Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

aaaa eskısehırdekı dedenın katılı cocuklar mı cıktıııııııı..... hıc duymamıstım cok sasırdım yaaaa.. gerci belliydi ama ınanmıyorumm yaaa

aaaa eskısehırdekı dedenın katılı cocuklar mı cıktıııııııı..... hıc duymamıstım cok sasırdım yaaaa.. gerci belliydi ama ınanmıyorumm yaaa

hiçte şaşırmadım inanınki onları seyrederken saf saf konuşmalarından dedim kendi kendime..kesin katili çocuklar ve para için öldürdüler...

hiçte şaşırmadım inanınki onları seyrederken saf saf konuşmalarından dedim kendi kendime..kesin katili çocuklar ve para için öldürdüler...

bızlerde anne baba olacagız... Allahım akıl fikir versin yavrularımıza... tabıkı bellıydı cocuklarının ya da akrabasının oldugu ama ınsan konduramıyor sanırım ya da öle düşünmek ıstemıyor.. yazık... acaba hangı cocugu.. ben ılk tlfda baglanan oglundan bıraz süphelenmıstım...

haklsın canım..ben zaten çok hassas biriyim..
ve iki oğlum var inan bazen paronaya oldumu düşünüyorum bu konuda..
okadar korkuyorumki gece bile ya çocuklarıma bişi olursa ,ya eşime biri bişi yaparsa, ya biri bana zarar verirse demekten uçmuştum ..
heleki o münevver olayını ilk seyredince ve nasıl öldüğü anlatılınca inan kendi evimde güpegündüz tuvalate gidemedim korkudan..
sonra biraz ara verdim .izlemedim..
bugün başladım gene seyretmeye..
ya ama diyorum hayatın gerçeği bu ve bunlar oluyor ...
burda neler duyuyoruz şok oluyoruz ..ders alıyoruz..

heh bu boşyere hapis yatanada ders olsun..
senmisin böyle çetrefilli işlere bulaşan...
bide evli barklı adammış..
karısıyla çıkmış yayına..
uyussss.....

bende bazen izlemeyim diyorum ama olandan bittenden haberimiz olsun diye bakıyorum yada merak ettiğim olayların çözülmesi için neler yapılıyor izliyorum..
kızlar arif verimli hoca geldi bugün..
müge özürmü diledi acaba.. durgundu ilk geldiğinde mügede hocam neler kaçırdınız dedi.. rahmi özkanda özledik sizi dedi..

ayyy arif hocam gelmiş yaaaaa....
nasıl sevindim nasıl temiz yüzlü hocam...
inşallah bidaha gitmez bu programın ona ihtiyacı var....

Evet arif hacaya nolmuş öyle yaa.pek bi durgun.
Uzuun zamandırda yok programda.başka sabah programlarına katıldı hep.niye böyle bişi yaptı acaba ayy çok merak ettim şimdi.

sevgili kk ...ilk kez bu konuya girip okudum...belki çok geç kalmış olabilirim...ama hiç yazamamaktan iyidir diyorum...ben de bu programı izlerdim ara sıra...baktım psikolojim bozuluyo bıraktım...neden bozuluyodum en çok biliyo musunuz müge anlı'nın soğuk yüz ifadesine soğuk samimiyetten uzak gözyaşlarına...arif hocaya olan saygısızlıklarına...insanları aşağılayıcı tavırlarına...yazık çok üzülüyorum reyting için yapılan sahtekarlıklara..münevverin babasının çaresizliğine...ne geçti o kadar programdan sonra ellerine...hala yakalayamadılar işte...insanlarımızın duygularını sömürmekten başka ne yapabiliyolar ki...hele yayın saati çok yanlış..gece olsa neyse..sabah sabah insanın moralini bozuyolar..o stresle bazan elim ayağım tutmuyo ve iş yapamaz oluyodum...telefona bağlananları nerdeyse dövcek kadın..bi zaman birileri daha yaptı vurgunu vurdu kaçtı böyle programlardan şimdi de bu...yarardan çok zarar veriyo insanlara...bunlar tamamen benim yorumum...ben böyle düşünüyorum bırakın polisin işini polis yapsın...ya da geç saate alın çoluk çocuk izlemesin...

bugünki programdaki kaybolan 6 yaşındaki çocğun annesine hiç inanmadım ben..
kesin o çocuğa bişi yaptılar..
..komuşularını dinlerken kanım dondu piskopat bir aile belli..
yazık o çocuğa ...ama o annenin üzülmesi çok sahte gözünden belli hiç inanmadım hiçç..
bugün yarın çıkarırlar ama foyasını ..

sizin hiç bir cümlenize katılmıyorum malesef...
burada önemli olan müge anlının kişiliği değil çıkardığı iştir ki bunu kanıtlamış olarak hala yayında...
forumun en başlarında bizzat kendim belirtmiştim yayın hayatında sevmediğim iki sahıs vardır biri esra ceyhan diğeri müge anlı..
lakin mügenin son zamanlarda topluma karşı duyarlılığı fail-i mechul cinayetlerin cesurca bu kadar üzerine gitmesine programının ve sözünün arkasında durması taktirimi kazanmıştır diye...
ele hiç bir şey geçmedi diyorsunuz!
hatırlatmam gerek ...
ilknur cinayeti nasıl çözüldü?
mügenin yapmış olduğu programla katilin köşeye sıkışmasıyla...
peki gizem?
aynı şekilde canlı yayın esnasında bu katiller yakalanmadı mı?
istanbul emniyet müdürü sayın celalettin cerrah beyefendi bile katkılarından dolayı müge anlıya teşekkür etti ki koskoca emniyet arkasında....
müge bize öyle çok şey öğretti ki...
hayata karşı temkinli olmamız gerektiğini..
kadın bize hayata tüm pencerelerini kapatın demiyor dikkatinizi çekerim sade ve sadece temkinli olun diyor.....
daha düne kadar kapıma gelen kargo görevlisine kapıyı açık bırakarak para almaya odaya dönüşümü hatırlıyorum.ve şimdilerde bir saniye diyerek kapımı kapatıp tekrar dönüş yapıyorum bunu ben programdan öğrendim..
empati yaparak olayların başıma gelebileceğini düşünerek...
eğer o kadar kendinizi kaptırırsanız elbette ki psikolojiniz bozulur efendim...
o halde izlemeyin fakat kötülemeyinde....
unutmayın düşmez kalkmaz bir Allah yüz cevirdiğimiz insanlara gün gelir muhtaç oluruz...
tv kanallerını sabah kuşaklarına baktığım zaman hüsrana uğruyorum...
alişan-çağlanın teyzestar adı altında çıkardığı yaşlı insanların kepazeliklerini...
safiyeyle faik'ik rezilliklerini...
burç yorumları,o sarkıcı kiminle ne yapmış nerde yakalanmış vs vs... gibi rezillikleri izleyeceğime..
toplumun kanayan yaralarına parmak basan gerçekçi ve hayatımızın acı ama gerçekleri olan bu programı izlemeyi tercih ederim....
buda benim yorumumdur....

dipnot: klavyemdeki arıza nedeniyle yazım yalnışlarımdan dolayı müzdaribim....

ben cocugun annesınde hıc bır sekılde üzüntü ya da yalan gıbı bı ıfade göremıorum yaa.. buz gıbı,soguk bır yuz var kadında yalanmı gercekmı dıyo anlamadımmm

Herkesin kendi görüşü isteyen izler isteyen izlemez.Ama bakın son olayda da şunu gördük polis bile hata yapıyor ve 35 gün suçsuz (geçmişi suçlarla dolu olduğu için olabilir) içeri atıyor.Kızın ifadesine güvenip delil yokken birinin içeri atılması bence çok acı.Bugün Mersin emniyetine gerçek suçluları yakaladığı için teşekkür ediyoruz.Peki 35 gün suçsuz yatanın hesabını kim verecek.Hadi onuda geçtim psikolojisi bozuk bir kızın ifadesiyle ,kanıt yokken birisi 35 gün hapiste tutuluyor ama üzerinde münevverin kanı bulunan anne baba 24 saat hapiste tutulmuyor.Hadi bunun cevabını versin biri .kötükedihüso Böyle programlar gerçeğin bulunmasını hızlandırıyor.Gerisi tabiki polisin işi.

Son düzenleme:
erol muydu neydı oda sutten cıkma ak kasık dedıl yani su bır ay ıcerde yatan adam
karının szölerıne cok sasırdım en cok
adam baska kadını hamıle bırakmıs baska kız kacırmıs
hala kocama guvenıyorum dıyo kadında resmen böle oldum:1shok:
nası guvenmeyse o artık

kızın annesıde hıc basum dedıl bence bılıyodu herseyı dıye dusunuyorum
olan ölen cocuga oldu ya cok yazık o anne babaya
o kızı verseler elıme ben bıle parcalayacam
ya bu nası bı ahlak anlayısı bu nası ınsanlık yuh

Tabiki kızın annesi herşeyi biliyor bazıları evlatlarını korumanın, hatalarını görmemezlikten gelmenin dozunu kaçırıyor ve kızı 19 yaşında 3 evlilik yapıyor (bilinenler) kızın erkek kardeşide kızkardeşinin telini bir sigara karşılığında erkeklere pazarlıyor.Annelerini araştırsak kimbilir onda ne hikayeler çıkacak.ölen çocuğun annesi babasıda suçlu.Bilmediğin tanımadığın bir insanı ne diye gelin diye alırsın.İyice araştır sor.Müge Anlıda daha öncede gördük , bir kız karadenizde evlenmişti.Sonra daha öncede evli ve 3 çocuğu olduğu ortaya çıkmıştı.Kayınpederi yayına bağlanıp biz onun kızlık raporunu bile aldık(tanımadıkları için rapor almışlar.) Yani iyice araştırmadan , iyice tanımadan evlenirsek başımıza neler geleceğini gördük.Buda bize kocaman bir ders olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…