Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hayırlı olsun inşallah cem de yakalanır,babası yakalanmış.kısadır o da yakalanır.

hiç bir anne bu şekilde soğukkanlı karşılayamaz evladının kayıp olmasını...

annenin bakışı duruşu bana çok tuhaf geliyor, psikolojisi bozuk

zaten tv yi arayan olayın üstüne düşen babaanne....

babaanne olmasa olay kapanacak...çocuk kayıp aranıyor polis kayıtlarında kalacaktı.

ya anne bir garip baba bir gairp anlamadım valla kadın bir gaipr davranıyor.anne öldürmemiştir ama belki öldürtmüştür.belki sattı cidden.

yazık ya küçücük çocuktan insan ne ister ki.günah ya.iyice paronayak oldum ben ya yemin ederim.hamişim bir de,çocuğumu sağsalim elime alırsam inşallah dibimden ayırmam herhalde.

bu kadın önceden eline para verdim,dışarıda oynuyordu ,ordan kayboldu dedi ya.şimdi neden motorla oynraken kayboldu falan dedi ki.

avukatta benim dediğimi söyledi şimdi.sağol canım ya.ama insanın korkmaması elde mi.

hiç bir anne bu şekilde soğukkanlı karşılayamaz evladının kayıp olmasını...

annenin bakışı duruşu bana çok tuhaf geliyor, psikolojisi bozuk

kesinlikle üzülmüyor bile..ve sakladığı bişiler var belli ..
bence o çocu kesin bişi yaptılar..
yakında kokusu çıkar...

hepsi birbirini suçluyor ya,polis bunlardı aldıysa bile tekrar alır çapraz sorguya falan .

kesinlikle üzülmüyor bile..ve sakladığı bişiler var belli ..
bence o çocu kesin bişi yaptılar..
yakında kokusu çıkar...

muhammedin yaşadığını sanmıyorum....annenin sinir krizi esnasında öldürdüğünden şüphe ediyorum....çocuk kayıp diye üzülen yok zaten ikisi de kendisini aklamaya çalışıyorlar...

Allah muhafaza benim başıma gelecek dünya üzerime gelse de evladımı bulun beni isterseniz asın linç edin derim....zaten hastanelik olur sakinleştiricilerle yaşayabilirim ayakta durabilirim...

X