Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

öncelikle şehitlerimize Allah rahmet eylesin.
Çocuğun anne babasında dikkat ederseniz potansiyel suçlu ifadesi var.Ve göreceksiniz olayların su yüzüne çıkması an meselesi bence çok şey gizliyolar bence.

teşekkürler canım yakında bulunur bana öyle geliyor dünkü tutumları hiçte normal değildi..

Yelizcim kaybolan muhammetın aılesı vardı yayında... butun mahalle ev sahıplerı falan aıleyı sucladılar ama bunlar hıcbırını kabul etmedıler...Tabi bu arada muhammetten dan hala bir haber,iz bile yok... onun dısında herseyı tartıstılar... cocugun parkta kayboldugu cıktı ortaya ama gıttıgı komsusu hıc ılgılenmez bız bakardık dedı.. bırde dün mü ne cocugunyanş annesı yusuf ıcın o kadına gelmez o artık demiş ve arkasından sakın bunu tv ye söleme demiş.. acıkcası bı sonuca tam varılamadı ama yakınlarda bekar yaşar adında bı adam kalıyomus,bunların evıne gırer cıkarmıs o adamla ılgılı konustular ama bı netıce olmadı yani...

Son düzenleme:
birşey daha çocuğun anneannesi programa çıkmasa çocuk unutulup gidecekti..anne baba hiç oralı değil..

yok sarduşum duymadım... yusufla ilgili bir acıklama mı?

"Kızına sahip çıkmazsan, kafasını keserler"

57 gün önce öldürülen ve katilinin zengin bir ailenin oğlu olduğu için bulanamadığı düşünülen Münevver'in ailesine, ıstanbul Emniyet Müdürü Cerrah'tan yorum: "Takip etselermiş kızlarını."
[FONT=verdana,geneva]57 gün önce öldürülen, cesedi parçalara ayrıldıktan sonra başı bir çöp konteynerinden, bedeni bir diğerinden çıkan Münevver Karabulut'un katili hâlâ bulunamadı. [/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman'ın telefonla irtibata geçtiği ıstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ise, Münevver'in ailesini suçlamaya varan tuhaf açıklamalar yaptı. "E, takip etselermiş kızlarını" diyen Cerrah, "sizin kızınız olsa, gece erkek arkadaşının evinde geç saatlere kadar kalmasına izin verir misiniz?" sorusunu yöneltti.[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Ayşe Arman ile ıstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah arasında geçen diyalog şöyle:[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]"Arman: 54 gün oldu aileye bilgi verilmiyor. Neden?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Ekiplerimi onlara yollamadığımı nereden biliyorsunuz?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Arman: Çünkü onlarla konuşuyorum[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Kızlarını neden takip etmediklerini de söylediler mi size?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Arman: Nasıl yani?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: E takip etselermiş kızlarını[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Arman: Ama 17 yaşındaki bir kızı sürekli kontrol edemezsiniz ki![/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Sizin kızınız olsa, kaçta eve gelmesini istersiniz? Gece erkek arkadaşının evinde geç saatlere kadar kalmasına izin verir misiniz?[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]"Aile fazla serbest davranırsa, kızlarının bir erkek arkadaşı olmasına ses çıkarmazsa, o da onun evine girip çıkarsa, kafasının testere ile kesilmesi normalmiş manası çıkabilecek mini bir sohbet."[/FONT]

Münevver'in babası: Cerrah'ın sözleri talihsiz

Etiler'de öldürülen Münevver'in babası Süreyya Karabulut, Emniyet Müdürü Cerrah’ın “Kızını takip etseydi” şeklindeki sözlerini “talihsizlik” olarak nitelendirerek “Saat 19.30'da ölüm haberi geldi. Gündüz vakti evladımın peşinde ne yapabilirdim?” dedi.

ntvmsnbc
Güncelleme: 10:42 TSı 28 Nisan. 2009 Salı

ıSTANBUL - ıstanbul’un Etiler semtinde Münevver Karabulut'un parçalanarak cesedinin çöp konteynırına atılması olayıyla ilgili olarak firari katil zanlısı Cem Gariboğlu'nun babası Nida Gariboğlu tutuklandı. Karabulut ailesi ise bir kez daha katil zanlısının bulunması için yetkililere çağrıda bulundu.
Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, katil zanlısı Cem Gariboğlu'nun babasının tutuklanmasını ve ıstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’ın “Onlar da kızlarını takip etseydi!" şeklinde basına yansıyan sözlerini "Canlı Gaste" programında değerlendirdi.

57 gün önce öldürülen ve katilinin zengin bir ailenin oğlu olduğu için bulanamadığı düşünülen Münevver'in ailesine, İstanbul Emniyet Müdürü Cerrah'tan yorum: "Takip etselermiş kızlarını."
[FONT=verdana,geneva]57 gün önce öldürülen, cesedi parçalara ayrıldıktan sonra başı bir çöp konteynerinden, bedeni bir diğerinden çıkan Münevver Karabulut'un katili hâlâ bulunamadı. [/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman'ın telefonla irtibata geçtiği İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ise, Münevver'in ailesini suçlamaya varan tuhaf açıklamalar yaptı. "E, takip etselermiş kızlarını" diyen Cerrah, "sizin kızınız olsa, gece erkek arkadaşının evinde geç saatlere kadar kalmasına izin verir misiniz?" sorusunu yöneltti.[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Ayşe Arman ile İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah arasında geçen diyalog şöyle:[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Ekiplerimi onlara yollamadığımı nereden biliyorsunuz?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Kızlarını neden takip etmediklerini de söylediler mi size?[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Arman: Ama 17 yaşındaki bir kızı sürekli kontrol edemezsiniz ki![/FONT]
[FONT=verdana,geneva]"Cerrah: Sizin kızınız olsa, kaçta eve gelmesini istersiniz? Gece erkek arkadaşının evinde geç saatlere kadar kalmasına izin verir misiniz?[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]"Aile fazla serbest davranırsa, kızlarının bir erkek arkadaşı olmasına ses çıkarmazsa, o da onun evine girip çıkarsa, kafasının testere ile kesilmesi normalmiş manası çıkabilecek mini bir sohbet."[/FONT]

ınanamıyoruumm.. duymustum ama birebir sözlerını bilmiyordum.. Buyuk bır hayal kırıklıgına ugradım resmen..

arkadaşlar yorum yapmaya halim kalmadı bu açıklamaya...çok aşırı üzüldüm ve şoka girdim halbuki ne çok severdim.

şok oldum o zaman çocuğu öldürülen herkes için aynı şey geçerli herkes sahip çıksın çocuğuna öylemi..yarın kimin başına ne geleceği belli mi..:1shok:

Hey Allahım...

Yusuf un babası cok blöfçü...
yusufun babasımı???
muhammetin babasımı demek istediniz yoksa ?

57 gün önce öldürülen ve katilinin zengin bir ailenin oğlu olduğu için bulanamadığı düşünülen Münevver'in ailesine, İstanbul Emniyet Müdürü Cerrah'tan yorum: "Takip etselermiş kızlarını."

[FONT=verdana,geneva]Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ayşe Arman'ın telefonla irtibata geçtiği İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah ise, Münevver'in ailesini suçlamaya varan tuhaf açıklamalar yaptı. "E, takip etselermiş kızlarını" diyen Cerrah, "sizin kızınız olsa, gece erkek arkadaşının evinde geç saatlere kadar kalmasına izin verir misiniz?" sorusunu yöneltti.[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Ayşe Arman ile İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah arasında geçen diyalog şöyle:[/FONT]

KIZLAR SABAH MÜGENİN AÇIKLAMASINI DİNLEMEDİNİZMİ.
BU KONU ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPMIŞTI.
CELALETTİN CERRAH İLE BU SÖZLER ÜZERİNE KONUŞMUŞLAR VE CELALETTİN CERRAH SÖYLEDİKLERİNİN TAMAMEN YANLIŞ AKSETTİRİLDİĞİNİ SÖYLEMİŞ. CEMİ EN KISA SÜREDE YAKALAYACAKLARINI, ZATEN İŞLERİNİN BU OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ VE BU TÜR ŞEYLERİN İNSANLARIN BAŞLARINA GELMEMESİ İÇİN ÇOCUKLARINI KONTROL ETMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞ. ZATEN BUDA SIKLIKLA HEPİMİZİN BİLDİĞİ VE ONAYLADIĞI BİŞEY. SANIRIM GAZETEDE BİRAZ ABARTILI VE SERT İFADELERLE KONUYU SAPTIRMIŞ.

düşmez kalkmaz bir allah kimin başına ne geleceği belli olmaz allah herkesi korusun kimin aklına gelirki evladı öldürülsün,kesilsin. babaya acıyorum gerçekten talihsiz bir açıklama

Müge anlıyı hiç sevmezken
şimdi bi fanatiği oldum artık seviyorumm:)
güzel yapıyor işini ve kendiside işini yarım bırakmıyor teprik ediyorum ama arkasındakı programı düzenleyen ve değerli ekiplerinide kutluyorum
-----------------------bügünkü anne bence hani derler ya saftan birisi arkadaşlar çoçuktur yılan gibi kayar gider ama baba bence hiç masum değil benim izlediğim kadar bekleyelim gorelim bakaılm ne olacak
evet kızlar trabzondaki yusufda haber varmı merak ettimm yazık ya minnacık bebelerrr ne oluyor nereye gidiyor canım türkiyem
---------------------ayrıca şehitlerimize allahtan rahmet diliyorummm
lenetleyorum bu gibi olaylarııııı

kızlar ya ben şunu merak ediyorum.
mesela ilknurun katili yakalandı hapse kondu. mahkemesi ne zaman oldu ne kadar ceza yedi.
bunları söyledimi Müge.
belki söylemiştirde ben kaçırmışımdır.

X