Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bencede canım.. Hıcbırsey yerde kalmıyor ıste,yavas yavas günyüzüne cıkmaya baslıyor baz seyler..Kolay mı yahu evınde ve ustunde kan izlerı cıkacak,elini kolunu sallaya sallaya gezecek,bide bazı basın yayın organlarını ihtar edecek...

bende cok sevındım tutuklandıgına cokk gec bıle kalmıslardı sabah mugeyı ızlemekten butun ıslerım kalıyo cemın yakalandı h
berını heyecanla beklıyom...

aylar önce bir konu işlenmişti hatırlayan varmı hani hamile bir kadın eşi tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü çocuğun bir başkasından olduğu iddiası vardı kadının görümcesi katılıyordu programa dna testi yapılcaktı onun sonucu ne oldu kızlar bileniniz var mı gerçi öleni geri getirmez ama sanki çocuk başkasındansa sanırım aile ağır tahrik indirimi ya da namus cinayeti gibi bir sonuca ulaşmaya çalışıyordu hatırladınız mı

haberi hatırladım ama olay ne oldu bilinmiyor
bebek kahveciden deniyordu ewet ya ne oldu :1no2::1no2:
münevver olayında baba üzerinde münevverin kan izleri bulundu adam öldürmeye iştiraktan metriss cezaevinde.
münevver için unutulur die düşündüler baktılar ki aile basın işin peşini bırakmıyor olayı babamı kabul edecek neeee :1shok::1shok:
münevverin babası kızım ailenin büyük sırrını biliyor bu cinayet tek kişilik deil demişti inşallah aydınlanır yaaaaaaa

evet canım zaten hep vurguladıkları ..bu kadar vahşi ve kanlı bir cinayeti bir kişi işleyemz ve delileri bu kadar çabuk temizleyemez..
evde cinayetle ilgili ne varsa temizlenmiş..profosyenelce ..temizlik şirketide var diyolar işin içinde..zaten düşünün bir kişi nasıl o ceseti ordan oraya taşıyıp çöp konteynırına atsın..
ev halkının bildiği ve olayı ört bas edildiği biliniyodu ama hemende tutukluyamıyolar işte..
vallahi bizde ajan gibi olduk...
çok sevindim babanında yakalanmasına..kızcazın ailesin yüreğine bir nebze olsun su serpildi bizimde öğle ....inşallah o cem denilen yaratıkta yakalanır....v
babası çok sevinçli adam takım elbise giymiş gelmiş...Allah sabır versin..
ama çok taktir ettim aileyi kendilerini çok güzel eğitmişler..okadar güzel ve bilinçli konuşuyolarki acılı bir anne -baba olarak...çok sağlıklı düşünüyolar takdir ettim ...
bakalım cem yaratığı babasının parası ile daha ne kadar kaçıcak...
birazdan münevverin günlüğü okunacak..o kızı her ekranda gördüğümde içim acıyor..
ne kadarda güzelmiş melek gibi kıs ..ailesi okadar didiniyo eğitimi herşeyi için..
adininin biri gelip bu meleği katlediyo...kahrolasıcakötükedihüso:tomato:

sormayın yaa.. su avukattan hıc haz almadım... tamam oda işini yapıyor ama nasıl içi sızlamıyor.. Ayrıca cokta asabi bi avukat.. Öncelıkle aıleye bı bassaglıgı dılemesıde gerekırdı baba cok haklı..

okunmadı günlük ...

cem baban içeride sen dışarıda olmuyor böyle haydi içeri haydi haydi..

ama bakın avukat sımdı ne dıyor... o gömleği ogluda gıymıs olabılır dıyor...
ohh mügecim yakaladı yine biseyler....

avukatta ne diyeceğini şaşırıyor..
artık iyice köşeye sıkıştılar..
bakalım neler olacak...

Avukat ya da aıle na yapmaya calısıyor anlamadım.. bu cocuk ortaya cıksada ben yapmadım mı dıyecek,hala kesin deil dıyorlar... O cocugun ortaya cıktıgı gün düşünemıyorum...

muhammedin annesini ilk defa izlerken, hemen kayınvalidemi aradım ve bu çocuğa ailesi birşey yaptı dedim.

geçen haftaydı....kayınvalidem neden böyle düşündün dedi...

çocuk yara bere içindeymiş...ve anne hiç içten ağlamıyor, çok yapmacık dedim...

dün sabah gene aradım kayınvalide mi bak dedim komşuları neden anlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…