Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

baba oğlundan "o çocuk ortaya çıkar inşallah " diye bahsediyor...

O çocuk der mi insan oğlum evladım der....

Baba zaten konusmasından agzından cümlelerın cıkısından da belli sorunlu bir kişiliği var...
Sarduşumun dediği gibi yeri yerinden oynatması lazım bu annenın babanın ama bı garıpler yahuu

bitti program yarına ben izleyemiyeceğim.buradan öğrenirim artık ne olacağını.

bir bu aileye bakın birde oftaki kayıp çocuğun ailesine ikiside çocuk bir tarafta anne feryat ediyor çocuğumu bulun diye bir tarafta ise zoraki akan iki damla gözyaşı..

bunlar bence para karşılığı sattılar çocuğu..çocuk ölmüş olsa cesedi bulunurdu gibime geliyor ...zaten küçük yer ölmüş olsa görenler olurdu diye düşünüyorum..

muhammedin yaşadığını sanmıyorum....annenin sinir krizi esnasında öldürdüğünden şüphe ediyorum....çocuk kayıp diye üzülen yok zaten ikisi de kendisini aklamaya çalışıyorlar...

Allah muhafaza benim başıma gelecek dünya üzerime gelse de evladımı bulun beni isterseniz asın linç edin derim....zaten hastanelik olur sakinleştiricilerle yaşayabilirim ayakta durabilirim...

bende öğle düşünüyorum..
kaç tane kayıp evladı olan kişi geldi buraya..
faryad figan ettiler..
bunlar karı koca piskopat he hallerinden belii..

avukatın savunacagı bısey kalmadı bundan sonra annesınıde içeri girer umarım cem ın

guvenlık kamara kayıtlarını parayla kaybettıler ya yoksa kaybolması mumkun degıl
ben bahçeşehirde oturuyorum burası kale gıbı korunur resmen halasının parayla yok ettıgı soylenıyor parayı veren dudugu calıyo gene malesef

dedesını ıyı bı sorguya almalılar cunku komsuları dedenın sakladıgını soyluyolar benneyaptımki

cocukla ılgılıde aile bısey yaptı muhakkak dıye dusunuyorum ben
adam da sorunlu zaten hıc ınandırıcı gelmedıbenneyaptımki

bence o çocuğu aile para karşılığı evlatlık falan vermiştir.
vtr lerde dayı anneye kızıyordu. o zaman anne "insan öz evladına ne yapacak, ben sattımmı " gibisinden bi laf etti. orda anneye sen çocuğu sattın diyen olmadıki, neden kendini böyle savunma ihtiyacı hissetti. sadece çocuklarına bakmıyorlar dövüyorlar dendi.

bence o çocuğu aile para karşılığı evlatlık falan vermiştir.
vtr lerde dayı anneye kızıyordu. o zaman anne "insan öz evladına ne yapacak, ben sattımmı " gibisinden bi laf etti. orda anneye sen çocuğu sattın diyen olmadıki, neden kendini böyle savunma ihtiyacı hissetti. sadece çocuklarına bakmıyorlar dövüyorlar dendi.

canim bencede aile bisy yapti ama komsulari satti gibi bisy dedi kadin ondan dedi sanirim ...anne hic inandirici gelmedi bilemiyorum

arkadslar bende eskısehır de oldurulen yaslı amcayı merak ettım bulundu mu katıllerı?

ewet ya bende anlamadım ama çocukları öldürmüş diye duydum doğrumu bilmiyorum
bugün çıkan 6 yaşındaki çocuk olayındada aile çok ilginç altlarındqa bir çok şey saklı gibi müge anlı defalarca evlilik tarihini filan sordu mahallede aile için hoş şeyler demiyor bakalım ne çıkacak bu olayda. suç işliyorlar nasıl cesaret edip gelebiliyorlar stüdyoya mersinli gelin gibi,eskişehirli aile gibi,bu ailede bişey çıkarsa şaşırmıcam artık

cocuk adamdan olmayabılır gıbı gelıyor bana bıde anne nın kocasına babannenınde ogluna devamlı arkandayız sonuna kadar demesı cok dıkkatımı cektı .neden tekrar tekrar bunu soyledıler kı

ewet ya bende anlamadım ama çocukları öldürmüş diye duydum doğrumu bilmiyorum
bugün çıkan 6 yaşındaki çocuk olayındada aile çok ilginç altlarındqa bir çok şey saklı gibi müge anlı defalarca evlilik tarihini filan sordu mahallede aile için hoş şeyler demiyor bakalım ne çıkacak bu olayda. suç işliyorlar nasıl cesaret edip gelebiliyorlar stüdyoya mersinli gelin gibi,eskişehirli aile gibi,bu ailede bişey çıkarsa şaşırmıcam artık

zaten anne baba üstüne düşmemiş olayın, kaybolan çocuğun babaannesi düşüyor torunun peşine...müge anlıyı arayan araştıran babaanne.

kızlar bence bu olayın altından çok daha başka şeyler cıkacak bence anne baba çocugun nerde oldugunu bılıyorlar ve saklıyorlar ALLAH bılır cocuk ölmustur

X