Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

evet yaa melih deilmiş...bu kadında bi acayip dün benim yawrum diodu bugünde bu cocuk benim deil diyoooakannehir akannehir

çocuğu yüz yüze görmek istiyolar fotoğraftaki çocukla video da ki çocuk bir değil diyolar mügeye fotoğraf göndermişler ama benzetemediler kızlar belkide kaçıran kadın şaşırtmaca mı oynuyo ama yok yok yaa bu çocuk yine bulunamadı kanımcabilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

nolmuş ya bulunmuş mu melih?

kesik bacakların DNA sonucu çıktı mı bi de ?

nolmuş ya bulunmuş mu melih?

kesik bacakların DNA sonucu çıktı mı bi de ?

yok canım yaa dün bu benim yawrumdiodu yana yana bugünde o benim yawrum deil diyo....ohaoldumsmile
yok canım daha o sonuc belli olmadı...inşallah sineme ait cıkmaz...:gitme:

yok canım yaa dün bu benim yawrumdiodu yana yana bugünde o benim yawrum deil diyo....ohaoldumsmile
yok canım daha o sonuc belli olmadı...inşallah sineme ait cıkmaz...:gitme:

teşekkür ederim bilgi için :)
o havva neyinden emin ki zaten!
sinem bulunamayacakmış gibi geliyor bana :KK43: bu kadar çok ekranda olunca kızı öldürmüş olabilirler, başlarına dert açmasın diye..

birşey soracağım, çalıştığım için programı izleyemiyorum da

siz programı izleyebilenler son iki kezdir Havva'nın gözünde morluk var diyorsunuz bu gözleri elbette Müge Anlı'da görüyor sormuyormu bu halin nedir diye falan?

teşekkür ederim bilgi için :)
o havva neyinden emin ki zaten!
sinem bulunamayacakmış gibi geliyor bana :KK43: bu kadar çok ekranda olunca kızı öldürmüş olabilirler, başlarına dert açmasın diye..

aynen canım ya hiç sormaa bi dedigi bi dedigini tutmuyo ya müge anlı bile inanmamıstı hatta söledi dün de yüzlerine siz bu benim çocugum diyosunuz ama size güvenemiyom demişti haklı cıktı vallaavereliniortak
evet canım yaa o kesik bacaklarda 25 de sinem kaybolmuş kesik bacakalrda 28 de bulunmuş gecen dinlemiştim o zaman benim içimede kurt düşmüştü ama bi umut hala bekliyoruz bakalım inşallah ikiside car cabucak bulunur canım...hep beraber dua edelim olurmu...:gitme:

birşey soracağım, çalıştığım için programı izleyemiyorum da

siz programı izleyebilenler son iki kezdir Havva'nın gözünde morluk var diyorsunuz bu gözleri elbette Müge Anlı'da görüyor sormuyormu bu halin nedir diye falan?

şimdi sordu canım; damar catlaması varmış ondan mormuş.....:sinifsinif:

melihin nerde olduğunu annesinden başka kimse bilemezzz
yapmacık olduğu her halindne belli

fatma gelinide ya sevgilisi ya da kocası halletti

babaanne ve dede dışarı çıkarılınca anladım zaten...

Son düzenleme:
oh ne güzel yaa sen besle büyüt allahın bi vicdansızı gelsin öldürsün lanet olsun bu ne olduğu bilinmeyen manyaklara bee kızlar aynı anda mügeyle anneye de bilgi verilmiş anneye sornuşlar bi gelişme var mı diye yok bi gelişme yok diyomuş yaa(aslında var) allahın odunukötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

X