Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Yok ablacım çözülmedi malesef. Hala gündemde annesi falan stüdyoya geliyor. Hülya diye bir arkadaşı vardı ya herkes onun da işin içinde olduğunu,bir şeyler bildiğini düşünüyor..

Öyleymiş tatlım ya, üzüldüm sonuçlanmadığına,
inşallah olumlu bir şekilde sonuçlanır demek istiyorum..

ay Allah iyiliğini versin emiii :roflol::roflol:
deşifre olduk ohaoldumsmile
neyse evet kızlar öznurun katili öldürülmüş
daha önce yazmıştımya hani olay benim mahallemde oldu diye.
neyse işte önce gazeteler yazdı güya düşüp yaralanmış kendi kendinede devlet hastanesine kaldırmış diye ama işin aslı öyle değil.
biz tıp fakültesinin karşısında oturduğumuz için haberler geliyor doğal olarak bize.
hastanede tanıdıklar olduğu için.
düşme falan değil basbaya öldürmüş mahkülmar adamı.
iyi olmuş !

müge hic söylemedi öldügünü ama:sinifsinif:
keske söyleseler acikcaki herkese ibret olsunkötükedihüso

ay su havvadan gina geldi öf, su mesele cözülse artik da baska konulara gecseler:umursamaz:

nerden baksanız 1 haftaya yakındır havvayla ilgili çelişki kaseti yayınlayacağız diyolar. sürekli reklamdan sonra diyolar. ama hala göremedik ne alaka????

müge anlıyı ha dövdü ha dövecek dişlerini nasıl sıkıyor bu havva yaaaaaaa. gözlerini de börtletiyo:tomato:

tüm tecavüzcülere aynı muamele yapılsa bugün haberlerde izledim 12 yaşındaki kıza 7 yıl önce tam 31 kişi tecavüz etmiş ve gecenlerde serbest bırakmışlar
sebep kızın rızası varmış

ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile töbe töbeeakannehirakannehirakannehir

X