Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar bence bu olayın altından çok daha başka şeyler cıkacak bence anne baba çocugun nerde oldugunu bılıyorlar ve saklıyorlar ALLAH bılır cocuk ölmustur

anne veya baba çocuğa zarar verdiler çocuk öldü kuvvetli ihtimal...

daha geçen hafta ilk çıktıkları zaman tv ye anneden hemen şüphelendim...

çocuğun yara ve yanık izleri varmış üstünde...

zavallı yavrucağı annesi sürekli ısırıyormuş...konu komşu izleri sorduğu zaman annem ısırdı diyormuş ah yavrum canım benim...o kadında cani tipi bakışı var.

Ben çocuğun ailesinden onu korumak için birilerinin onu alıkoyduğunu düşünüyorum.Sanki tv olmayan yada az izlenen biryer köy olabilir saklıyorlar gibi hissediyorum.Yani bence ailesi gerçekten çocuğun yerini bilmiyor ama umurlarında da değil.Nasılsa yakında çıkar yeri, başına ne geldiği.

bencede değil..
mügede imalı imalı sordu zaten..
bakalım ne çıkacak reklam bitti...

canım mügenin imalı imalı sormasının sebebi kocasının bi aralar böyle bir şüphesi olduğu içindi. yoksa müge ne bilsin çocuğun kimden olduğunu.
adam bi zamanlar şüphe ediyomuş çocuk benden diişlmiki diye.
şimdide müge spruyor hiç şüphelendimi geçmişte diye. adamda hatırlamıyorum diyo. pes dedim. insanın hatırlamayacağı bi konu diilki bu.

yine söylüyorum bence para için sattılar çocuğu zaten durumları iyi değilmiş..birde dövüyorlarmış çocuğu ..çocuğun babasıda şüphelendiyse benden değil bu çocuk diye verdiler birine parayla..bu aile çocuğu öldürmüş olsalar saklayamazlar gibi geliyor yani cesedi bulunurdu..

telefona bağlanan adam nediyo baksanıza..yazık yazıkya zaten bunların duruşunda hayır yok..
bakalım reklamlardan sonra telefondaki bey daha bunların ne foyalarını çıkaracak ortaya...

müge haklı valla benimde midem bulandı olup bitenlerden....
çocuğun babası diyo babalık görevim bir iki tokat atmışımdır elbet..
babalık görevi çocuk dövmekmi yaaaa...
pis cahil insanlar.....
çocuğun başını yediler.....

inşallah satmışlardır....

çocuk sürekli yaralı bereli, yanıklı, ısırıklı dolaştığından ötürü öldüğünden çok endişeliyim...

bu işte var bir bit yeniği,çocuğu kaybolan anne babalar böyle mi durur,sinir hapı içmişlermiş hadi canım :mymeka:

inşallah satmışlardır....

çocuk sürekli yaralı bereli, yanıklı, ısırıklı dolaştığından ötürü öldüğünden çok endişeliyim...

inşallah satılmıştır katılıyorum ne biçim insan bunlarrr anlayamadım
eşeledikçe olayı ne numaralar çıkıyorr
çocuğu öldürmüş olmasınlarda artık herşey beklenir bunlardan

ay şu olay bi açığa çıksada rahatlasam ekranda o ana baba denilen kişiler konuştukça sinirlerim bozuldu....

Ben babanın konusma tarzına ifrit oldum... ne dinliyo ne de söyleneni kabul ediyor... cocuk derdinden cıktı, o bu bunu demiş dememiş derdine döndü...

anne de baba da anormaller....kişilik bozukluğu var her ikisinde de...ordaki psikiyatrist bile dedi program başlarken...

Celallettin cerrah ın açıklamasını duyan oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…