fatma ah olan çocuklarına oldu hep anaları karşılarına çıkacak değermiydi?

evet çok haklısınız malesef olan herzaman çocuklara oluyor ömür boyu karşılarına çıkacak ömür boyu sırtlarında taşıyacaklar bu kamburu çok yazık gerçekten değermiydi..senağlama

bugün müge anlıda söylediya anne olan kadınlar böyle ilişkilere girerken çocuklarınızı düşünün diye bencede doğru söyledi..murat annesi yüzünden öldü bence nasıl içim acıdı çocuğa...şimdi fatmanın çocukları annesiz kaldı..birde ben fatmanın yaptıklarına şaşıyorum gerçekten köy yerinde büyük cesaret ister demekki kocasından hiç çekinmiyormuş hiç saygısı yokmuş nasıl bir aşksa gözünü bu kadar kör edebilmiş.

bugün müge anlıda söylediya anne olan kadınlar böyle ilişkilere girerken çocuklarınızı düşünün diye bencede doğru söyledi..murat annesi yüzünden öldü bence nasıl içim acıdı çocuğa...şimdi fatmanın çocukları annesiz kaldı..birde ben fatmanın yaptıklarına şaşıyorum gerçekten köy yerinde büyük cesaret ister demekki kocasından hiç çekinmiyormuş hiç saygısı yokmuş nasıl bir aşksa gözünü bu kadar kör edebilmiş.

kocasına açık açık diyomuş zaten seni sevmiyorum inat için evlendim diye.. kocasında hata babasının evine gönderecekti sen yoluna ben yoluma diyecekti..belki de çocukları için oda kabullendi bu olayları..

juliet o programda çalışıyorsunuz galiba. yorumunuz reklam kokuyor.
ayrıca. ruh sağlığı benimsiyenlere o programı seyretmeye tavsiye etmem ben.

köy şehir farkedermi insan yapmak istedikten sonra koca moca kimse engel olamaz.anacım biz gençken hep İKİ AYAKLIYA SAHİP OLUNMAZ ben sizi size emanet ediyorum derdi.fatma ailesinede çocuklarınada miras olarak hep utanacakları çirkin şeyler bıraktı yazık.sevgiliside ona diyecek hiç söz yok hani değecek biri olsaymış bari.çıkıp diyemedi bile evet yanlıştı ama biz aşıktık diyebilirdi yani tüm suçu fatmaya atıyo hırsızın hiç suçu yok.

kız cevizleri kırdı diye öldürülmelimiydi peki??? adam suçlayacak tabi katili bulana kadar suçlayacak. canı gitmiş kızı canice öldürülmüş.. yazık yaaa haklı görmeyin damadı.. nesi haklı.. öldürmekte haklımı?? bu nasıl inançtır.. Allah'ın verdiği canı almakta haklımı??? ilginçççç

bende damadı haklı görmüyorum Allahım verdiği canı
Allahtan başka kimse alamaz tabiki.
ama adam çoçukları için bir çok şeyi görmezden gelmiş
orda diyorki ilkokuldan beri seviyordum ben fatmayı diyor
ama fatma bunu kullanmış galiba.
kendine ve ailesine yakışmayan şeyler yapmış gibi geliyor bana.

arkadaşlar fatmayla hakkı evlenmeden önce birliktelermiş. acaba bunlar evlenmeden birlikte oldularda, hakkı nın annesi gil fatmayı almadılarmı. fatma nın annesi de mehmet biraz safça diye ona verdi heralde. başkası almaz rezil oluruz diye. bunlarda birbirleriini bırakamadılar. ilişkiyi bilen başkasıda (hakkı yla birlikte oluyosun benimle de ol diyerek) fatma yı tarlaya kadar takip edip taciz etmiş olabilir. kabul etmeyince de öldürmüştür belki.

Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde 26 Temmuz’da “Okula gidiyorum” diyerek evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan İnegöl Meslek Yüksekokulu öğrencisi Sinem Y. (19), polis tarafından her yerde aranırken, genç kız için Facebook’ta açılan sayfaya bir ihbarda bulunuldu.22 yaşındaki Nazlı K., Sinem’in İstanbul’da R....Ş. adlı bir “kadın satıcısının” evinde tutularak “seks kölesi” yapıldığını öne sürdü. Bu iddia üzerine harekete geçen polis ekipleri, ihbarda adı geçen R.Ş. ve ihbarcı Nazlı K.’ya ulaşmaya çalışıyor.Sinem Y.’nin, evden çıkarken telefonu dışında hiçbir özel eşyasını yanına almaması zihinlerde soru işaretleri bırakmıştı.

Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde 26 Temmuz’da “Okula gidiyorum” diyerek evinden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan İnegöl Meslek Yüksekokulu öğrencisi Sinem Y. (19), polis tarafından her yerde aranırken, genç kız için Facebook’ta açılan sayfaya bir ihbarda bulunuldu.22 yaşındaki Nazlı K., Sinem’in İstanbul’da R....Ş. adlı bir “kadın satıcısının” evinde tutularak “seks kölesi” yapıldığını öne sürdü. Bu iddia üzerine harekete geçen polis ekipleri, ihbarda adı geçen R.Ş. ve ihbarcı Nazlı K.’ya ulaşmaya çalışıyor.Sinem Y.’nin, evden çıkarken telefonu dışında hiçbir özel eşyasını yanına almaması zihinlerde soru işaretleri bırakmıştı.

Ay hadi inşallah ortaya çıksın da bu kız..nasıl ne halde çıkarsa çıksın....tabi bu kızlar öyle fuhuşta kullanmak için götürürken yolda herhangi güzel bir kızı yaka paça alıp götürüyorlardır,mutlaka bir sohbet muhabbet ortamı oluyodur dikkat...genç kızlarımıza ne diyelim biz ya akılları bir karış havada çoğunun nasıl koruyacağız ki eyvahedigeldismile

bu kızı sağsalim ele geçirse müge bir ilke imza atmış olacak

İnşallah bulunur inşallah....
Ve inşallah öyle acılar yaşamamışken bulunur hayırlısıyla..
Anneciği orda perişan oldu. Kim bilir O kız nasıl istiyordur kavuşmayı...:Saruboceq:

İnşallah orada yazılanlar doğrudur da bulunur sinem.

X